Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Svi bi mi voleli da je Gudura nosioc igre u reprezentaciji. Ali jbg, nije.

Svi bi mi voleli da u reprezentaciji ne igraju igraci koji su igrali ili igraju za partizan, ali jbg, ne moze.

Malo nas pogadja sto Marijanovic, Simonovic, Guduric, Bjelica, Micic igraju lose, ali igraju lose koliko god bili nasi. 

Sve je to tesko priznati, ali je jednostavno tako.

Sve dok Braduljica i Birčević a bogme i Lučić igraju dobro,možemo biti mirni. Još kad Mali Ustaša povuče...Nema greške. Jednostavno,tako je...

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

15 minutes ago, Pbp said:

Svi bi mi voleli da je Gudura nosioc igre u reprezentaciji. Ali jbg, nije.

Svi bi mi voleli da u reprezentaciji ne igraju igraci koji su igrali ili igraju za partizan, ali jbg, ne moze.

Malo nas pogadja sto Marijanovic, Simonovic, Guduric, Bjelica, Micic igraju lose, ali igraju lose koliko god bili nasi. 

Sve je to tesko priznati, ali je jednostavno tako.

pusti Punka,vidis da mu je tesko sto Filip nije pozvan da vodi,nosi,diriguje pa se sad izdrkava na zitkovog malog.

ujka Jakovljevic sve ovo prati i notira,bez brige

Ja sma u startu rekao da je debilizam voditi samo 4 beka. Celavko je sujetna budala kojo posle povreda bekova nije zeleo da zove zamene vec je poveo visoke igrace bez razlogaa u vreme kada kosarka tezi nizim petorkama. Nije naucio lekciju iz finala EP jer jednostavno nije trener koji moze doneti zlatnu medalju. Za mene sa ovim timom sve osim finala i zlata eventualno srebra i to ako finale igra protiv Usa je nesupeh. 

Posted (измењено)

Da su Guduri odrešene ruke kao Bogdanoviću bio bi i on killer, kao što je u El već pokazao da je klasa..Čovek trenutno nema samopouzdanje, a to je isključivo do trenera, s obzirom da je kao što sam već rekao cele sezone bio jako dobar..

Edited by Крај Саве

1 hour ago, Zvezda le said:

Jeste li bre vi normalni? Ocete da budemo kao oni? Svaki nas igrac im smeta bio on dobar ili ne. I mi sad poceli kao oni. Da u timu imamo dvanaest Bogdana ne bi se plasio za zlatnu medalju. Covek je ubica , igracina i po. Svaka cast majstore , dok igras za Srbiju imaces podrsku od mene , coveka koji 20 godina aktivno navija za Zvezdu.

Не сметају они што су играли тамо већ што су или глодарски смрадови (климоглавац) и(ли) распади али Салови либлинзи (Брадуле, Бирч). 

Bez obzira na sve to ovo je reprezentacija.

Slažem se u potpunosti sa stavom da su zalutali Raduljica i Birčević, da Gudura nema slobodu i da zato nema ni sigurnosti ali ne sme da promaši zicer sam kao duh. Kako se izborio u Zvezdi  i Feneru za ulogu tako treba i u reprezentaciji. Da dokaže da je skrajnut nezasluženo, ovako samo daje legitimitet odluci Đorđevića. Na utakmici sa Špancima se video nedostatak u našoj igri nepozivanjem Kalinića, najviše u odbrani i zagrađivanju koša ali i u of skokovima, međutim S.Đ. sam pao-sam ubio. Ako osvoji medalju sve ovo neće biti bitno ali po izdanju protiv Španaca mrka kapa.

Bjelkan je samo jednu utakmicu odigrao na zavidnom nivou, uglavnom j delovao nezainteresovano i uspavano.

I na kraju, naravno da Jokića ne koristi na najbolji način a ni Bobija i to prolazi protiv slabijih reprezentacija ali protiv ozbiljnih ekipa nemože.

Oko mene pojedinci misle da smo namerno izgubili :) ...Kud plovi ovaj svet ....Cak i da bi to Salo ne ume da izmisli 

Posted (измењено)
On 9/6/2019 at 12:28 PM, tresimesi said:

Gudura mora do Ostroga pod hitno ako misli da napravi nesto od karijere i da se zadrzi malo duze u nba. Kao da je sam sebi ulio neku nesigurnost, deluje da nema m..a ali znamo ga nije to. Mora da unese malo zelje zivosti energije, ne samo zbog ovog prvenstva nego zbog dalje karijere inace ce vrlo brzo nazad u evropu.

Da ponovim post nista se nije promenilo samo je jos gore. 

Dalje ne znam sta selektor izigrava sa bircevicem u startnoj ,za sta sluzi lik da sutne prvu trojku, da usere posle dva tri napada i odbrane i da izadje napolje? O cemu se tu radi...

Dolazi na naplatu sujeta i vodjenje 4 slovima (cetiri) igraca na bekovskim pozicijama od kojih su dva neupotrebljiva. Ne znam stvarno sta bih rekao za Vasu i guduru kao omadjijani. Jovic bio solidan do juce. I onda moras da izraubujes bogdanovica sa 35+ minuta i nista nismo uradili. Slicno bilo na EP. Lucic ocigledno posle povrede u losem ritmu, simon je vec u godinama za ovaj nivo kosarke ali mozda moze i vise da doprinese od ovakvog lucica. Beli se juce nije pojavio na terenu jbg.

Po meni katastrofalno rotiranje visokih igraca. Promeni nesto care ,svaku tekmu su ti rotacije iste krece sa bircevicem i milutinovim/bobijem, i onda se zna izlazi bircevic ulazi jokic, pa izlazi neko od centara ulazi bjelica, i tako u krug. Pa je.. te birca kreni jednu tekmu u najjacoj petorci, probaj jbt. 

Edited by tresimesi

7 hours ago, Крај Саве said:

Još mi tepamo Raduljici, s obzirom da je on javno pričao o nama da smo zapravo FMP..Takodje brzo smo zaboravili šta je sve radio Ustaša Bogdan i Budala, te smo počeli i njima da tepamo Gagi, Bogi pičke materine..Na sve to ćelavi smrad, koji je teski kompleksaš i mrzitelj naseg kluba, samo se sad pritajio.

Pa ti burazeru nemoj ni slučajno da navijaš za kompleksaša i mrzitelja našeg kluba i za ustaše nego lepo za Gaučose. Šta se čovek neće ovde pročitati. 

9 hours ago, Крај Саве said:

Da su Guduri odrešene ruke kao Bogdanoviću bio bi i on killer, kao što je u El već pokazao da je klasa..Čovek trenutno nema samopouzdanje, a to je isključivo do trenera, s obzirom da je kao što sam već rekao cele sezone bio jako dobar..

Slazem se ja i to. Djordjevic pravi gresku sto mu se igra vrti samo oko Bogdanovica. Sto naravno ni Bogdanu ne odgovara. Lakse ga je cuvati. On mora da nadje nacin da Gururu ukljuci u napad. Ako treba i na silu. Jer sa samo jednim spoljnim igracem u napadu ne mozemo uraditi nista.

Na kraju krajeva Lucic i Simonovic moraju uzimati odredjene suteve. Nama sutiraju samo Bogdan i Bjelica. Mora i Jokic malo da Sutira, nije ovo NBA gde imaju 3 def sekunde i uvek je prazan reket pa da se uzda u proigravanja u reket. 

2 минута раније, Ganac said:

sutra nisu.

Reprezentacija je tim koji reprezentuje sve nas i tu bih stavio tačku.

Sutra nisu oni, ali jesu neki drugi igraci partizana ili bivsi igraci partizana. Tako da tu prolaznost moras zaboraviti. Uvek ce u reprezentaciji biti i jednih i drugih. Ko ne moze da svari ove druge, sto rece Ivar imaju i Gaucosi. 

27 минута раније, Zvezda le said:

Brate , ne volim ih ni ja , cak stavise... Ne mrzim nikoga , ali blago receno ne volim tu sektu. I ja znam neke stvari , nisam se juče rodio , ali kad je reprezentacija u pitanju barem na tih 15,16 dana dok traje prvenstvo da zaboravimo na to i da podrzimo momke koji predstavljaju nasu zemlju na velikom takmicenju kakvo je prvenstvo sveta u kosarci. Ne tera nas niko da se ustajemo tri sata posle ponoci da gledamo Bogdana i Kingse , ne moramo da ih simpatisemo posle , ali tokom prvenstva oni predstavljaju nasu zemlju i bilo bi lepo da ih do kraja prvenstva ako nista barem ne vredjamo.

Kao što ih i ne gledam a gledao sam ih kad god sam mogao dok su igrali Weber, Divac, Stojaković, Bibi, Hido. Ne volim grobare i nikada ih neću voleti ali u reprezentaciji igrače ne gledam po klupskoj boji već po znanju.