Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Почело ЕП Јуниора игра се у Израелу победа против домаћина:salsrbijajk6:

Победа против Италије:salsrbijajk6: са 1 места идемо у осмину финала

Сутра од 13.30 у хотелу Краун Плаза конференција за медије Селектора Ђорђевића означиће почетак припрема за СП

Mladi kosarkasi ispod 20 godina ispali u Diviziju B

Prvo su izgubili od V. Britanije sto je meni ravno gasenju pa su se dokusurili sa porazom od Italije i to 20 razlike i kusur

Igracemo u diviziji B sa velesilama kao sto su Albanija, Portugal,Madjarska,Finska itd..

Srpska Kosarka cveta pod prangijom !!! Ovo se nikad nije desilo do sad, da klinci imaju ovako los rezultat, izuzetno se brinem sa buducnost nase kosarke

5 hours ago, Lux said:

Mladi kosarkasi ispod 20 godina ispali u Diviziju B

Prvo su izgubili od V. Britanije sto je meni ravno gasenju pa su se dokusurili sa porazom od Italije i to 20 razlike i kusur

Igracemo u diviziji B sa velesilama kao sto su Albanija, Portugal,Madjarska,Finska itd..

Srpska Kosarka cveta pod prangijom !!! Ovo se nikad nije desilo do sad, da klinci imaju ovako los rezultat, izuzetno se brinem sa buducnost nase kosarke

Овде једино што ваљају су Пецарски,Момиров,Марјановић

Извучене групе код Сениора и Сениорки за квалификације за ЕП  занимљиво је да и мушкарци и жене играју у групи Е  мушкарци група Е Србија,Грузија,Финска и победник између Португала,Швајцарске,Исланда из наше групе иду само прва два дирекно на ЕП пошто је Грузија један од домаћина ЕП са нама у групи жене група Е Србија,Литванија,Турска,Албанија девет провопласираних и пет најбоље другопласираних иду на ЕП

Почело ЕП У 18 мушкарци победа против Немачке:salsrbijajk6:

Победа против Турске:salsrbijajk6: у Среду у осмини финала против Литваније

Reprezentativac Srbije, as Sakramenta Bogdan Bogdanović došao je danas na akciju svog bivšeg kluba - KK Partizan - u beogradsko naselje Braća Jerković, kad tamo - iznenađenje.

Bogdanović je došao u iznenadnu posetu Domu za decu i omladinu "Jovan Jovanović Zmaj" kako bi štićenicima doma podelio karte za utakmice Partizana u novoj sezoni, koje je prethodno kupio.

Među mališanima koji su došli da vide i pozdrave srpskog košarkaša bila su i dvojica u dresovima Crvene zvezde. Bogdan je sa njima ćaskao, šalio se, smejao se...

Bogdan Bogdanović 

Ali, minus ide ljudima iz KK Partizan koji nisu baš imali sluha, pa su, iako je sve bilo simpatično i sa osmesima, zamolili te klince u Zvezdinim dresovima da se malo "pomere".

Au koje komplekse ovi imaju, strasno.

Mozda je post mogao na "svastaru"..

Болест, комплекси...ово је у рангу са оним лупањем зида од цигала...јбте колико јадан мораш да будеш...

Sto se reprezentacije tice, Djordjevic najavio da je moguce da ce ici sa 4 centra. Juce sam gledao emisiju sa Raduljicom, covek kaze da oce da igra 4, to igra u Kini i da je po prirodi cetvorka nego da su ga na silu gurali na 5. Mislio sam da se sali, on nikog na pet ne moze da sacuva, a kamoli neku cetvorku. 

Posted (измењено)

Почело ЕП за јуниорке победа против Летоније:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Posted (измењено)

``Celavi`` precrtao tri igraca - Todorovica, Avramovica i Jovanovica.

Od ostalih igraca pripreme nastavljaju:

Miloš Teodosić, Stefan Jović, Vasilije Micić, Bogdan Bogdanović, Marko Gudurić, Dragan Milosavljević, Vladimir Lučić, Marko Simonović, Stefan Birčević, Nemanja Bjelica, Nemanja Milutinov, Nikola Jokić, Boban Marjanović i Miroslav Raduljica.

Edited by miloshb

mislim da je ovde Raduljica definitivno visak. svaka cast i hvala mu za igre prethodnih godina, ali 4 centra nam ne trebaju, a Jokic, Marjanovic i Milutinov su trenutno dosta kvalitetniji od njega. 

uz to, po meni treba da precrta i Bircevica ili Milosavljevica, ali ne bi me cudilo da otpadnu Gudura i Milutinov, iako su bolji od ove dvojice.

Posted (измењено)

Jedino ako je zamislio da mu na 4 minute imaju uz Bjelicu  Jokic i eventualno Raduljica. A da beli uzima minute i  na tri posto nema kaline. U tom slucaju ce otpasti simon i bircevic. Svaka druga kombina govori da ce bircevica voditi umesto jednog centra vrlo verovatno Bobija sto bi bila jedna velika sramota. Jos jedna mogucnost je da ide simon i da proba da krpi na 4 , bobi opet otpada kao i bircevic.  Posto je Raduljica ljubimac bice jedno mesto za trojku simon, bircevic, bobi. 

Nadam se da ce da nas iznenadi pa da otpadnu bircevic i Raduljica. Mozda i nabolja opcija po meni. Uz zahvalnost raduljici za stvarno dosta dobrih partija godinama unazad.

Medo ja mislim da su milosavljevic ,gudura i milutinov zacementirani putnici u kinu. 

Suzdrzacu se od daljih komentara do konacnog spiska obzirom da mnogo volim kosarku i nasu reprezentaciju od kad znam za sebe.

Edited by tresimesi