Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Zaista odavno nismo bili favoriti protiv Španaca. Mislim da Rubio nema kapacitet da bude vođa ekipe, tako da se priča svodi na Gasola, Rudija i Ljulja. Međutim, drugu dvojicu su ozbiljno načele povrede dok je Mark ipak slabiji od svog starijeg brata. Huančo deluje da je u najboljoj formi, ali mislim da ne može biti čovek odluke. Došao je pravi trenutak da se dobiju Španci.

Nije  dosao trenutak da ih samo dobijemo,nego i razvalimo,zgazimo,ponizimo.

Sve ispod 15-20 razlike bice uspeh za spance,ocekujem u jednom trenutku +25 a posle neku vrstu rucne i "skromnih" 15,20

Jedino sto ocekujem je pobeda i revansizam za sve bolne poraze koje su nam naneli godinama unazad na sampionatima. Tad nisu marili sto smo mi uvek igrali u osakacenom sastavu. Bilo je tu pobeda sa cak 20-30 razlike. Igrati u punom kapacitetu pa nek vide sta ce. Nasi momci su po kvalitetu dosta iznad njih , sto se nadam da ce i pokazati na terenu!

Doslo je nase vreme. Treba ih oterati u istoriju i to sa stilom!

:srbkolosc5:

Sve osim pobede bice bruka, sramota, katastrofa!

Neće biti ni malo laka utakmica, ne zaboravite da su sudije na ovom prvenstvu do sada imale (blago rečeno) čudne kriterijume i toga se najviše pribojavam. Španci su poznati kao floperi i provokatori. Biće tesno ali se nadam našoj pobedi.

Izgleda da nasa ekipa nije jos uvek spremna za Spaniju...ovo za sada ne uliva nikakvu nadu. 

Ma mi smo do sada od imalo ozbiljnijih reprezentacija igrali samo sa Italijom, mnogo su oni poleteli jbg.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Nikad nama nije bilo lako sa Spancima, oni su mnogo ozbiljna ekipa.

Moracemo mnogo da se potrudimo da ih dobijemo

Ma nisu oni krivi, nego mediji...poenta je da nam zaustave sut za 3 i mi smo prsli...ali ima jos da se igra, mozda Spanci ne izdrzi taj nivo...a i za sada dobro stojimo, samo 10 razlike....

Сада, Levo krilo said:

Nikad nama nije bilo lako sa Spancima, oni su mnogo ozbiljna ekipa.

Moracemo mnogo da se potrudimo da ih dobijemo

Slazem se ali zato moramo svi da budemo realni...jedina nada je da u nastavku Spanci stalno grese jer po vidjenom necemo se mi ovde naigrati...samo sut da im stane.

Jokic bi mogao da pocne da igra kosarku umesto sto glumi budalu i cirkusku mecku na svakom koraku. Osim Bogdana i Milutinova svi do jednog su sramotni.

A i taj "razmislicu dal cu da igram za reprezentaciju" sto da toliko sjebe i "odbranom".

Slazem se za Jokica, lik ladovina, boli ga kita, neke fintice izvodi.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Posted (измењено)

Sere ih šut a mi ni bazen ne možemo da pogodimo. Ovaj Ljulj 100 godina ima da igra!

Edited by poskok

***** ti pleja kada mu se protivnik odmakne 3m i pusti ga da sutira za 3p, svi znaju da ce pre Boban ubosti za 3p nego Jovic..

Jokica su unistili,Bjelica nigde.. Bogdan se odmacinje Ljuju u poslednjoj sekundi i svi znaju da ce pogoditi i on naravno pogodi...

Skariolo pojeo trenera supertima sa zonom.. ***** ti trenera kada nemas zonu, setim se uvek Vujosevica i Zvezde kada nas je unistavao sa zonom.. Ista situacija je sad...

Ja ne znam koji im je djavo danas... 32 poena primis u cetvrtini, sta je sa odbranom brate

I oni komentari pre pocetka utakmice pobeda 15-20 razlike, sve osim toga uspeh za Spance, ne znam samo na osnovu cega? Je l se prati kosarka uopste na ovom forumu osim Zvezdinih utakmica?