Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Богдан катастрофална слободна бацања али опет троје шутиро одлично и двојке одлично Радуљица,Јокић,Богдан за победу:salsrbijajk6:

Растурили смо Порторико одличани Бобан,Јокић,Bjelica добри Бирчевић,Гудурић прорадио Гудурић:salsrbijajk6:

Gudura mora do Ostroga pod hitno ako misli da napravi nesto od karijere i da se zadrzi malo duze u nba. Kao da je sam sebi ulio neku nesigurnost, deluje da nema m..a ali znamo ga nije to. Mora da unese malo zelje zivosti energije, ne samo zbog ovog prvenstva nego zbog dalje karijere inace ce vrlo brzo nazad u evropu.

Odlična utakmica, jeste da protivnik nije nešto, ali ovakva još jedna ubedljiva pobeda govori da su momci na pravom putu!

Gudura danas par puta sam ko duh i umesto da sutne od dodaje. Pa sutni Gudura majku mu!!! Kad moze Bircevic da se izivljava mozes i ti.

Klasu ipsred smo iznad mnogih reprezentacija. Treba biti realan i reci da smo , po svemu vidjenom , na prvenstvu sveta prvi favorit za osvajanje istog. Uz sve to treba dodati da nam je prvi pley povredjen. 

Ali videti Bobana Marjanovica da vodi loptu i baca pas bez gledanja za lagane poene... Rivali u neverici i potpunom bunilu! ?

Zaista odavno nismo bili favoriti protiv Španaca. Mislim da Rubio nema kapacitet da bude vođa ekipe, tako da se priča svodi na Gasola, Rudija i Ljulja. Međutim, drugu dvojicu su ozbiljno načele povrede dok je Mark ipak slabiji od svog starijeg brata. Huančo deluje da je u najboljoj formi, ali mislim da ne može biti čovek odluke. Došao je pravi trenutak da se dobiju Španci.

Nije  dosao trenutak da ih samo dobijemo,nego i razvalimo,zgazimo,ponizimo.

Sve ispod 15-20 razlike bice uspeh za spance,ocekujem u jednom trenutku +25 a posle neku vrstu rucne i "skromnih" 15,20

Jedino sto ocekujem je pobeda i revansizam za sve bolne poraze koje su nam naneli godinama unazad na sampionatima. Tad nisu marili sto smo mi uvek igrali u osakacenom sastavu. Bilo je tu pobeda sa cak 20-30 razlike. Igrati u punom kapacitetu pa nek vide sta ce. Nasi momci su po kvalitetu dosta iznad njih , sto se nadam da ce i pokazati na terenu!

Doslo je nase vreme. Treba ih oterati u istoriju i to sa stilom!

:srbkolosc5:

Neće biti ni malo laka utakmica, ne zaboravite da su sudije na ovom prvenstvu do sada imale (blago rečeno) čudne kriterijume i toga se najviše pribojavam. Španci su poznati kao floperi i provokatori. Biće tesno ali se nadam našoj pobedi.

Izgleda da nasa ekipa nije jos uvek spremna za Spaniju...ovo za sada ne uliva nikakvu nadu. 

Nikad nama nije bilo lako sa Spancima, oni su mnogo ozbiljna ekipa.

Moracemo mnogo da se potrudimo da ih dobijemo

Ma nisu oni krivi, nego mediji...poenta je da nam zaustave sut za 3 i mi smo prsli...ali ima jos da se igra, mozda Spanci ne izdrzi taj nivo...a i za sada dobro stojimo, samo 10 razlike....

Lagane pobede, mnogo mesanja i sad nemas najbolju petorku. 

Ovima se digo i sad svi ubacuju.