Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Miloš Teodosić jbg. 
To je ono što nas je odvajalo svih ovih godina od konkurencije. 
Što se reprezentacije tiče, lakše bi nadomjestili odsustvo Jokića i Bogdana zajedno da ne dodju, nego Tea. 
I dok ovo pišem najmanje mislim o današnjoj utakmici. Problem će tek da se pojavi jer Teo pitanje hoće li igrati posle OI. Potonućemo samo tako. 
No way Pedro...

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

Mi nismo imali krstenog defanzivca,ovde su najvise falili Kalina,Milosavljevic i zdrav Kuzmic,uz Teodosica naravno da poveze ove opuzle tregere!

Како нама може бити највећи проблем Тео у овој причи ја не знам? Јел Тео игра одбрану, са њим би била боља одбрана?

u prevodu sa Teom ni žabare ne bi dobili,toliko o njegovom odsustvu

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Posted (измењено)

Ovo od danas mirise bas na 2005. A i suska se da su se tri nasa igraca potukla.

Kapiten mrtav - ladan rece da ovo nije tragedija. Ma more mars bre! Jbt, a vidis Argentince koji svalcionicu okrenuse naopacke posle pobede.

Tipican srpski luzerski mentalitet. Izgubis jednu utakmicu i izgubio si citavo prevenstvo.

Edited by miloshb

Posted (измењено)

Na odmoru sam, i gledam sa jednim likom iz beograda kosarku, 6 minuta pred kraja, negde 3 razlike je bilo, i pored lose igre, mi smo im na vratu disali. Tu pocinje saletova najveca greska, to sto nije napravio presek i ubacio zveze igrace. Prve dve utakmice odlicne. Prosetali smo se posle smo sami sebe unistili tako sto smo izgubili od spanije. Steta..

A za tea, svaka mu cast za sve sto je uradio. Njegova jaca strana je smirenost jedino u nekom odlucujucem momentu bi mogao da nam pomogne, ovako slabo, nema on brzinu, nema odbranu. I mislim da bi previse sam pokusavao

Edited by Vladimir

Samo je trebalo zadržati Milutinova na parketu, ništa više.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

I Vasu poštedeti...

18 hours ago, capan said:

Plasim da nam mogu skalp uzeti i Gaucosi, pogotovo sto smo sada uzdrmani...ali ajde da vidimo!!!!

Znao sam da ce ovako da bude jer nas selektro nema tu snagu da podigne ekipu...u pravu je bio Djurovic kada smo igrali sa Italijom, da mu se nasa igra uopste ne svidja dok su nas drugi dizali u nebesa...

A kako i da ga poštedis kad je gospodin selektor poveo na SP 4 beka? Selekcija tima je katastrofalno odrađena.
Da je bilo bar 10% dobrih stvari u nekoj sasvim normalnoj situaciji Vasa nam danas ne bi bio ni potreban.Mogao je da se sačuva ovaj meč iz poznatog razloga a da se i ne oseti jer uz Jovića,Bogdan i Gudura su mogli poslužiti za prenos...ali pošto je sve bilo u kanalu,gurnuo se i Vasa u njega.
Ovakvog protivnika moralo se dobiti i bez Vase i bez Bjelice i bez Jokića ali sa trenerom

Pa nije sve tako crno, ispali su i ustaše i grobarski kompleksaši.

Kada na prvenstvo ne povedeš neke igrače, a povedeš klovna iz Kine, možda i nisi zaslužio da bolje prođeš. Nema veze ko je najbolji, bitna je atmosfera. A atmosfera u ekipi izgleda nikad gora. Izgleda da klovn nije dobro odradio svoj posao. 

Više volim Brauna nego Raduljicu, Bogdanovića, Lučića i Birčevića zajedno.

Prođe i ovo, na redu je EL-a. 

Celavi majmun se pokazao jos jednom kakav je strucnjak. Treba biti umetnik pa sa ovim timom ovako nesto uraditi. Ja sam pisao od pocetka da ovo ne valja i da budala vodi 4 beka i 4 centra. Gde to ima i ko jos tako radi. ***** ga usta celava. Cast samo Bogdanovicu ostali mars u *****.