Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

A јел он политичар па треба о томе да прича или је он кошаркаш који треба да игра кошарку? Само немојте да одговорите ако ћете да кажете да има право на политичко мишљење. Политичари су говна, буквално сви. Па ако ћете да користите политичаре у одбрани Калинића, мислим да је све јасно. 

Дечко је зајебао тада и небитно како се звао и колики му је квалитет, морао је да лети из репрезентације још тада. Али мислим да није то разлог зашто је избачен.

Budala je zbog "rucnog rada " a cene se njegovi "stavovi". Jel onda budala ili nije.

Politici nije mesto u sportu , ali kad treba tudjim q.. gloginje mlatiti iz "patriJotskih razloga" onda moze.Ivanic Zulo i Selektor pre neki dan i sad Kalina.Jedva cekam da vidim utakmica izmedju Srbije i Kosova da li bi bila odigrana.Sve te patrijote bi se zavukli u misiju rupu.

Sto se tice selektora njegovo je da zove koga hoce , kazu ima rezultate.Pobedi ga Slovenija sa 2 igraca i to je u javnosti nestvaran uspeh.

1 minute ago, MannyCalavera said:

Ako moze baja koji prodaje sladoled da ima svoje politicke stavove, moze da ih ima i sportsista. Ogranicavati te ljudi na tapkace lopte i samo to je nefer, i na kraju krajeva diskriminacija.

Taj isti baja nije javna ličnost i nema toliku popularnost da ga neko sluša.Ovog debila prati veliki broj ljudi i samim time ne mogu da budu u istom košu. Onoga dana kada prestane da se bavi košarkom može slobodno ići da Vučiću drkat ***** i zijevat sa njime kao Vanja Udovičić.
Poslenjih par godina momak se provaljuje za sve pare i da je ova država barem malo liči na državu kaznila bi njega i slične njemu za početak novčano a kasnije drastičnije.
Sportisti htjeli ili ne imaju veliku publiku, trebaju da  paze kako svojim ponašanjem utiču na mlade, i da to svakodnevno potvrđuju. Na kraju krajeva oni su dječiji idoli. 
Lik ima toliko para, poznaje sigurno puno žena (među njima ima i sponzoruša sigurno) i umjesto da se prazni na nekoj takvoj ako normalu ne može naći lik sapunja mačora preko skajpa.. Ej skajpa ...

Što se tiče Nedovića njega mi je žao ali ovoga ne.. 

19 minutes ago, Dražo said:

Onoga dana kada prestane da se bavi košarkom može slobodno ići da Vučiću drkat ***** i zijevat sa njime kao Vanja Udovičić.

20190702_103420.png

21 минута раније, Dražo said:

Taj isti baja nije javna ličnost i nema toliku popularnost da ga neko sluša.Ovog debila prati veliki broj ljudi i samim time ne mogu da budu u istom košu. Onoga dana kada prestane da se bavi košarkom može slobodno ići da Vučiću drkat ***** i zijevat sa njime kao Vanja Udovičić.
Poslenjih par godina momak se provaljuje za sve pare i da je ova država barem malo liči na državu kaznila bi njega i slične njemu za početak novčano a kasnije drastičnije.
Sportisti htjeli ili ne imaju veliku publiku, trebaju da  paze kako svojim ponašanjem utiču na mlade, i da to svakodnevno potvrđuju. Na kraju krajeva oni su dječiji idoli. 
Lik ima toliko para, poznaje sigurno puno žena (među njima ima i sponzoruša sigurno) i umjesto da se prazni na nekoj takvoj ako normalu ne može naći lik sapunja mačora preko skajpa.. Ej skajpa ...

Što se tiče Nedovića njega mi je žao ali ovoga ne.. 

Pa i ove "zvezde " rijalitija su na neki nacin javne licnosti , gleda ih vise ljudi nego sto je procitalo sta je Kalinic izjavio , pa opet do svakog pojedinca je da li ce to da gleda i slusa a pogotovo da li ce to da prihvati ili da razmislja uopste o tome ...I eto oni pricaju sve i svasta pa? 

Apsolutno podržavam ne pozivanje Kalinića, odavno više iritantan i umišljen igrač se nije pojavio. Pri tom niti je neko ko je nezamenjiv, a očigledno je loš za atmosferu. Neće faliti niti jedne sekunde. Pri tom Đorđević je do sada dokazao da i te kako zna šta radi sa reprezentacijom, čovek je zaista vratio kult reprezentaciji, vratio nas na najviši nivo i zaslužuje apsolutnu podršku.

Kalina bolje da se posveti terenu, a manje da trenira kožicu i jede govna o stvarima o kojima ne zna apsolutno ništa...

Nedovića mi je malo žao, ali objetkivno nije ni on neka klasa. Lično bih ga možda pozvao pre Micića, ali mrtva trka u principu...

17 минута раније, sofronijep said:

Za ovih 50 godina napravio sam toliko pogrešaka u životu da se jedva nosim sa njima. Jedna od rijetkih ispravnih stvari je moja opredijeljenost za crveno-bele. 

Nikada nas dvojica nećemo sjesti negdje i sa zadovoljstvom se ispričati, nećemo se okumiti, ni drugovati. I to je OK. Jer prijatelje biramamo prema nekim, za nas, bitnim zajedničkim osobinama. Ali je veoma moguće da se zajedno nađemo na istom stadionu. Kao što smo se našli ovdje na ovom forumu. Nismo ovdje došli da tražimo stranačke drugove, ideološke istomišljenike, niti nas je ovdje dovela želja da pronađemo duhovni mir uz pravoslavne molitve. Ovde nas je spojila ljubav prema Crvenoj zvezdi.

Zapitaj se šta ti je, kao navijaču,  bitnije: ideološka ili navijačka bliskost.
Da li su ti draži navijači Partizana sličnih ideoloških opredjeljenja ili navijači Zvezde drugačije političke orijentacije.

Mislim da naslućujem kakav bi mogao biti tvoj iskreni odgovor. Pa da li je onda tvoja primarna uloga na stadionu i na ovom forumu, uloga navijača ili političkog agitatora?

Živ ti meni bio, mladiću, uživaj u svojim političkim opredjeljenjima, jer na njih imaš potpuno pravo, ali pusti druge ljude da sami biraju za koga će navijati.

P.S.

Taj Kalina, koga ti posprdno nazivaš, učino je za Zvezdu više nego što ćemo ti i ja za desetine života.
Ne znam za tebe, ali ja milion eura (koliko je Zvezda zaradila na njemu) ne mogu da zaradim ni za 150 godina, a i ionako sve trošim na hranu, malo bi tu ostalo za Zvezdu.
Slab sam i u donošenju radosti Zvezdaškoj armiji navijača (vidiš da i ovdje na forumu uglavno nerviram ljude). 
Ja nisam dao nijedan koš za Zvezdu, imamo sam doduše par skokova (od radosti), ali nedovoljno da se približim Kalinićevom učinku. Da li tvoj učinak podižeš naš prosijek?

P.P.S. I dok Delirijum misli da ni Kalina, ni ja nismo Zvezda, je mislim da Delirijum jeste Zvezda. I ako se nađemo na istoj utakmici na stadionu, zajedno ću s Delirijumom  i svima ostalima, klicati Zvezdi, ne pitajući se koliko je među nama monarhista, a koliko republikanaca..

?

1 hour ago, sofronijep said:

Za ovih 50 godina napravio sam toliko pogrešaka u životu da se jedva nosim sa njima. Jedna od rijetkih ispravnih stvari je moja opredijeljenost za crveno-bele. 

Nikada nas dvojica nećemo sjesti negdje i sa zadovoljstvom se ispričati, nećemo se okumiti, ni drugovati. I to je OK. Jer prijatelje biramamo prema nekim, za nas, bitnim zajedničkim osobinama. Ali je veoma moguće da se zajedno nađemo na istom stadionu. Kao što smo se našli ovdje na ovom forumu. Nismo ovdje došli da tražimo stranačke drugove, ideološke istomišljenike, niti nas je ovdje dovela želja da pronađemo duhovni mir uz pravoslavne molitve. Ovde nas je spojila ljubav prema Crvenoj zvezdi.

Da li su ti draži navijači Partizana sličnih ideoloških opredjeljenja ili navijači Zvezde drugačije političke orijentacije.

Mislim da naslućujem kakav bi mogao biti tvoj iskreni odgovor. Pa da li je onda tvoja primarna uloga na stadionu i na ovom forumu, uloga navijača ili političkog agitatora?

Živ ti meni bio, mladiću, uživaj u svojim političkim opredjeljenjima, jer na njih imaš potpuno pravo, ali pusti druge ljude da sami biraju za koga će navijati.

P.S.

Taj Kalina, koga ti posprdno nazivaš, učino je za Zvezdu više nego što ćemo ti i ja za desetine života.
Ne znam za tebe, ali ja milion eura (koliko je Zvezda zaradila na njemu) ne mogu da zaradim ni za 150 godina, a i ionako sve trošim na hranu, malo bi tu ostalo za Zvezdu.
Slab sam i u donošenju radosti Zvezdaškoj armiji navijača (vidiš da i ovdje na forumu uglavno nerviram ljude). 
Ja nisam dao nijedan koš za Zvezdu, imamo sam doduše par skokova (od radosti), ali nedovoljno da se približim Kalinićevom učinku. Da li tvoj učinak podižeš naš prosijek?

P.P.S. I dok Delirijum misli da ni Kalina, ni ja nismo Zvezda, je mislim da Delirijum jeste Zvezda. I ako se nađemo na istoj utakmici na stadionu, zajedno ću s Delirijumom  i svima ostalima, klicati Zvezdi, ne pitajući se koliko je među nama monarhista, a koliko republikanaca....

Stavite ovaj post u temu najbolji postovi na forumu !

1 hour ago, sofronijep said:

P.S.

P.P.S. I dok Delirijum misli da ni Kalina, ni ja nismo Zvezda, je mislim da Delirijum jeste Zvezda. I ako se nađemo na istoj utakmici na stadionu, zajedno ću s Delirijumom  i svima ostalima, klicati Zvezdi, ne pitajući se koliko je među nama monarhista, a koliko republikanaca....

Ovaj post bi trebalo da stoji gore u naslovu foruma za sve one koji dodju sa namerom da lece komplekse ili da se obracaju nekome bar jer ih u stvarnom zivotu niko i ne slusa , i kada procitaju ovaj post mozda ali bar mozda zastanu i promene tekst koji su zeleli da napisu u svom postu..Mozda bar nekoga od takvih ovo natera na razmisljanje 

Bravo za post iznad. 

To da li ga navijači žele je individualno neki da neki ne. Ali to da ga saigraci ne žele ja mislim da mi ne znamo da li je to zaista tako. Tek kada se licno sastanemo sa njima ili da se oni javno izjave onda i da pričamo ali ovako je malo glupo.

Sada ako gledamo košarkaški ne da je zaslužio da bude nego da on uz Bogdana bude prvi na spisku. 

E sada ako dodamo ostalo šta se sve izdešavalo u vezi sa njim onda i treba postaviti pitanje da li ga je trebalo pozvati.

Ali da ne pričamo o stvarima koje mi ne znamo.

Posted (измењено)

sofronijep ,doticni nije zasluzio slovo od tvog predivnog posta.

Jeste on klubu i nama doneo to sto je doneo ali i klub je njemu pruzio priliku,koju je zajedno sa nasom podrskom iskoristio da ga turci uzmu i da se finansijski obezbedi....sad sto je uz to i dusu prodao,sto je postao rijaliti igrac,twiter stars,sto je od Kalinica,Kalinoglu postao je ipak nesto preko cega se ne moze zazmuriti,oprostiti i zbog uspeha u proslosti zaboraviti..ovo nije onaj Nikola kakvog ga pamtimo,ovo je jedan u istanbulu novonastali covek ,suvise liberalnih ,autosovinistickih stavova koja su u moru njegovih gluposti isplivala na povrsinu...takav novonastali covek ponavljam slova nije zasluzio u tvom predivnom postu.Njemu zdravlja i sto dalje od reprezentacije. 

Edited by CIGANIN 74