Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Odlican rezultat na osnovu svega vidjenog. Ako nastave da sutiraju 70 posto trojke pruziti ruku.

Posted (измењено)

Po svemu vidjenom, rezultat je jos i dobar. Bode oci da nema timske igre, nema pripreme utakmice i sve se svodi na individualni kvalitet...

Milutinov mora da igra u drugom posto nema vajde od Bobija i Raduljice. Danas najvise podbacio Salo.

Sa ovakvom nasom igrom, Ameri nas gaze +20... 

Edited by miloshb

16/9 njihove trojke - 27 poena (polovina) iz 16 napada.

Bez obzira na 27 poena iz trojki, 54 primljena poena su baš mnogo za jedno poluvreme. 

Malo da se stegne odbrana, njihov procenat, ili broj postignutih, trojki bi trebao pasti, i mislim da možemo da dobijemo ovo, samo da nas ne uhvati neka panika i nervoza.

Argentina igra najbolje sto moze, mi nismo relano ni na 40%. Pasce im procenti suta, mi cemo popraviti malo organizaciju napada i vec ce biti druga prica. 

Ne svidja mi se samo sto u timu ne postoji nijedan igrac koji motivise ostatak tima, koji malo drcnije reaguje nego svi glume neku hladnokrvnost, samo u pod gledaju. Daj bre malo energije pokazite, emocije su potrebne. Niste od kamena bre.

Mislim da su ovo sve posledice uzasnih priprema za mec, bukvalno nemamo resenja za njihove napade, stalno se preuzima pa se molimo da promase. Faulove pravimo jedino iz ocaja. Tako da mislim da smo mi najvise kumovali njihovom napadackom rapsodijom. Kod nas je u napadu bilo dosta individualnih reasenja, ali opet nije toliko lose, problem su agresivna odbrana (opet nakon tehnicke gubimo autoritet kod sudija), neki nedosudjeni faulovi i trebaju nam jednostavnija resenja.

Posted (измењено)

Bjelici sva sreca sto Divac zari i pali po Sakramentu. U suprotnom bi odavno fasovao otkaz.

Daj celavi vadi ga bre vise!

Edited by miloshb

U najbitnijoj utakmici na SP, odbrana busna ko sir. 

Napad koliko toliko funkcionise, ali odbrana dobija utakmice, a mi smo uzasni i zato cemo ovo tesko da dobijemo.

Ovaj je najgori trener koji je sedeo na klupi reprezentacije u istoriji.

Posted (измењено)
2 минута раније, NikolaCzv said:

Ovaj je najgori trener koji je sedeo na klupi reprezentacije u istoriji.

Moka ubedljivo najgori, pa Dukljanin...

Edited by miloshb

Ovo sto Bjelica radi ne bi ni neki argetinac da je obuko nas dres. Vise sam se sjebi zbog njega nego sto gubimo. 

Kako je usao Milutinov, Argentinci nisu prisli kosu.

Kome ``celafuto`` pokusava svim ovim izmenama da dokaze nesto, Boga pitaj. Covek se macuje sa samim sobom.

Имали смо прилику да преломимо, нисмо и онда добијемо три тројке у три напада. Е па јебите се другари...