Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Znam kako izgleda kada izgubis blisku osobu tako da Vasi svaka cast i iskreno saucesce!!! Neka igra srcem i podari medalju majci!!!!!

A sto se tice prekoputasa, jeste reprezentacija u pitanju, nikada necu zaboraviti npr. odlazak Stanojevica u partizan iz naseg kluba, ljudi privukli njega i njegovog menadzeri time da ce 100% da igra za reprezentaciju, takva mu je klauzula stojala u ugovoru, da bi ga Kari odjavio a on potom raskinuo sa njima ugovor...reprezentacija im je uvek bila otvorena za pravljenje dilova sa igracima, tako su dugo funkcionisali a vidim sada da se to polako vraca, tipa Bircevic, zato je i u reprezentaciji, uslov igranje za partizan. Mi koji smo preziveli svasta, znamo kako je bilo, bez obzira sto se radi o Zvezdasima, ljudima se napuni glava i zaborave odakle su dosli i potekli...

Plasim da nam mogu skalp uzeti i Gaucosi, pogotovo sto smo sada uzdrmani...ali ajde da vidimo!!!!

Plasman na Olimpijske igre će obezbediti po dve najbolje plasirane evropske i američke  reprezentacije plus po jedna najbolje plasirana azijska, afrička i predstavnik Australije i Okeanije. Neke vize su već podeljenje.

Ostaje da se podeli još šest viza. Dve od toga na ovom Mundobasketu koje će pripasti evropskim selekcijam. Za ta dva mesta konkuriše pet reprezentacija: Srbija, Francuska, Španija, Poljska i Češka.

Spanci imaju zicer za polufinale, Srbija je favorit protiv Argentine, Francuzi su blagi autsajderi protiv Amerikanaca, Česi protiv Australijanaca, a rekosmo da je Poljska totalni autsajder protiv Crvene furije. Dakle, ako dođu očekivani rezultati, Španija i Srbija bi trebalo da plasmanima u polufinale obezbede i olimpijske vize.

Međutim, ako Francuzi iznenade Amerikance, a Česi Australijance, onda će u polufinalu biti četiri evropske selekcije. U tom slučaju bi samo plasman u finale garantovao i plasman na Olimpijske Igre u Tokiju narednog leta.

Ima i druga šansa posle Mundobakseta. A to su predolimpijski kvalifikacioni turniri na kojima će učestvovati 16 najbolje plasiranih reprezentacija sa ovog Mundobasketa koje se nisu kvalifikovale za OI plus četiri puta po dva učesnika iz svake kontinentalne federacije. Dakle, 24 učesnika kvalifikacionih turnira će se boriti za četiri poslednje vize za Tokio. Još se ne zna kako će biti raspoređeni i u koliko grupa.

Za sada se zna da će kroz te kvalifikacije sigurno morati da se bore Litvanija, Grčka, Turska, Nemačka, Italija, Rusija, Brazila, Portoriko i Novi Zeland. Spisak ostalih će biti poznat po završetku Mundobasketa.

Iako smo kvalitetniji od Argentinaca, brine me to što ponovo idemo na ekipu koja voli da bije u odbrani. 

Samo se nadam da neće ponovo početi sa Birčevićem jer će ići direktno na Skolu. 

Nema potrebe da započinjemo utakmicu iz minusa.

Ne kapiram kad vec odrzavas ovakvo takmicenje u Kini prilagodi bar publici koja to uglavnom gleda a to je Evropa ....Ti indijanci ako ce da idu na utakmice da gledaju gledace i u 22,00 

Posted (измењено)

Bjelica ili corav ili drogiran nema druge.

54 poena primiti za poluvreme, mnogo je brate...

Milutinov mora da igra u drugom poluvremenu.

Edited by miloshb

Odlican rezultat na osnovu svega vidjenog. Ako nastave da sutiraju 70 posto trojke pruziti ruku.

Posted (измењено)

Po svemu vidjenom, rezultat je jos i dobar. Bode oci da nema timske igre, nema pripreme utakmice i sve se svodi na individualni kvalitet...

Milutinov mora da igra u drugom posto nema vajde od Bobija i Raduljice. Danas najvise podbacio Salo.

Sa ovakvom nasom igrom, Ameri nas gaze +20... 

Edited by miloshb

16/9 njihove trojke - 27 poena (polovina) iz 16 napada.

Bez obzira na 27 poena iz trojki, 54 primljena poena su baš mnogo za jedno poluvreme. 

Malo da se stegne odbrana, njihov procenat, ili broj postignutih, trojki bi trebao pasti, i mislim da možemo da dobijemo ovo, samo da nas ne uhvati neka panika i nervoza.

Argentina igra najbolje sto moze, mi nismo relano ni na 40%. Pasce im procenti suta, mi cemo popraviti malo organizaciju napada i vec ce biti druga prica. 

Ne svidja mi se samo sto u timu ne postoji nijedan igrac koji motivise ostatak tima, koji malo drcnije reaguje nego svi glume neku hladnokrvnost, samo u pod gledaju. Daj bre malo energije pokazite, emocije su potrebne. Niste od kamena bre.

Mislim da su ovo sve posledice uzasnih priprema za mec, bukvalno nemamo resenja za njihove napade, stalno se preuzima pa se molimo da promase. Faulove pravimo jedino iz ocaja. Tako da mislim da smo mi najvise kumovali njihovom napadackom rapsodijom. Kod nas je u napadu bilo dosta individualnih reasenja, ali opet nije toliko lose, problem su agresivna odbrana (opet nakon tehnicke gubimo autoritet kod sudija), neki nedosudjeni faulovi i trebaju nam jednostavnija resenja.

Posted (измењено)

Bjelici sva sreca sto Divac zari i pali po Sakramentu. U suprotnom bi odavno fasovao otkaz.

Daj celavi vadi ga bre vise!

Edited by miloshb

U najbitnijoj utakmici na SP, odbrana busna ko sir. 

Napad koliko toliko funkcionise, ali odbrana dobija utakmice, a mi smo uzasni i zato cemo ovo tesko da dobijemo.

Ovaj je najgori trener koji je sedeo na klupi reprezentacije u istoriji.

Posted (измењено)
2 минута раније, NikolaCzv said:

Ovaj je najgori trener koji je sedeo na klupi reprezentacije u istoriji.

Moka ubedljivo najgori, pa Dukljanin...

Edited by miloshb