Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Ljudi kakva igra Raška protiv Ukrajine u prvom poluvremenu. 10 poena (5/6) i asistencija! Kada je ušao, odmah je počeo da se bije sa jednim plavim centrom Ukrajine. Nabijen momak. I Raško poene, ovaj preko Raška poene. Opet Raško pogadja, ovaj fintira Raška i pogadja. Sledeći napad, Raško fintira njega i pogadja. Ovaj maši, Raško pogadja. Izdominirao ga je tu, taj lik dobija 2 faula i sedi na klupi dok Raška prevaca Duda na poziciju 4 zbog Krleta  :smeh211:  Lud čovek skroz, ja i dalje ne vjerujem koliko čovjek napreduje, iz utakmice u utakmicu. 

Inače, cela ekipa igra dobro. Bjelica i Raško se malo izdvajaju. 

Da ne bi spominjali samo Katića, i ostali su bili dobri. Nekako najloši utisak je ostavio Gagić. Nedović je napredovao nevjerovatno, jbg, podari nam Bog takvog igrača, momak da nosi Zvezdu nekoliko godina i mi se sjebemo. Krstić lošiji nego prošle 2 utakmice, ali dobar. Bjelica konačno odigrao na svom nivou, pogotovo u prvom poluvremenu. BB solidan. Kalinić srlja, vidi se da nema kvalitet za reprezentaciju ali je veliki borac i bolje on da igra nego ove nabedjene zvezdice što su otkazale. Andjušić se budi, konačno i od njega nešto. Štimac se nije skidao. Marković dobar, imao 5 asistencija. Krstić mali iz Mege je dobro odigrao, Dangubić je borac, solidno noćas. Možda sam nekog zaboravio ali to je to, jeste Ukrajina slaba ali raduju ovakva izdanja naše reprezentacije. Sjutra protiv Slovenije, da gledamo sve naše reprezentativce  :smeh211:

Uuu zaboravih Luku Mitrovića  :facepalm:  Odlično se snašao na kraju kad je ušao. Igrao je zadnjih 5 minuta. Odmah kad je ušao imao je fin prodor kojije završio poenima. Zatim dobra odbrana. Luka je bio solidan, nije se preko njega išlo u napadu. Imao je još jedan pokušaj u napadu, fin okret ali samo do prvog obruča. 2 sistencije, jedna sa plejmejkerske pozicije za Kalinića ispod koša, druga Andjušiću za 3 poena  ;)

Рашко Катић и у сваком тренутку напада и одбране био прва фигура на терену, изнова и изнова. Терорисао је Украјинце, доводио до лудила Натјажка

Ploditelj...

Ja mislim da je Pesic presudno uticao na njegovu karijeru,ali u pozitivnom smislu,tada je Nemanja prelomio da postane igrac,citao sam njegove intervjue da je zahvalan Pesicu...Nismo mi nista izgubili,prodat je za lepe pare,a realno  tada nije igrao ovako dobro...Nemanji sve najbolje u karijeri...Neka Zvezdino dete postane legenda...

Nenad Krstić je nesumnjivo najbolji centar ove reprezentacije i prva zvezda ekipe ali mislim da ni Raško ne zaostaje puno za njim,bar po igrama koje Rale prikazuje na ovim turnirima.

Devojke do 18 godina na EP u Vukovaru za sada 3/3!!! A mi se borimo do zadnje kapi znoja na tribinama!

1012469_332015296935460_1394221404_n.jpg

994325_622255004475554_547663546_n.jpg

1148922_557350817634684_228865489_n.jpg

Hahaha :smeh11:  Ovde u Hrvatskoj jos ne mogu da veruju sta im radimo sa navijanjem... juce smo ih isprdali zesce! Doslo njih 100-injak na tekmu i poceli vikati ''Ubi Srbina'', ''Jasenovac''  i ostale budalastine...

Posle im pevali ''Hrvatske majke sve su to ku**e sa stajge'', ''Hrvati, jel nas cujete?'' i ''Malo vas je, malo vas je SVEDJANI'' (Igrali smo protiv Svedske juce)

I onda je usledila najjaca stvar... poceli su vikati ''Mi Hrvati'', a mi njima uzvratili sa ''Sta se nama zalite!?" :smeh11: :smeh11:

Od sutra smo u Vinkovcima kolko ima Srba tamo?  sve tri utakmice igramo u Vnkovcima od 20.30 sati idi sa ljudim ako mozes daj im podrsku igrjau odlicno Kovacic reko da od kad je trener nikad nije imo ovaku podrsku publike

Posted (измењено)

Od sutra smo u Vinkovcima kolko ima Srba tamo?  sve tri utakmice igramo u Vnkovcima od 20.30 sati idi sa ljudim ako mozes daj im podrsku igrjau odlicno Kovacic reko da od kad je trener nikad nije imo ovaku podrsku publike

Necemo ici u Vinkovce... ne zato sto se bojimo, nego zato sto necemo smeti tj. izgleda da ce biti zabrana navijanja na te 3 utakmice, a onda kad odemo u polufinale i vratimo se u Borovo, tada ce tek biti spektakl!

P.S. ne samo da je selektor odusevljen, nego i igracice same!

Edited by brx96

Srbija u polufinalu Evropskog prvenstva za djevojke do 18 godina. :ura11:

Savladana Rusija 72:62