Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Just now, Valar_Morghulis said:

Sta je radio, obrisam twit izgleda

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Likuje po twiterima,svrsava

Teodosic je trebao najviše zbog ovoga - 

Selektor gomno. Pa ti nemoj zvati Kalinića. Atmosfere ni u najavi, sram ih bilo sve do jednog. Ložio sam se za ovo prvenstvo ali mi se nisu svidjale stvari koje su se dogadjale. Bojao sam se ovakvog ishoda i ispostavilo se da je strah opravdan. 

Od igrača bih izdvojio Bjelicu koji mi više nikad ne bi igrao u reprezentaciji nakon ovskvog ispucavanja u poslednje dve utakmice.

Celo prvenstvo nam igraju 3 igrača - Bogdanović(kapa dole, ne podnosim ga ali je majstor), Jokić i Bjelica. Kao da niko ne sme da šutne pored njih. I tu je falio Teo, da im kaže da odjebu i da šutne on koju, a ne kao SJ da gleda u Jokića a stoji sam na trojci. 

Selektore puši ga, jebali te Birča i Braduljica. Amateru jedan, ko god da je hteo guzio te je. Ova ekipa, sa Kalinićem umesto Birčevića i čak možda(zbog aktuelne situacije) Lazićem umesto Sime, bi dobila Argentinu, naravno, uz normalnog trenera. Ostavka pod hitno!

Posle ovakvog nastupa na KZS ocigledno je da ce "Drustvo iz kraja","trojka iz bloka","nebeska udica"...trojka protiv hrvata i naravno istanbulska sacuvati Saloa.Jaka ledja ima i nepostojecu opoziciju tako da ce jos jahati na celu.

Sa novim snagama DavidovacDobricSimanicKuzmic umirice javnost,zahvalice se BircBraduljiSimonu,osposobice Tea,mozda nagovori Markovica i dace mu se sansa da se opere na EP.Bice mu lakse jer imace sad i igrace koji ce iz prvo ljudskih razloga dati sve od sebe da se ova bruka zaboravi a zlato na EP izlecice sve.

Na tom EP uzdam se samo u inat igraca i njihov karakter jer sad def.znaju koga imaju na klupi i da bukvalno sve od njih samih zavisi.

Trebao je da izvede Bjelicu kad je video da mu ne ide i ubaci Birča da im jebe kevu.

Ne znam samo sta bi precedniku da ih ne okrene telefonom.

Falio nam je bas Kalinic i jos jedan def. specijalac na beku da uopste mozemo da igramo sa jacim ekipama.

1 minute ago, salexxx said:

Falio nam je bas Kalinic i jos jedan def. specijalac na beku da uopste mozemo da igramo sa jacim ekipama.

Falio nam je Jovic,Guduric...falio je Bobi,falio je Jokic,Bjelica tu i tamo ali najvise nam je falio trener,bez njega nikako nismo mogli.

Mi nismo mogli da ih stignemo u odbrani a u napadu nismo podbacili.

Gudura ili je odjednom zaboravio kosarku ili mu je receno da sutira samo u krajnjoj nuzdi .

Đorđević je zreo za nogobulj.

Odstranio je Nedovića i Kalinića, a ovamo na prvenstvo vodi četiri beka i četiri centra. 

Nije toliki problem i da je poveo tri beka i pet centara,nego sto on nije imao ideju,nije umeo da ih iskoristi i sto je celom rosteru uneo nesigurnost,nervozu,pogubljenost.Nista nismo od njega videli,mada iskren da budem nisam to od njega ni ocekivao ali da je u stanju da upropasti svakog pojedinacno e to tek ne.

Vise je zbog toga zreo za ostavku(od koje nema nista)a ne zbog toga koga i koliko cega je poveo.

Ekipa i sa tim optimalnim brojem bekova,centara pod njegovim ovakvim vodjstvom ne bi bolje prosla.

2 hours ago, CIGANIN 74 said:

Odstranjivanje Kalinoglua jedini selektorov dobar potez ...

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Odlican potez. Vidi se po rezultatu...

Posted (измењено)
On 9/8/2019 at 8:51 PM, Punkerstein said:

Teško će Argentina da nam napakosti. Skola ,Kampaco,Laprovitola,Vildoza i Brusino su kul ali nisu taj kalibar.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

Lepo ti ja reko da ne podcenjuješ...

Edited by poskok

Pa mnogi su konfliktni ali se drze pod kontrolom ....Kad ga je Radonja drzao pod kontrolom a vidim i u Feneru zasto nije mogao Salo?

A gde pise da je ono trandza ? :)

11 minutes ago, Pbp said:

Odlican potez. Vidi se po rezultatu...

Odlican potez ne samo za tim nego i za Kalinoglua jer bi on sad jedini od igraca bio na udaru.

...malo detinjasto zvuci da bi bolje prosli sa onim bekom ili onim krilom,centrom.Mi smo imali 11 zalutalih u poslednjih par dana a ne dvojicu,trojicu...

verovati da bi sa liberalnom ljigom bilo bolje pogresno je,ono bas,bas

Posted (измењено)

Mi treba odavde da izvucemo pouke  da sujetu sklonimo sa strane... Da stsvimo prst na celo da spremimo nove nade da kad udju u rep da im se ne desava kao guduricu da bude preplasen? Dolaze novi momci Petrusev, Radanov, Smanic Miskovic, Smailagic, Jaramaz, Dobric Davidovac  Nakic  itd... 

Imamo ih treba ih upotrebiti ako je jedan Valenciunas debitovao sa 16  ne nego mi uvek mora da drvimo i da pametujemo i ne pustamo talente... 

Sva ta pompa od plavih dresova zlanih momci pa pretnjr amerima pa pehar na kosovo da se nosi uz precrtavanje nede i kaline sve je doslo na naplatu.... 

Ceo kss da ima obraza kao sto nema podneo bi ostavku a onom koji se pita za sve  nemoj samo covica da vodis u kss da vadi govna koji su ovi zasrali.... 

Mladje kat sve su usrali debelo treba da se stsvi prst na  celo!!! 

Edited by Asta Cohones

Nemoguce da on nije dobar ni sa kim iz reprezentacije ...Bar je neko mogao da ga podrzi ali izgleda svako gleda svoje dupe ...Pa i nije timski 

Posted (измењено)

Daj bre Kisli jel su i za KiM trebali da ga podrze i za sve revolucionarne,prosvetiteljske izjave,tvitere...itd..itd..

basketas nije dobio podrsku od igraca,javnosti iz dovoljnog broja razloga gde je to setanje kozice samo stavilo tresnju na tone govana koje je izasrao

Edited by CIGANIN 74