Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ne sere spance da ih je sralo bilo bi -15,problem je  sto ne postojimo na parketu,sramotna psihicka priprema i nerazumne rotacije,ako u drugom pol.ne dobijemo ovu raspalu spaniju sa po 10+ po cetvrtini nismo to sto mislimo da smo

2 minutes ago, SHERIFF said:

I oni komentari pre pocetka utakmice pobeda 15-20 razlike, sve osim toga uspeh za Spance, ne znam samo na osnovu cega? Je l se prati kosarka uopste na ovom forumu osim Zvezdinih utakmica? 

Serife pratila se i raspala spanija,sa ovakvim izdanjem u prvom pol. portoriko bi bio u plusu sa nama

Edited by CIGANIN 74

Prebili su nas dobru u drugoj cetvrtini, agresivni su, nasi se pogubili i uvek taj potez vise, sa druge strane spanci nabili samopouzdanje iz dobre odbrane i rezultat je 32 primljenih poena za cetvrtinu. A bogami i Salo kad je poceo da im se prilagodjava sa petorkama krenulo je nizbrdo. Sad treba da pokazu da li imaju karatker. 

Nije poenta u tome. Realna prognoza ne moze da glasi '15-20 razlike' . Nama je Birca starter, a Raduljica kapiten. Mi smo sve, samo ne supersila. Ameri sa mnogo jacim drim timom nisu pobedjivali Spance 20 razlike. 

20 минута раније, Lux said:

***** ti pleja kada mu se protivnik odmakne 3m i pusti ga da sutira za 3p, svi znaju da ce pre Boban ubosti za 3p nego Jovic..

Jokica su unistili,Bjelica nigde.. Bogdan se odmacinje Ljuju u poslednjoj sekundi i svi znaju da ce pogoditi i on naravno pogodi...

Skariolo pojeo trenera supertima sa zonom.. ***** ti trenera kada nemas zonu, setim se uvek Vujosevica i Zvezde kada nas je unistavao sa zonom.. Ista situacija je sad...

Ja ne znam koji im je djavo danas... 32 poena primis u cetvrtini, sta je sa odbranom brate

Ta zona se zove box - and - one i primenjuje se u high school ili midle school kada obicno njih 4 stanu u zonu a jedan cuva najboljeg igraca protivnika, kod nas Bogdanovic ! Da ne bude zabune, sa ovom zonom nije znao ni San Francisko(game 2 finala ) da se nosi lad su ih dobro poremetili !

Dulo je protiv nas igrao profi defanzivu a to je 1-3-1 zona al' je imao i odgovarajuce igrace za to a mi smo bili mnogo slabiji.

Valjda dobijamo...

Toliko moljakaju prevrtaca guma, za sta? Nikad vise ga ja ne bih zvao.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Jel se ti bas uopste ne razumes u kosarku ili random seres po Jokicu jer ti je nesimpatican?

Namerno tako igramo da zavaramo Amerikanci...bice to dobro...

Ovaj Jokic mi je antipatican do zla boga, lik glumata neko ludilo vec par utakmica 

Jel se ti bas uopste ne razumes u kosarku ili random seres po Jokicu jer ti je nesimpatican?
Vidim mnogo nas je sto se "ne razumemo u kosarku".. mozda si ti taj koji se ne razume jer vidim da si jedan od retkih koji ga brani

Bogami, žestoko smo podbacili do sad. Ovo su upravo situacije kada je potreban trener.

Skariolo je preokrenuo tok utakmice zonskom odbranom na koju mi nismo našli rešenje i od tada smo u kontra ritmu. 

Skariolo odmah pritisak na pocetku, bune se za svaku odluku i imas amaterske sudije na svojoj strani. 

Mada ovo ne umanjuje mnogo ovu blamazu. 

Vidim mnogo nas je sto se "ne razumemo u kosarku".. mozda si ti taj koji se ne razume jer vidim da si jedan od retkih koji ga brani

Ne branim ja Jokica, samo mi nije jasno cemu pljuvanje kad 99.999999% stvari koje pisete o njemu je laz, da ne kazem neistina.

Majkl Dzordan je mogao sam, Jokic ne moze sam, kao ni Bogdanovic.

Nama se raspala odbrana, tu je kriv i Bogdanovic i Jovic i Jokic, a ovde se pljuje samo po njemu.

Moralo je da, dodje do pada u igri, a problem je sto sa Spancima nikad nije lako...

Posted (измењено)

Skariolo oducio  ``Celavog``... Onaj debeli iz Sombora sta glumi!?

Gde su sad novinari koji loze narodne mase kako smo najjaci, kako samo sto nismo dobili Amere, kako svi skidaju gace kad nas vide? Sustina je da je ovaj tim isuvise lak za skautiranje.

Gudiric lik ocajan, danas je uj***o sve sto je stigao. Micic takodje. Bjelica nije ni dosao na utakmicu, a i celo prvenstvo ``kasljuca``.

Edited by miloshb

Spanci prave gomilu sitnih faulova cim nas igrac primi loptu, a ovi nasi se pogubili. Ne znam koji im je djavo. Sve neko divljanje u napadu, a u odbrani rupa koliko hoces. Valjda je ovo samo lose izdanje.  Ne treba sad blatiti momke ko da sutra ne postoji. Jbg osurili su nas muski i zasluzeno. Sami smo krivi

Zapravo ja u onom potezu ne da podržavam nego bi licno i gore napravio od njega. Ono je čist faul bio bez ikakve dileme...