Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

@Valar_Morghulis

Ja ti pricam ono sto znam iz prica ljudi bliskih kosarkaskim krugovima. Lik je konfliktan i nije na dobrom glasu kad je u pitanju svlacionica. Raspitaj se kakve su probleme imali sa njim u KG. Kod nas se doduse zadrzao samo jednu sezonu pa i nije bilo vremena da se razmase, a i do Radonjica je koji je to sve drzao pod kontrolom. Pitas sto ne pravi probleme kod Rumenka, a odgovor ti se sam namece.

Sta mislis kako utice na saigrace iz reprezentacije kad on napise kako ce ubuduce da igra samo za reprezentaciju Vojvodine i Jugoslavije?

Kazem njegovi igracki kvaliteti nisu upitni i bio bi od velike koristi na SP, ali da si selektor da li bi vodio nekog kome ne treba puno da razje*e svlacionicu?

Po meni najveci krivac za neuspeh je Celavi, sa svojim odabirom igraca, kao i rotacijama koje je vrsio. Pisao sam da je Raduljica visak, ali da ce ga voditi jer ovaj pika basket u Kini. Bobi je igrac kome se podredjuje ceo tim, a ne on timu. Mislis da uzmes zlato sa Simonom i Bircevicem. Vasa (njemu naklon do poda zbog svega u ova protekla dva dana) zbog privatnih problema nije trebao da se vodi, jer u suprotnom imas igraca manje u rotaciji.

Zeznuo se ali imace priliku da se koliko toliko opere ukoliko obezbedi OI. Ovaj tim bi se vervatno prosetao do finala EP, ali za svetsko dosta teze.

Jbg, ja razumem ljude da su sad besni, ali ko im je kriv kad dozvole da im domaci mediji kroje misljenje svojim bombasticnim naslovima.

Edited by miloshb

Apsolutno ne osudjujem Kalinica. Svi bi to uradili. Svi vi sa foruma koji ga ga pljujete, likovali bi sem tako.

13 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

Овој групи грађана на овом СП и Фићке би био појачање. Он бар има муда и кад не иде ако ништа друго.

Ne verujem,selektor ni njemu ne bi nasao ulogu i njega bi upropastio...kod njega bi i Laza bezao od duela a Borisa ne bi znao na koju stranu napadamo

1 minute ago, Pbp said:

Apsolutno ne osudjujem Kalinica. Svi bi to uradili. Svi vi sa foruma koji ga ga pljujete, likovali bi sem tako.

Evo ja ne bi,cisto protokola radi

Just now, AvantiStellaRossa said:

Ћелави би “чак и Фићкета упропастио”. Како то моћно звучи! ?

Ne moze da ga smanji?

Nije izgovor, ALI...

Mnogo su nam falili i Milosavljevic i Kalinic i Kuzmic pre svega defanzivno, a Teodosic i ofanzivno i mirnocom i iskustvom.

Da je Sale bio pametan, mogao je sa zove Lazica cisto kao defanzivnu opciju vise. Korist od Bircevica je svakako mnogo manja.

Sad treba da osvoje to mesto za OI i onda da se dooobro razmisli sta dalje

Толико безидејно и безмудашки да нећу никад да прежалим то што сам изашао из читаонице да бих гледао пичкице како покушавају да играју кошарку.

Ponovo je otvorio utakmicu sa pogrešnom petorkom.

Konačno je sklonio Birčevića, ali je zato ubacio Raduljicu. Gle čuda, puca odbrana na piku i reket.

Milutinov je morao da počne zato što u poslednjih godinu dana izgleda kao da je u stanju da nosi igrača igrača na leđima i pritom poentira.

Ma celavi nema pojma kao trener to je cinjenica plus je sujetan puno. Uvek se nadje neki Dragic, Doncic, Ljulj, Rubio ili Kampaco da nas rasturi jer on kao trener ne zna da postavi odbranu nad tim igracima kao recimo Radonja. Odbrana donosi medalje titule uvek bilo osim ako nisi Usa u najjacem sastavu. Gledam Jovica i samo kazem koliko nije za prvog pleja trenutno u nekoj EL ekipi. 

Izvinjavam se što pišem ovako parcijalno, ali stalno se setim nečeg novog :smeh11:

Nisam primetio da smo napali Kampaca na niskom postu iako imamo dva pleja od skoro 2 m.