Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Kad mali ustasa nije vodja ekipe, ko je?

I ko to moze da bude vodja ove ekipe?

Stefan jovic na poziciji dobrog decka ili Bobi Marijanovic na poziciji jos boljeg decka?

57 минута раније, Punkerstein said:

To što ćemo protiv Amera u polufinalu

A da pobedimo prvo Argentinu pre toga šta mislite?

A da pobedimo prvo Argentinu pre toga šta mislite?

Teško će Argentina da nam napakosti. Skola ,Kampaco,Laprovitola,Vildoza i Brusino su kul ali nisu taj kalibar.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

1 минут раније, Punkerstein said:

Teško će Argentina da nam napakosti. Skola ,Kampaco,Lalrovitola,Vildoza i Brusino su kul ali nisu taj kalibar.

Ne podcenjuj...

4 hours ago, RedHart said:

Ne mozemo, ipak oni igraju veoma brzo sa izuzetno brzim kretnjama u pozicionom napadu, on je isuvise statican da bi bio ozbiljna pretnja, tranziciju ne bi mogao da isprati i plus je defanzivni krater, tu je Salo bio  u pravu...

Cek malo, a sto ga je zvao?Sta ce nam Bobi, ako ne moze da igra protiv Spanije i Amerike? Da razvaljuje Portoriko? To je mogao i Stimac.

Potpuno je nerazumno na  -15 ga ne pustiti da igra makar 5 minuta, da se odmore Milutinov i Raduljica, pa makar u odbrani bio krater, u napadu je nezaustavljiv. Makar bi nakupili licne.

Bjelica je, ne računajući Simu i Birču koji su došli biciklom, naš najgori igrač na prvenstvu. Insistira na soliranju a ne ide. Čim je izašao na 4 min pre kraja odbranili smo 4 napada zaredom( ili 5) iako smo izgubili na skoku. Gudurić je isto u kanalu, što mi ne ide u glavu. 

Prekosutra bitna utakmica, mora da se dobije. Glava gore i samo napred.

Ako je trebalo da izgubimo neka bude sada. Nemam sumnje da osvajamo medalju i to zlatnu! 

Spance cekamo u finalu. Naravno cim se presaberemo malo. Ovo danas je bilo katastrofalno, a nismo bas toliko losi.

Djordjevic mora da izvuce pouke maskimalno, danas nas je komandovao pravo u propast. 

Samar koji je stigao u pravom trenutku , samo ce jos jace udariti Argentinu. 

Idemo dalje, nema predaje, nikako!

??

Posted (измењено)
9 minutes ago, Miki1104 said:

Djordjevic mora da izvuce pouke maskimalno, danas nas je komandovao pravo u propast. 

??

30min je imao na parketu +15 u svlacionici i nista...imam utisak da bi predsednik utoka i ovaj nas sto je us‘o u gajbu slavnih bolje vodili ekipu.

Talicni selektor ima tu srecu sto je pod srecnim zvezdama pa ce ga sacuvati,odvesti do medalje i ovaj put jer  ekipa (uspeh)ne zavisi od njegove pomoci,znanja.

Edited by CIGANIN 74

4 минута раније, CIGANIN 74 said:

30min je imao na parketu +15 u svlacionici i nista...imam utisak da bi predsednik utoka i ovaj nas sto je us‘o u gajbu slavnih bolje vodili ekipu.

Talicni selektor ima tu srecu sto je pod srecnim zvezdama pa ce ga sacuvati,odvesti do medalje i ovaj put jer  ekipa (uspeh)ne zavisi od njegove pomoci,znanja.

Znam ja to sve. Ali trenutno to ne mozemo promeniti. Mozemo da im damo maksimalnu podrsku pa sta bude. 

Ni meni se ne svidja dosta stvari, sto prisustvo nekih igraca , za koje smatram da nisu za reprezentaciju (prvenstveno Bircevic, lose gradi obruc, igru pod kosem ne poseduje, odbrana klimava...) , ali sta je tu je. Ima tu sta da se prigovori, ali to nece pomoci na ovom sampionatu...

Kada bi svi ovako, nebi se plasio za rezultat.
Neumesno je nazivati ga ustasom.

Neumesno je kad ti pričaš o neumesnosti.
Tu je plak'o k'o čka jer je kao nosilac šutirao 0/7 trojke.
Umesnije bi bilo nešto 'vako recimo...

Svi bi mi voleli da je Gudura nosioc igre u reprezentaciji. Ali jbg, nije.

Svi bi mi voleli da u reprezentaciji ne igraju igraci koji su igrali ili igraju za partizan, ali jbg, ne moze.

Malo nas pogadja sto Marijanovic, Simonovic, Guduric, Bjelica, Micic igraju lose, ali igraju lose koliko god bili nasi. 

Sve je to tesko priznati, ali je jednostavno tako.