Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Mi sad stvarno imamo evropski drim tim. Videcemo jos samo kako ce Djordjevic sve posloziti, a verujem da hoce.

Posted (измењено)
15 минута раније, Nenad74 said:

Играће ипак није Издајник

Naravno da nije izdajnik, niti sam ja to rekao. Mene nervira to sto se po pitanju reprezentacije savetuje sa Miskom i sto fakticki on odlucuje.

A vise on toga me nerviraju novinari koji ga sad uzdisu u nebesa, a prvi ce ga pljucnuti, ako ne daj Boze bude fijaska na SP-u.

Edited by miloshb

23 минута раније, miloshb said:

Naravno da nije izdajnik, niti sam ja to rekao. Mene nervira to sto se po pitanju reprezentacije savetuje sa Miskom i sto fakticki on odlucuje.

A vise on toga me nerviraju novinari koji ga sad uzdisu u nebesa, a prvi ce ga pljucnuti, ako ne daj Boze bude fijaska na SP-u.

Ја нисам написо да си реко негде да је он Издајник био би Издајник да је одбио јел сад све има сређено око уговора пита Мишко јел Мишко води њогову каријеру око уговора са клубом за који игра

24 минута раније, Nenad74 said:

Ја нисам написо да си реко негде да је он Издајник био би Издајник да је одбио јел сад све има сређено око уговора пита Мишко јел Мишко води њогову каријеру око уговора са клубом за који игра

Pitali Miska kad mora u wc, da li moze u wc? A sto to Teodosic i Bjelica ne pitaju menadzere mogu li da igraju u reprezentaciju? Ili ranije Divac i Stojakovic?

29 минута раније, nidzooo said:

Pitali Miska kad mora u wc, da li moze u wc? A sto to Teodosic i Bjelica ne pitaju menadzere mogu li da igraju u reprezentaciju? Ili ranije Divac i Stojakovic?

Дивац је и без менаџера одбио да игра за репрезентацију да Милош,Немања имају проблем са уговорима неби ни они играли док несреде уговоре Милош и нема клуб

Па баш тако, милош и нема клуб, ризикује да се повреди када није обезбеђен, док нам се овај нешто просерава.

Дивац је одбио након много година које је провео у репрезентацији и након што је освајао медаље са истом. Поредити Јокића и Дивца је чиста глупост.

Da li je moguce da pljujete tako agresivno najboljeg srpskog igraca od generacije Divca i Stojakovica? Da vam nije drago sto ce igrati na SP i sto cemo konacno imati pun sastav sa 12 jednako dobrih igraca i da ce najveci problem biti kako ce Sale odraditi da svi igraju koliko treba!?

Da li je moguce!?

@Levo krilo niko ga toliko ne pljuje ali mu očigledno nećemo zaboraviti to sto nas je ispalio kada nam je trebao a i to sto se mora dogovarati sa ko zna kim da li će igrati za svoju zemlju. Kao da ga maljem i kandzijom teramo da igra. 

I ponovo se stvari preuveličavaju nego sto se pise... Je li to zbog "lajkova" ili čega ne znam ali da ga agresivno pljujemo nije tačno!

1 hour ago, Levo krilo said:

Da li je moguce da pljujete tako agresivno najboljeg srpskog igraca od generacije Divca i Stojakovica? Da vam nije drago sto ce igrati na SP i sto cemo konacno imati pun sastav sa 12 jednako dobrih igraca i da ce najveci problem biti kako ce Sale odraditi da svi igraju koliko treba!?

Da li je moguce!?

Не ради се овде само о играчком квалитету, нико не спори да ће много донети. Али људски квалитети су му нула. Константно одбијање репрезентације са 24 године без било каквог оправдања показује то. А што се тиче најбољег играча, на претходним такмичењима смо показали да и без њега можемо до финала или бар полуфинала, а сада ћемо видети какви ће резултати бити и какав ће он бити, да ли на нивоу НБА или са резервом, да не повреди златне ручице.

Ako je tako sto onda kukas/te sto hoce-nece da igra kad se moze bez njega? Cemu pljjuvanje ako je nebitan? Ako pogledas siru sliku, svaki put je njegovo opravdanje bilo sasvim razumno i razlozno i ove godine prvi put ima cistu situaciju i odlucio je da igra, umesto da se priprema za novu NBA sezonu, koja ce biti jos teza od predhodne.

Dajte malo pozitive, kapiram da vam je tesko sto nije dolazio ranije, ali evo sada je dosao, dajte mu podrsku, zasluzio je.

Sto se tice Novickog i poredjenja sa Jokice, to je potpuno smesno. Novicki ima autoritet u NBA, kakav nema nijedan evropski igrac i ako on trazi da igra za Nemacku, on ce igrati. A sa druge strane, Jokic je tamo jos uvek "pocetnik" i morace jos da se dokazuje, kad moze da izjavi "ja idem, a vi radite sta god hocete". I jos nesto, lepo rece Sarenac malopre na RTS, on je investicija od 30M dolara, zabole Denver sto on hoce da igra za reprezentaciju, on je za njih gomila love, koja donosi jos vise love i to je sve. I on i Bjelica i Bogdanovic i bilo koji drugi NBA igrac van SAD.

Necu vise pisati o ovome, Imacemo brutalan sastav, neka samo svi budu zdravi i Sale ce imati slatke muke da ukomponuje prakticno 2x6 igraca vrhunskog kvaliteta.

– Od kada je došao u Beograd uvek sam vodio u razgovoru sa njegovim bratom Strahinjom. Razmenili smo mišljenja pre početka sezone i pričali da bi bilo lepo da zaigra na Svetskom prvenstvu. Nismo hteli da pričamo do kraja sezone o tome i znali smo da će biti tabu tema. Sve je potrajalo malo duže… Bio je telefonski sastanak, pričali smo sa Nikolom, sa ljudima iz Denvera i došlo se do zaključka da nema smetnji da Nikola zaigra na Svetskom prvenstvu. Nije igrao 2017. godine na Evropskom, 2018. nije bilo takmičenja, samo dve kvalifikacione utakmice je propustio koje niko nije igrao od većih igrača u NBA. Jedan dečko je propustio jedno prvensto pred zadnju godinu ugovora. Takav animozitet i takvi komentari, to je zaista… čudno, izjavio je Ražnatović.

Ako je već jedina dilema bio Jokic od naših NBA igrača zbog čega se postavlja pitanje ko će biti centar ili ko plej? 

Jokic, Bobi, Milutinov, Beli, Bogdanović, Kalinic, Gudurić, Nedovic, Teo, Jovic i Micić i Lučić/Milosevljevic...

Први списак

Теодосић,Јовић,Мицић,Ђоковић,Пот,Недовић,Богдановић,Милосављевић,Гудурић,Лазић,Аврамовић,Тодоровић,Маринковић,Јарамаз,Лучић,Симоновић,Добрић,Калинић,Дангубић,Загорац,Бјелица,Мачван,Бирчевић,Јеловац,Мишковић,Симанић,Апић,Јокић,Радуљица,Милутинов,Марјановић,Кузмић,Кравић,Јовановић

Posted (измењено)
48 minutes ago, Nenad74 said:

Први списак

Теодосић,Јовић,Мицић,Ђоковић,Пот,Недовић,Богдановић,Милосављевић,Гудурић,Лазић,Аврамовић,Тодоровић,Маринковић,Јарамаз,Лучић,Симоновић,Добрић,Калинић,Дангубић,Загорац,Бјелица,Мачван,Бирчевић,Јеловац,Мишковић,Симанић,Апић,Јокић,Радуљица,Милутинов,Марјановић,Кузмић,Кравић,Јовановић

manji bi bio da je selektor objavio koga nije pozvao

...Davidovca da nema ni na ovom kilometarskom spisku bicu blag-nije lepo

Edited by CIGANIN 74

2 hours ago, CIGANIN 74 said:

manji bi bio da je selektor objavio koga nije pozvao

...Davidovca da nema ni na ovom kilometarskom spisku bicu blag-nije lepo

Давидовац испашта због Ђоковића,Аврамовића на нек су морала копља да се сломе 

Na bude li povreda ili na daj Boze svadja tesko da bi za Djokovica, Avramovica pa i hipotetictki za Davidovca bilo mesta.

Ja ne znam zašto se i objavljuju ovi spiskovi i ovo kada se zna reprezentacija? 

Malo se bude sastavljala po formi i znanju ona će izgledati ovako 

Teodosic, Jovic, Micić, Gudurić, Milosavljavic, Kalinic, Bogdanović, Bjelica, Nedovic, Jokic, Marjanovic i Milutinov! 

Ako svi budu zdravi i jeste najjači spisak! 

40 минута раније, Gandra_ganci said:

Ja ne znam zašto se i objavljuju ovi spiskovi i ovo kada se zna reprezentacija? 

Malo se bude sastavljala po formi i znanju ona će izgledati ovako 

Teodosic, Jovic, Micić, Gudurić, Milosavljavic, Kalinic, Bogdanović, Bjelica, Nedovic, Jokic, Marjanovic i Milutinov! 

Ako svi budu zdravi i jeste najjači spisak! 

Umesto Milosavljevića stavi Lučić i to je to, tri pleja, dva beka šutera, dve trojke, jedna četvorka i tri petice.