Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ne znam... Meni je ovo iznenadjenje. Za Nedovica sam pretpostavljao da ce biti precrtan, ali za Kalinica sam mislio da je 100% siguran. Vreme, odnosno SP ce pokazati koliko je ``celavi`` bio upravu. Slutim za Kalinica da su po sredi privatni razlozi.

Isto tako mi ne ide u glavu da se jbn Bircevic se uvek provlaci.

Od centara otpadaju Kuzmic i vrlo verovatno Bobi, jer je rekreativcu iz Kine 100% zagarantovano mesto. Visak ce biti i Avramovic, Todorovic i Macvan. Ko je sesti koji ce biti visak ne mogu da dokucim.

Edited by miloshb

6 минута раније, miloshb said:

Ne znam... Meni je ovo iznenadjenje. Za Nedovica sam pretpostavljao da ce biti precrtan, ali za Kalinica sam mislio da je 100% siguran. Vreme, odnosno SP ce pokazati koliko je ``celavi`` bio upravu. Slutim za Kalinica da su po sredi privatni razlozi.

Isto tako mi ne ide u glavu da se jbn Bircevic se uvek provlaci.

Od centara otpadaju Kuzmic i vrlo verovatno Bobi, jer je rekreativcu iz Kine 100% zagarantovano mesto. Visak ce biti i Avramovic, Todorovic i Macvan. Ko je sesti koji ce biti visak ne mogu da dokucim.

Калинић је причо да КИМ није наше зато и нетреба да  игра  Недовић је скоро целу сезону повређен био ја би повео Бобија,Радуљу,Милутинова, уместо Калинића би повео Тодоровића

zar ste zaboravili koje je sve ispade imao Kalinic prethodnih meseci? nije da meni smetaju, ali koliko sam primetio velikoj vecini naroda je zasmetalo, tako da je to sigurno razlog izostavljanja sa spiska. a mislim i da nije imao neku sezonu...

Imao je najbolju sezonu u karijeri. Kalinic je u top 5 nasih najvaznijih igraca, ili je povreda u pitanju (cisto sumnjam jer je ranije bio obicaj da se cekaju igraci da se oporave), ili su ti njegovi "ispadi" presudili.

Za Nedovica sam ocekivao da ce da ce do kraja da bude u konkurenciji, ali je verovatno dogovor da zaleci povredu jer se prosle sezone nekoliko puta vracao i povredjivao.

1 минут раније, MisterDelija said:

Imao je najbolju sezonu u karijeri. Kalinic je u top 5 nasih najvaznijih igraca, ili je povreda u pitanju (cisto sumnjam jer je ranije bio obicaj da se cekaju igraci da se oporave), ili su ti njegovi "ispadi" presudili.

Za Nedovica sam ocekivao da ce da ce do kraja da bude u konkurenciji, ali je verovatno dogovor da zaleci povredu jer se prosle sezone nekoliko puta vracao i povredjivao.

Калинић својим понашањем изван терена није заслужио да буде ни на првом списку а камоли да иде на СП

Selektor je imamo Kalinoglua na penalu još u vreme kad smo izbacili stoku u 1/2 fin. Aba pre par godina,imao je tad izjave da treba da obrati pažnju na disciplinu,ponašanje itd itd...tad smo naravno svi bili u timu Kalina ali od kad je zbog medijskih nastupa u poslednje vreme postao Kalinoglu drago mi je što neće biti na dočeku ispred skupštine.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Apsolutno podrška Saletu za izbacivanje Kalinića! Ne može neko da vređa zemlju i da na taj način remeti atmosferu u timu i posle traži da nastupa za tu istu zemlju. Trebao je da ga odstrani još pre 5 godina kad je rekao da će da razmisli da li će da igra za reprezentaciju ako sudije ne promene odnos prema njemu, pa nek umesto njega igraju Dženkins i Simonović. Samo dosledno, Sale! Ne može niko da bude veći od reprezentacije!

Ja znam da je Borisa Simanic tata mata za Bircevica i Macvana. Voleo bih da se obojica vrate kod grobara pa da ih Borisa lepi. Meni bi 12-ti igrac u reprezentaciji bio Borisa jer ne vidim veceg talenta na poziciji od 1-5 u Srbiji. 

Borisa ovog leta treba da se posveti individualnom radu i da prodje pripreme sa klubom. Za reprezentaciju u kojoj Birca, Macvan i Radulja imaju bilo sta zagarantovano mi trube jaja.

Ih. Još da ga nazvao na Vidovdan preko Viber-a bio bi potpuni ugođaj. 

P.S. Boga pitaj šta je po sredi..

Sramota je ovo velika za Kalinica, bas velika. Moze on da kaze sta hoce, postoji valjda sloboda misljenja i sl. Govorili su u proslosti razni igraci sve i svasta pa nisu zbog toga odstranjeni iz ekipe. Nema tu sta da se prica kad na tom spisku je Bircevic, Macvan, Raduljica amater i sl. Najtanji smo na poziciji krila tog, i sada imamo Bjelicu koji malo malo pa se sjebe. 

Otici na svetsko sa Bjelicom i Lucicem, to bi bilo totalno retardirano. Igrati visoke postave sa Jokicem na 4, to je takodje recept da te nabemba prosecna reprezentacija. Najgore u svemu je da Ameri dolaze mnogo oslabljeni i postoji velika verovatnoca da Anthony Davis i Harden sa tog spiska ne budu u ekipi nakon ovih sranja sa povredama sto su bila u finalu NBA. 

Mislim da sad vec postoji ozbiljna verovatnoca da ne vidimo medalju...

Posted (измењено)
14 минута раније, MannyCalavera said:

Sramota je ovo velika za Kalinica, bas velika. Moze on da kaze sta hoce, postoji valjda sloboda misljenja i sl. Govorili su u proslosti razni igraci sve i svasta pa nisu zbog toga odstranjeni iz ekipe. Nema tu sta da se prica kad na tom spisku je Bircevic, Macvan, Raduljica amater i sl. Najtanji smo na poziciji krila tog, i sada imamo Bjelicu koji malo malo pa se sjebe. 

Otici na svetsko sa Bjelicom i Lucicem, to bi bilo totalno retardirano. Igrati visoke postave sa Jokicem na 4, to je takodje recept da te nabemba prosecna reprezentacija. Najgore u svemu je da Ameri dolaze mnogo oslabljeni i postoji velika verovatnoca da Anthony Davis i Harden sa tog spiska ne budu u ekipi nakon ovih sranja sa povredama sto su bila u finalu NBA. 

Mislim da sad vec postoji ozbiljna verovatnoca da ne vidimo medalju...

Нико до сад од спортиста није говорио као он тако да нема говора да ово није исправно од стране селектора

Edited by Nenad74

Teško mi ovo pade, Kalina mi je bio jedan od simbola reprezentacije od 2014 pa naovamo. 

Сада, Ivar said:

Teško mi ovo pade, Kalina mi je bio jedan od simbola reprezentacije od 2014 pa naovamo. 

Тад је био нормалан

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Хаха 2
  • Скењ 1

Posted (измењено)

1 hour ago, MannyCalavera said:
Sramota je ovo velika za Kalinica, bas velika. Moze on da kaze sta hoce, postoji valjda sloboda misljenja i sl. Govorili su u proslosti razni igraci sve i svasta pa nisu zbog toga odstranjeni iz ekipe. Mislim da sad vec postoji ozbiljna verovatnoca da ne vidimo medalju...

"sloboda mišljenja" nije kad ti svojim nastupima zemlju rasparčavaš,predaješ,izdaješ.Zemlju i narod koji treba da predstavlja,medalju da joj donese treba neko ko ima pored košarkaškog kvaliteta i neku vrstu nacionalne pripadnosti,patriotizma,lojalnosti...a ne da reprezentacija bude leglo AUTOŠOVINISTA,što je danas negde "fensi".Ne pamtim koji je igrač u prošlosti takve neke izjave davao pa da mu se oprostilo,možda samo neko od hrvata u zajedničkoj državi.

A to dal ćemo zbog Kalinoglua doneti medalju nije toliko bitno koliko je da nas takav autošovinista ne predstavlja...drkadzija.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Edited by CIGANIN 74