Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Одлични Богдан,Бобан,Милутинов:salsrbijajk6: тројке одличан проценат

Lagan protivnik, ali opet odlična igra. Lepo je krenuti prvenstvo ovako ubedljivo! Ajmo momci do nove medalje!

6 hours ago, SHERIFF said:

Gudura brate, ti si sada NBA igrac, igrao si kod Zeljka Obradovica, opali je kad si sam, koga se bojis? Koga respektujes? Koga fintiras? Gde se nabijas? Ti si vodja novog talasa. Najbolje si prolazio kad si bio najhrabriji. Malo manje razmisljaj, potegni!

Bojim se da Guduriću nije odgovarao Obradovićev dril, pa donekle i Radonjićev. 

Od igrača koji je redovno preuzimao odgovornost pretvorio se u pola čoveka-polu fintu. Nadam se da će se opustiti u NBA ligi.

Ne znam. Ne mozemo reci da mu nije prijao decko ide stepenicu po stepenicu, od Fmp-a do Memfisa za 4 godine izmedju toge EL na najvisem nivou. Kada prelomi u glavi bice nezaustavljiv. 

Nema većeg ložača od mene što se tiče repke i ovog Mundobasketa. Osećam da će se u Kini desiti presedan i da će se Srbija nametnuti kao nova najjača košarkaška sila. Idemo momci , do zlata!!!

2 hours ago, Zvezda le said:

Nema većeg ložača od mene što se tiče repke i ovog Mundobasketa. Osećam da će se u Kini desiti presedan i da će se Srbija nametnuti kao nova najjača košarkaška sila. Idemo momci , do zlata!!!

Eh dobro me nasmeja :D

Pazi treba jedno 30 godina da tuchemo po svim medjunarodnim takmicenjima, da Jokara i jos neki Srbi uzimaju MVP u NBA i titule, pa da pocnemo da pricamo o tome :D

Just now, MannyCalavera said:

Eh dobro me nasmeja :D

Pazi treba jedno 30 godina da tuchemo po svim medjunarodnim takmicenjima, da Jokara i jos neki Srbi uzimaju MVP u NBA i titule, pa da pocnemo da pricamo o tome :D

Dobro sad , prebukvalno si me shvatio

Одлична игра и још једна убедљива победа одлични Бјелица,Богдановић:salsrbijajk6:

Jako dobra utakmica nasih momaka. Nije lako nikoga pobediti 59 razlike bez obzira na to sto su Filipini najlosija repka na Mundu. Ljudi ne umeju da sutiraju , a igraju run and gun kosarku. Sem Bleča niko nema preko 1.70. Izgledaju kao basketasi koji su dosli da opale koju i da idu kucama. Stvarno steta jer Filipinci kao nacija zive za kosarku. Sad slede Italijani koji jesu nezgodni , ali nemaju klupu i imaju veliku rupu na centru sto moramo da iskoristimo. Ono pravo tek pocinje , idemo do zlata!

Богдан катастрофална слободна бацања али опет троје шутиро одлично и двојке одлично Радуљица,Јокић,Богдан за победу:salsrbijajk6:

Растурили смо Порторико одличани Бобан,Јокић,Bjelica добри Бирчевић,Гудурић прорадио Гудурић:salsrbijajk6:

Gudura mora do Ostroga pod hitno ako misli da napravi nesto od karijere i da se zadrzi malo duze u nba. Kao da je sam sebi ulio neku nesigurnost, deluje da nema m..a ali znamo ga nije to. Mora da unese malo zelje zivosti energije, ne samo zbog ovog prvenstva nego zbog dalje karijere inace ce vrlo brzo nazad u evropu.

Odlična utakmica, jeste da protivnik nije nešto, ali ovakva još jedna ubedljiva pobeda govori da su momci na pravom putu!

Gudura danas par puta sam ko duh i umesto da sutne od dodaje. Pa sutni Gudura majku mu!!! Kad moze Bircevic da se izivljava mozes i ti.

Klasu ipsred smo iznad mnogih reprezentacija. Treba biti realan i reci da smo , po svemu vidjenom , na prvenstvu sveta prvi favorit za osvajanje istog. Uz sve to treba dodati da nam je prvi pley povredjen. 

Ali videti Bobana Marjanovica da vodi loptu i baca pas bez gledanja za lagane poene... Rivali u neverici i potpunom bunilu! ?