Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Како игра овај Мицић мени је то фасцинатно. Сигуран сам да ће стићи једног дана и до НБА.

Он буквално има све, чак му и шут није лош, али му фали искуство.. Волио бих да он заигра у Звезди, али мислим да му је боље да остане у Меги и буде стартни плеј цијеле сезоне.

Ostaje u Megi

Наши орлићи поражени од амера у финалу.Ја нисам незадовољан,свака част момцима,једино су им они пружили достојан отпор и показали да српска кошарка има будућност!

Posted (измењено)

Gledao sam. Svaka im čast. Bravo momci!!  :th_icon_hail:  :th_icon_hail: Vasa u prvoj petorci prvenstva! Koliko god ofucano zvučalo, jednostavno mnogo su fizički dominantiniji i to je to. 40 minuta igraju presing, a imaš osećaj kad gledaš da bi mogli da ga igraju dva dana. Pad koncentracije, za 3 minuta pet izgubljenih lopti i eto ih na plus 16. Šta da se radi. Svaka čast momcima još jednom!!!

Edited by Тормунд

"Raško Katić me je iznenadio u svakom pogledu. Nije to neko iznenađenje, on je strašno dobar čovek. Poštujemo njegove godine, ali nas pušta malo da se zezamo, dok ne počne... Dva odsto masti ima i onda nema zezanja s njim", rekao je Štimac novinarima na otvorenom treningu u hali Pionir.

Rale bogotac!  :smeh11: 

Bez obzira na kvalitetne igre oni su prvi centri svojih timova zato sto ni Minestoa (Kevin Love je vise "4") a pogotovo Orlando nemaju uopste centre a sto se tice ozbiljnosti sta sam sve procitao na ovom forumu ne bi me uopste zacudilo da mislis ozbiljno a ako vec ne mislis onda otvori neku temu za dobru šalu (ne viceve) pa da tu upisujemo "bisere mudrosti" i razne duhovitosti.

ma Raško je mnogo gotivan lik, hvala mu do neba za ovu sezonu jer je izgurao baš junački. I ono čupanje šorca kad mu sviraju korake ili faul u napadu su mi baš gotivni, bar pokazuje neke emocije za razliku od ostalih. Ali on da izbori par minuta na ovom evropskom i da bude zadovoljan. Duda mnogo gotivi Štimca, pogotovo od kada mu se prošlog leta naknadno odazvao. Nije mu bio u planovima i kada su ostali otkazali on je zvao Štimca. Mnogi od ovih "zvezdica" bi se uvredili i odbili, Štimac je bio medju boljima u onim jadnim kvalifikacijama. Uz to je i imao dobru sezonu u Turskoj, medju boljima je bio u Banvitu. Tako da će naš "Rasheem" biti 3. centar, ali se nadam da će imati svoje minute i da će ih iskoristiti na pravi način. Potpuno je zaslužio poziv reprezentacije, svojim zalaganjem tokom sezone me je kupio. Ali ne toliko da ozbiljno mislim da je kvalitetniji od Vučevića i Pekovića  :P

Ovo je slobodnija tema gdje se manje piše pa se našalih malo  :smeh211:  

• 2 weeks later...

Luka Mitrović najverovatnije uskače umesto povređenog Birčevića ( prlom metatarzalne kosti na treningu).

A na b92 forumu se pojavila informacija da on i Cvele neće biti u Zvezdi sledeće sezone. Navodno, informacija je od jednog mladog reprezentativca.

:facepalm:  

Pozvan je i zvanicno Luka Mitrovic na pripreme