Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Small ball postava Spanije, ne moze da prati njihov tempo i ritam, to e to...
Pa mozemo mi njima da nametnemo nesto, recimo igru na centra. A imamo bas visoke igrace.
Neka oni igraju sa niskom postavom, mi bacimo loptu na 2.5m Bobi je uhvati i dobijemo ili faul ili poen. I tako dok nam ne dosadi.

Само Богдан,Милутинов заслужују похвале остале после овакве игре треба стрељати против Аргентине без Јокића брука,срамота,катасрофа

Posted (измењено)

Nedostaju Kalinic, Milosavljevic i Teodosic. Prevrtac guma iz Sombora danas katastrofalan. Uzleteo je previse.

Danas Guduric masi polaganje, pa masi otvorenu trojku, Micic masi polaganje x2, Jovic koraci. Bjelica nije ni dosao na utakmicu. Mnogo je to kad juris razliku i igras protiv Spanije.

Sta znam.. Nisam optimista po pitanju eventualnog polufinala protiv Amera, ali podrska reprezentaciji.

Edited by miloshb

Tu si u pravu, ovo je poraz Saloa zbog izbora selekcije igraca !

1. Kuzmic je vis major a takav tip centra nam je bio ko leba potreban pogotovu u odbrani.

2.Kalinic izuzetan fajter, kao stvoren za ovakve meceve.

3. Nedovic kao floor spacer, igrac koji moze da iskreira svoje suteve iz driblinga ili da daje poene iz prodor igre.

Ima tu jos finesa, ali ovo mi se namece kao prvo, naravno uz neshvatljivo pozivanje Braduleta koji igra u prajm tajmu, dok je Milutinov rezervisan za garbage time, neverovatno...

1 hour ago, Хлапи said:

Фали Теодосић највише, он је мозак екипе и мудоња кад треба!

Исто тако тек сад се види колико фали Калина, па чак и Недовић кад већ Тео не игра.

Svakako povreda Teodosica, ipak nam je on bio floor general i klacer svih ovih godina...

1 hour ago, Levo krilo said:

Pa mozemo mi njima da nametnemo nesto, recimo igru na centra. A imamo bas visoke igrace.
Neka oni igraju sa niskom postavom, mi bacimo loptu na 2.5m Bobi je uhvati i dobijemo ili faul ili poen. I tako dok nam ne dosadi.

Ne mozemo, ipak oni igraju veoma brzo sa izuzetno brzim kretnjama u pozicionom napadu, on je isuvise statican da bi bio ozbiljna pretnja, tranziciju ne bi mogao da isprati i plus je defanzivni krater, tu je Salo bio  u pravu...

Posted (измењено)

Odigrati u toj meri malokrvno protiv Spanije kao sto su vecina igraca, ne razumem, niti mogu da shvatim! Pa sta ce ti veci motiv!? Ima li ga uopste! 

Bogdan jedina svetla tacka, pratio ga je koliko je mogao Milutinov, maksimalno borbeno. Micic se dosta trudio u odbrani, ali u napadu mora to mnogo sigurnije. Jovic katastrofalan u sutu, za neke poteze na protivnickoj polovini, nije ni vredan pomena. Iskusan si igrac, imas dobar pregled igre, a ti zuris negde sa predajom lopte ko da te trojica cuvaju... ne shvatljivo! Bjelica , danas nije ni igrao, tako je delovalo pod nasim kosem. Guduric kardinalan...

Sa ovakvom igrom smo cak i dobro prosli, realno gledano. 

Protiv trece postave amerikanaca, morace to mnogo zustrije, borbenije, mnogo bolje inace ispadamo u polufinalu. Posebno se to odnosi na gradjenje obruca. 

Realno Bircevic nije za ovaj nivo kosarke, korisniji bi mnogo bio Simanic, bar sto se odbrane tice, u najmanju ruku!

Edited by Miki1104

Pratim SP preko pisanja medija  i pisanja na forumu , jer sam jos pre pocetka odlucio da utakmice ne pratim dok je Djordjevic selektor, ljigavi i sluzavi  Tomasevic neki faktor  , a Danilovic , Paspalj i kompanija fakticki   vlasnici KSS-a .

Naravno da bih voleo da osvojimo SP - ali  ce to ocito  ici jako tesko - pre svega zbog gresaka i sujete selktora .

Nadam se boljim nastupima reprezentacije u nastavku takmicenja, kao  i da ce nas na Olimpijskim igrama voditi normalan , neopterecen i kvalitetan   selektor .

Nisam gledao utakmicu ali mi je baš bio čudan taj optimizam da ih bijemo 20 razlike . Očekivao sam možda neku tešku pobedu. Ovo je najbolji mogući poraz. Nije mi se svidelo što smo sve dobijali na pripremama i evo sada. Treba jedan ovakav poraz da se spuste na zemlju. Baš poraz u pravo vreme pred eliminacije .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Osim sto ako/kad prodjemo Argentinu, idemo na Amerikance... A da smo dobili igrali bi sa Poljacima i Feancuzima/Cesima, cini mi se

Posted (измењено)

Skariolo ispiso se po selektoru spanci su nas razvalili po svim segmentima. 

Mentalno nismo bili spremni za njih znas da igraju prljavo da foliraju i ti dozvolis da te izbace  i ritma utakmice bas tim potezima Jokicu se videlo na faci da ce da pukne i on ga drzi.. Drugo uzleteli smo mnogo ovde samo par igraca imamo za ovakve utakmice.... 

Vodis bircevica koji je levo smetalo njegova uloga na terenu je nula od gudurica pravis nekog defanzivca pit bula a decko je napadac... 

Ovde fale nedovic kalinic i simanic koji je mogao da bude kao ovaj hernagozmez mladji a bice i bolji ali jbg ja sve znam  ne trebaju mrni izvikani zvezdini talenti.... 

Nis nije gotovo  ovo nam trebalo  da imamo bolju selekciju prosetali bis se! 

Edited by Asta Cohones

Slicno bi prosli i protiv Francuza i Usa, a mozda bi i Australija bila neki blagi favorit. Mi smo tek od 4 do 6 pozicije, ne znam po cemu smo to bili drugi favoriti. 

A kvota na Spance bila sramotno visoka, oko 5.00 cak, jebote. 

Sta radi hajp, Guduric najslabiji, covek ide u Nba , a ponasa se kao da prvi put izlazi na parket. 

Problem je sto je Djordjevic dao slobodu samo Bogdanovicu, Bjelici i Jokicu. Ostali statiraju. I kad oni nisu u igri nema niko se ne hvata odgovornosti u napadu.

44 минута раније, Užljevača said:

Sta radi hajp, Guduric najslabiji, covek ide u Nba , a ponasa se kao da prvi put izlazi na parket

Proci ce on u Nba gore nego Zagorac.

Pa i ta sloboda u igri je potpuno pogresna. Sto kazes mozda je i nespreman.

Marijanovic je sam po sebi skoro neupotrebljiv. Bas igra mora da se podredi njemu, pre svega jer nema hitrinu da isprati saigrace ni u odbrani ni u napadu. 

Jokic mora da koristi sut. Imam utisak da Djordjevic ima Novickog iz najboljih dana, da bi i od njega napravio Raska Katica.