Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

2 минута раније, Nenad74 said:

Тад је био нормалан

A onda su mu sipali drogu u heroin ?

4 минута раније, Nenad74 said:

Нико до сад од спортиста није говорио као он тако да нема говора да ово није исправно од стране селектора

Prvo i da ostavimo po strani to sto neko misli da je kritika njegova toliki greh da ga treba odstraniti, mozemo da krenemo od cistog licemerstva Djordjevica. Prvo ako je postojao ideoloski problem da Kalinic bude u reprezentaciji, onda zasto je pozvan na siri spisak od 25? Zato? Naravno da nema govora da ako nekog zoves na taj spisak da si OK s njim u repki. Problematicni likovi ne ulaze ni u tih 25 valjda?

Dakle on ga je pozvao pa odstranio. Iz kog razloga i na ciji pritisak je nevazno. To je sramota. Ali dobro Djordjevic ni u proslosti nije bio dosledan u tim stvarima, pa nisam ni preterano iznenadjen.

Ja da sam Kalinic, sta god da se desi i da opet nekad dodje poziv, ne bih igrao vise za repku nikada. 

3 минута раније, MannyCalavera said:

Prvo i da ostavimo po strani to sto neko misli da je kritika njegova toliki greh da ga treba odstraniti, mozemo da krenemo od cistog licemerstva Djordjevica. Prvo ako je postojao ideoloski problem da Kalinic bude u reprezentaciji, onda zasto je pozvan na siri spisak od 25? Zato? Naravno da nema govora da ako nekog zoves na taj spisak da si OK s njim u repki. Problematicni likovi ne ulaze ni u tih 25 valjda?

Dakle on ga je pozvao pa odstranio. Iz kog razloga i na ciji pritisak je nevazno. To je sramota. Ali dobro Djordjevic ni u proslosti nije bio dosledan u tim stvarima, pa nisam ni preterano iznenadjen.

Ja da sam Kalinic, sta god da se desi i da opet nekad dodje poziv, ne bih igrao vise za repku nikada. 

Оно што је он реко само издајници говоре због тога док се јавно неизвини никада више неће добити позив

3 минута раније, CIGANIN 74 said:

"sloboda mišljenja" nije kad ti svojim nastupima zemlju rasparčavaš,predaješ,izdaješ.Zemlju i narod koji treba da predstavlja,medalju da joj donese treba neko ko ima pored košarkaškog kvaliteta i neku vrstu nacionalne pripadnosti,patriotizma,lojalnosti...a ne da reprezentacija bude leglo AUTOŠOVINISTA,što je danas negde "fensi".Ne pamtim koji je igrač u prošlosti takve neke izjave davao pa da mu se oprostilo,možda samo neko od hrvata u zajedničkoj državi.

A to dal ćemo zbog Kalinoglua doneti medalju nije toliko bitno koliko je da nas takav autošovinista ne predstavlja...drkadzija.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Tvoje misljenje. Svi koji misle da sport i reprezentacija treba da budu mesto gde se meri kolicina Srpstva u svakom igracu, kao i ko ima koliko izdajnicke krvi, nikada meni nece biti jasni i ja sa time ne mogu da se slozim.

7 минута раније, Ivar said:

A onda su mu sipali drogu u heroin ?

Све је могуће Турци нас одавно  неволе вековима а најгоре што се наши лако продају што немају понос

Ivanić,Žule i Tumba su znali da igraju sa šiptarima još od zime pa sat pre utakmice otkazali...Sigurno je urgirano da se drkadzija skloni,malo se zakasnilo ali nije skroz.
Dal je selektor sam ili na nečiji poziv reagovao nebitno je...takav igrač takvih stavova ne treba biti u reprezentaciji

Da je rekao da je za razgranicenje, verovatno bi i posao na SP...

3 минута раније, Nenad74 said:

Оно што је он реко само издајници говоре због тога док се јавно неизвини никада више неће добити позив

Mnogo prosto, ako je izdajnik, nek mu uzme drzava pasos i proglasi ga za istog, kao Erdogan sto je uradio Kanteru. Eto nek uradi to Vucic i gotovo?

Zasto to radi selektor? Odakle mu pravo da se time bavi?

1 минут раније, MannyCalavera said:

Mnogo prosto, ako je izdajnik, nek mu uzme drzava pasos i proglasi ga za istog, kao Erdogan sto je uradio Kanteru. Eto nek uradi to Vucic i gotovo?

Ради јел има понос и право на то

Tvoje misljenje. Svi koji misle da sport i reprezentacija treba da budu mesto gde se meri kolicina Srpstva u svakom igracu, kao i ko ima koliko izdajnicke krvi, nikada meni nece biti jasni i ja sa time ne mogu da se slozim.

nek Arena presudi kad fener dodje u vezi mišljenja...aplauzi,zvižduci,papci...svakom po zasluzi i sa time od mene tačka na slučaj Kalinoglu... a već čujem" Kalina turčine napuši se k......"Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka 

kad država uradi ili Vučić sa šiptarima kao i turska i Erdogan sa kurdima e onda će i takvim autošovinistima država i predsednik oduzimati pasoše

Velikom selektoru i još većem Srbinu smeta Kalinićev stav oko Kosova i zbog toga ga je izbacio, ok, razumem, nije da nije zaslužio kaznu za one baljezgarije... ali u isto vreme članovi nacionalnog tima su Neša Ilić, Muta Nikolić i Boban Marjanović koji otvoreno učestvuju u političkoj kampanji ,,čoveka'' koji ne samo da se zalaže za nezavisnost Kosova, već se svim silama trudi da im omogući tu nezavisnost. Lako je izdrkavati se na Kaliniću, budi isto tako veliki mudonja i veliki Srbin pa stani javno u odbranu ustavnog poretka zemlje... e tad ću da poštujem tvoj stav, a ovako ćeš za mene da budeš samo najobičnija sisica.

je*es stav o Kosovu. jel ste videli vi bre ljudi ono drvljenje macora? skandal nad skandalima, obrukao se za ceo zivot. ne bi me cudilo da se i saigracima gadi. 

2 минута раније, Can7ona said:

Naš kapiten sada ima još veće šanse da ode na SP.

Лазић је испо није међу 18 играча

Posted (измењено)

Koštunica jbg.

Otpadaju Avramović, Todorović, Birčević(ukoliko sve bude kako treba), Kuzmić i još jedan..

Edited by Can7ona

Posted (измењено)
5 hours ago, Nenad74 said:

Калинић је причо да КИМ није наше зато и нетреба да  игра  Недовић је скоро целу сезону повређен био ја би повео Бобија,Радуљу,Милутинова, уместо Калинића би повео Тодоровића

Koji isto nije igrao zbog povrede...Mačvan celu sezonu a čini mi se da je i prthodne sezone imao povrede.

Edited by Ganac

Kaliniću brate moj  do groba sam ti zahvalan za ono močanje po groblju 2015-e. Imao si muda kada je bilo najpotrebnije, kada je bilo biti ili ne biti po dalji opstanak našeg kluba! Podrška Kalini!

Kalina igrački zaaslužuje mesto u 12 jer je našaa najbolja trojka koja uzima i minute na 4 ali je Kalina i jedan prilično slabog IQ-a jer je imao političke izjave koje ne odišu bistrinom u kojima je ceo narod sveo na primitivnu i zaostalu grupu.

Hajde da je oca nacije potkačio kao šo jeste i tu stao, ali brate ceo narod i to tvoj ti ne valja...

Da se ja pitam i pored svega za njega bi bilo mesta.

Kalina će sada imati vremena na pratek za svog mačora.. Sale je pametan čovjek, nije hteo to da mu uskrati :valjanje: