Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Samo jedna mala digresija apropo Gudure, on mora da bude dominantni ball hog ili prosto mora da ima loptu u rukama da bi bio makar sekundarni kreator u svakom pozicionom napadu, to jest mora mu se dati uloga Bogdanovica(podrazumevam kada je ovaj na klupi), i to pre Bjelice, prosto zbog slabije defanzive Gudura ako ne dobija loptu onda postaje puki epizodista u garbage time-u, a do njega je da pripaljuje suteve odakle god stigne, samo tako i jedino tako on postaje adekvatno koristan za Srbiju.

Za Kalinarija video si i sam, mislim da je najuniverzalnije krilo u Evropi jer moze ofanzivno da pokriva i pozicije 3 i 4, a nazad moze da cuva i trojke i cetvorke...

Gdje sam napisao Lučić 3, a Bjelica 4 mislio sam napisati Kalina 4. Ovo prvo i sad imamo.

Pišem u brzini pa tek sad skontah.

Celafuto je pucao i sebi i svima nama u kolena nepozivanjem pre svega Kalinica. Klasa je za Lucica i Simona na poziciji 3 a moze i 4. Sta je tu razlog to samo celafuto zna. 

Почело ЕП У16 Девојке играмо у Б дивизији победа против Исланда:salsrbijajk6:

Победа против Турске:salsrbijajk6: брине  повреда Милосављевића одлични Јокић,Богдановић,Бирчевић добар Гудурић

Izgleda nista od Milosavljevica. Tacno ce Bircevic ponovo da se ugura i ode na prvenstvo... Pa cemo ici sa 4 igrava na 1 i 2.

Ako ne može ni Milutinov da igra, onda upada Raduljica.

Međutim, problem nastaje ako ni Teodosić ne može (a sumnjam da će moći). 

Videćemo da li će zvati Nedovića ili se vraća proverenim snagama poput Ilije Đokovića.

Aj da vodi i Biba Struju i da budemo tuto completo kvaliteto !!!

Salo Nacionalo je po meni apsolutno najbolja Srpska jedinica u istoriji igre, a mozda i Evrope, ali mislim da je polutrener, na nivou kluba nedokazan.(11 mesto u Palakanestru ove godine) !

Suludo je da eventualno idemo sa 4 beka, kako mi izgleda, ali kod njega me nista vise ne bi zacudilo ! Svakako da je Nedovic najbolja opcija ali Salova sujeta je poput Himalaja, to je nepremostiv problem ! Mozda ipak vrati Todorovica ili pak ovog Avramovica ? Simanic je takodje bolji od ludog Birce, a o Braduletu da ne pisem...

P.S. Nadam se sledecih 12 iduce godine na Olimpijadi, po meni 12 najboljih :

1.Teodosic, 1.Jovic(Micic), 2/1,Nedovic,2. Bogdanovic,2.  Guduric,3. Lucic,3. Kalinic,4. Bjelica,4. Simanic(Smailagic),5. Kuzmic, 5.Milutinov,5. Jokic.

Ova ekipa je mnogo jaka i napred i pozadi, ubedjen sam da bismo uzeli zlato ove godine, a iduce bili top konkurentni...

1 hour ago, SHERIFF said:

To se zove karma majmune celavi odvratni, prepotentni, perfidni. Umesto da ode najjaci sastav, opet cemo pricati kako nam bolji igraci sede kuci. Ovo se ne bi osetilo da nisi precrtao Nedovica i Kalinu prvi dan. Ko te jebe uostalom... Neka puska Danilovic i mama tvoja navijaju za Bircu. Stoko.

Draganu sve najbolje. Uvek daje sve od sebe.

А што да непрецрта издајника Калинића?

Jbt kako se ovom Bircevicu otvara.. Da mi je znati sta ``celavi`` vidi u njemu..

Steta zbog Milosavljevica.. Ja bih sad naknadno zvao Nedovica.

7 минута раније, miloshb said:

Jbt kako se ovom Bircevicu otvara.. Da mi je znati sta ``celavi`` vidi u njemu..

Steta zbog Milosavljevica.. Ja bih sad naknadno zvao Nedovica.

Јаби биро између Лазића и Добрића узо би Добрића 

Dobismo i ove Grke iako su imali suđenje ko Sloga u Kraljevu svojevremeno. Red i Many znaju o čemu pričam.

Mi bez Jokića i Lučića, prejaki smo za ove. S pola gasa. 

Grčka nema nijednog šutera. Buruzis im još najbolji centar. A sad o onom što me navelo da napišem ovaj post. Ovaj Janis Antena je najgori igrač koji je ikad bio MVP američkog cirkusa. Bjelica je za njega klasa od igrača, iako igraju na istoj poziciji. Ostavljamo ga samog na bacanjima i on ne šutira. Smiješan igrač.

Počeo sam pisati na 72:64 za nas, jbg.

Pored živih Bogdana, Gudure, Bjelice nama Micić izvodi bacanja. Nije to Micić kriv. 

Ja znam da Željko Obradović ne bi izgubio 72:64 na minut do kraja da su mu na terenu samo 2 igrača, a njihovih 5.