Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

nakon Jokica, otpao i Bircevic. 

dakle cetvorku ce pokrivati Beli, Simke i Kalina. malo undersized, ali zato sve zatvaraju! 

2 минута раније, MisterDelija said:

A Jelovac?

on je vise centar nego cetvorka. a i nema mesta za njega. teorije nema da on ostane a neko od gore navedenih otpadne. evo neke moje projekcije: 

1. Teodosic, Jovic 

2. Bogdanovic, Nedovic, Milosavljevic 

3. Lucic, Kalinic 

4. Bjelica, Simonovic 

5. Marjanovic, Raduljica, Kuzmic 

jedina dilema mi je da li Kuzmic (izasao iz povrede) ili Milutinov (po meni bolji izbor, ali videcemo). nema tu mesta za Jelovca...

Šteta za Birčevića, ima duge ruke. Kad on maše peškirom skoro da može dohvati igrača koji izvodi slobodna bacanja.

Ma kakav crni Jelovac i pozicija centra, lik kroz karijeru igra iskljucivo na poziciji 4. Moguce da ce sada on izostankom Bircevica, Saletovog miljenika, biti medju tih 12. Zavisi opet za sta se selektor odluci, da li za njega ili da Bjelici tu pomazu Kalina ili Simon. Inace, danas ili sutra bi se valjda trebalo znati da li ce Bobi i Teo moci da pomognu na ta dva meca u septembru.

Mislim da je i Kuzmić otpao zbog povrede.

Ne znam samo šta je sa Gudurićem. Njega nije bilo ni na širem spisku. 

7 минута раније, RASMC said:

Mislim da je i Kuzmić otpao zbog povrede.

Ne znam samo šta je sa Gudurićem. Njega nije bilo ni na širem spisku. 

Mislim da i Gudura ima neku povredu, pa zato preskace ovo okupljanje.

Citao sam skoro neki njegov intervju, izgleda da je i on imao neku povredu. . .spominjao je Moto GP , Valentina Rosija, ne mogu sad da nadjem taj intervju. Ali uglavnom  rekao je da ide na neke terapije.

7 минута раније, IBRS said:

Citao sam skoro neki njegov intervju, izgleda da je i on imao neku povredu. . .spominjao je Moto GP , Valentina Rosija, ne mogu sad da nadjem taj intervju. Ali uglavnom  rekao je da ide na neke terapije.

У Блицу има то

Posted (измењено)

Pored Jokica, Kuzmica i Bircevica, igracemo i bez Teodosica i Bobija. Naknadno pozvan Uros Lukovic.

Bice bas cupavo protiv Grka.

Edited by miloshb

On 8/28/2018 at 1:22 PM, Meda said:

on je vise centar nego cetvorka. a i nema mesta za njega. teorije nema da on ostane a neko od gore navedenih otpadne. evo neke moje projekcije: 

1. Teodosic, Jovic 

3. Lucic, Kalinic 

4. Bjelica, Simonovic 

5. Marjanovic, Raduljica, Kuzmic 

jedina dilema mi je da li Kuzmic (izasao iz povrede) ili Milutinov (po meni bolji izbor, ali videcemo). nema tu mesta za Jelovca...

s obzirom na ovo stanje sa otkazima, morace da se promeni ova predikcija 

1. Jovic, Micic

3. Lucic, Kalinic 

4. Bjelica, Simonovic 

5. Raduljica, Milutinov, Jelovac

Mačvan se ponovo povredio i odsustvovaće nekoliko meseci.

Izgleda da Gudurić ipak nije povređen, s obzirom da je igrao u prvoj pripremnoj utakmica Fenera i pritom je bio najefikasniji sa 16 poena.

Dajte Bogdanu jos 438483 lopti da sutira samo.. ***** ti igraca i sve.. Ovo je skandal sta smo odigrali, niti napada niti odbrane.. 2 sekunde do kraja napada i Grci nam lagano nabace loptu ispod kosa i Burusis lagano polozi.. 

Пораз брука,срамота,катасрофа ако се пласирамо на СП дати оставку Ђорђевићу и довести Пешића

Posted (измењено)

Jbt... Sta je Bogdanovic umislio!? Dosao iz NBA, pa aj da silujem do iznemoglosti, a odbranu necu da igram.

I svaka cast svima koji su poslusali klubove i menadzere da olade mosnje za ovaj kvalifikacioni prozor. Kamo srece da ih vise nikad ne vidim u reprezentaciji.

Prevrces li na miru traktorske gume Nikola Jokicu?

Edited by miloshb