Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Dobismo napaljene Grke. 

Pobednik je opet Denda:još 24 sekundi do kraja prvog produžetka. Zaspao čovek u 90-im i ne misli da se probudi.

Бјелица,Богдан,Милутинов:salsrbijajk6: одлични Јовић,Мицић обојица брука,срамота,катасрофа

Posted (измењено)

Na suvi kvalitet dobijamo  a  ova braca grcka tamnoputa  klasicni cirkuzanti  ...

Raduljica i Bircevic samo smetaju ovoj ekipi 

Samo da mi je znati sta igra Bircevic  nadam se da ce da ga vodi u virtus  jebo ga on 

Edited by Asta Cohones

Slabi smo mnogo na pleju dva prosecna igraca idealna za drugog i treceg pleja. Teo sa jednom nogom klasa za ovu dvojicu. Ne znam mozda ja ne znam nista o kosarci ali kakav je to NBA kad je ovaj Janis MVP. Siguran sam ima 10 boljih igraca od njega. 

Posted (измењено)

MVP je ali daleko je jos od najboljeg. . .
Opet kao posle litvanije kad sam komentarisao. . .svidja mi se kako igramo zavrsnice, iako smo isli u produzetke deluje kao da rutinski igramo zadnja 2-3 minuta. . .stisnemo odbranu stizemo razliku i lomimo ih sa dve-tri trojke. 
Dobili litvaniju kod nas i u Litvaniji, sada Grcku na njihovom terenu, bez Jokica i Teodosica. Zadovoljan sam kako izgledamo.

Edited by IBRS

Mogu samo da potvrdim da je Nacionalo izuzetno naduven i arogantan tip. Neki dan sam se i licno uvjerio iako me zapravo boli racqu za njim. Tako da mi ne pada na pamet da ga vise aboliram za bilo sta a ocigledno nije ni neki trener, samo motivator. Kosarkaska verzija Cire Blazevica.

Kada smo zategli odbranu tada smo i okrenuli rezultat, stoga mislim da izostanak maga ove igre Tea je manja šteta od izostanka Kaline jer Teo i u najboljim danima nije mario za odbranu, Kalina je zver na obe strane, on bi nam doneo ono što nam u napadui fali - of skok, takoše i onu varijantu kada odigra na četvorci jer mi je prilično muka gledati Birčevića na parketu. Jović i Vasa lagano mogu da igraju p&r, da kreiraju neku drugu varijantu napada, izgubićemo malo na maštovitosti ali ćemo imati na čvrstini. Klačere imamo od Joke do Bogdana i Bjelkana, samo da ih zdravlje posluži.

У Кину су отишли Јовић,Мицић,Богдановић,Гудурић,Симоновић,Бјелица,Лучић,БирчевићЈокић,Радуљица,Милутинов,Марјановић

Ne bi budala među 12 povela 4 petice + plus Birčevića koji ne može ništa igrati. Dosta ćemo zavisiti od učinka Lučića i Simonovića na trojci, a trebali bi pomoći i na 4. Mada selektor izmišlja i vraćanje Jokića na 4, a Bjelice na 3. Jednom kad smo to uradili slično nismo prošli ni grupu. Trener Žoc, a Radmanović trojka. Raspadali smo se. Radman je samo pucao trojke u napadu, a probijao ga je ko je stigao u odbrani. Ako ovo uradimo očekujem sličan scenario.

Posted (измењено)

Otpao bi Bircevic garant, da su zdravi bili Teodosic i Milosavljevic.

Ali da bude oci njegovo bivstovanje u reprezentaciji - bode i to bas.

Edited by miloshb

Samo najveca budala bi povela samo 4 beka na ovako tesko takmicenje. Celavko je jedna sujetna budala koja ima srece da imamo bas dobre igrace ali nacin na koji bira tim vodeci neke svoje miljenike je sramotan. Covek ide sa 4 niska igraca ja ovo jos nisam video nigde. 

Trenutno sam u RS.. RTS1 će mi sigurno kodirati, ima li negde drugde da se gleda utakmica? Čemu služi jadni RTRS? 

14 minutes ago, Saluki said:

Trenutno sam u RS.. RTS1 će mi sigurno kodirati, ima li negde drugde da se gleda utakmica? Čemu služi jadni RTRS? 

Sport Klub 1

Gudura brate, ti si sada NBA igrac, igrao si kod Zeljka Obradovica, opali je kad si sam, koga se bojis? Koga respektujes? Koga fintiras? Gde se nabijas? Ti si vodja novog talasa. Najbolje si prolazio kad si bio najhrabriji. Malo manje razmisljaj, potegni!

4 minutes ago, SHERIFF said:

Gudura brate, ti si sada NBA igrac, igrao si kod Zeljka Obradovica, opali je kad si sam, koga se bojis? Koga respektujes? Koga fintiras? Gde se nabijas? Ti si vodja novog talasa. Najbolje si prolazio kad si bio najhrabriji. Malo manje razmisljaj, potegni!

I mene je to strasno iznerviralo. Uvek , ali uvek napravi potez vise