Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Cestitke Birci na jos jednoj cetvrtini bez poena, jedini starter do sad koji nije dao kos na prvenstvu, bravo legendo.

Toliko se ne uklapa u ovu ekipu da je ti neverovatno.

Edited by Zarkooo

Zasto Guduric ne igra vise? Ocigledno nam fali kreacija u napadu, kao i dublja rotacija. Igra par igraca do iznemoglosti, ne moze tako... 

Ajde Sale bre izvuci dzokere (Gudura, Lazic) iz rukava pa da oderemo ove Ruse. Ne mogu Bobi i Bogdan sami u napadu.

Само Бобан одигра одлично остали брука,срамота,катасрофа овај пораз им је за наук да слободна бацања несме да се промашују

Neshvatljiva odluka Đorđevića da zalepi Gudurića za klupa iako nam je juče bio džoker. Mora ranije da ga uvede u ritam utakmice jer je on jedini igrač iz spoljne linije koji osim Bogdanovića može da uradi nešto u napadu. 

Kuzmić doprinosi koliko-toliko u odbrani i na skoku, ali zato Micić, Birčević, i Štimac nemaju nikakav doprinos. Dobro je što sutra imamo dan odmora.

Posted (измењено)

Po meni ocekivano, ovakav ce biti ceo turnir na Bobija i Bogdanovica, ostali bukvalno vodonose. Macvan debilsko ponasanje na kraju gde su Rusi i prelomili. Lucic vec dve utakmice pravi pocetnicke faulove, a trojka Birčauskas - Vasa - Štimara je :facepalm:

Edited by Zarkooo

2 minutes ago, Zarkooo said:

Po meni ocekivano, ovakav ce biti ceo turnir na Bobija i Bogdanovica, ostali bukvalno vodonose. Macvan debilsko ponasanje na kraju gde si Rusi i prelomili. Lucic vec dve utakmice pravi pocetnicke faulove, a trojka Birčauskas - Vasa - Štimara je :facepalm:

Лучић 3 или 4 промашена слободна на крају, Милосављевић 2.Курбанов поентира преко Лучића за 2+1, али ајде, није му замерити, овај је доста снажнији.

Једино ми се свиђа што је турнир уједначенији.

Mogu da pricaju da nas nisu pogodili otkazi, ali jesu.Igraci nemaju samopouzdanje, stalno fintiraju kad ne treba,komplikuju umesto da zavrse. Uvuce se nervoza pa otud i promasena bacanja u finisu. Nisu Rusi nista jaci ni od ovog naseg sastava, jednostavno morace ostatak ekipe osim Bogdana i Bobija da se prikljuci sto pre.

E to, zato sam napisao da treba da se trgnu sto pre i zaigraju kako znaju.Sve utakmice su izjednacene, igra se skoro svaki dan i klupa mora da bude sto duza. 

I sta kazete, nije bitan Raduljica? : ) Mnogo poena smo izgubili u reketu, sporiji protok lopte...

Ne mogu da prezalim kakvi nam sve igraci nedostaju, mogli smo da meljemo sve redom sem Spanije a sa njima bi bilo na loptu. Od moderne ekipe koja ubija protivnika sutem i protokom lopte, do hrkljus tima u kom jedino Bogdan smije da sutne, ili se gurne lopta na Bobija. Osjecaj nemoci kad igras egal sa Rusijom a znas da si jaci 10 puta u normalnom sastavu.

Steta, mada mislim da uz malo (vise) srece mozemo da se borimo za bronzu.

Igracemo mi finale..

Istina, ne znam sta je sa Kuzmicem, ne mogu da ga prepoznam, neke cigle baca, original onaj igrac iz Panatinaikosa. Veceras ocekujemo isto sudjenje kakvo su dobili Nemci protiv Izraela sinoc. Dakle, osim Bogdana i Bobija neophodni su nam Lucic, Macvan, Guduric i Milosavljevic da doprinesu poenima. Ako se to desi, Turci su reseni.

7 hours ago, Epaminonda said:

Igracemo mi finale..

Istina, ne znam sta je sa Kuzmicem, ne mogu da ga prepoznam, neke cigle baca, original onaj igrac iz Panatinaikosa. Veceras ocekujemo isto sudjenje kakvo su dobili Nemci protiv Izraela sinoc. Dakle, osim Bogdana i Bobija neophodni su nam Lucic, Macvan, Guduric i Milosavljevic da doprinesu poenima. Ako se to desi, Turci su reseni.

Ja bih rekao da Kuzmiću nikako ne prija Đorđević kao trener, možda grešim, ali tako mi se čini na osnovu onoga što je igrao u PAO i u do sad u repki i onoga što je igrao kod Radonje, totalno dva različita Kuzmića. I šteta što se više ne koristi veza Jović i Kuz, odlično su u Zvezdi funkcionisali.

Posted (измењено)

Nesto razmisljam, jeste da je rano za kalkulacije, ali ako ne mozemo biti prvi, najbolje da budemo treci. Tada bismo isli na Hrvate, sto je veliki atak na moje zivce a i boli u slucaju poraza, uvek je napeto. Ipak, imali bismo velike sanse da pobedimo, stare musterije, uprkos nasim boljkama sa tom cetvorkom. Onda u cetvrtfinalu na Litvaniju ( prvog iz te grupe), a u polufinalu neko od Slovenija- Rusija.

Edited by Epaminonda

Aha, Hrvate da dobijemo mozemo sutra malo. Hrvati su mislim nikad jaci i po meni uzimaju neku medalju. Prvi put su uradili pametnu stvar i nisu promenili trenera koji je nesto poceo prethodno takmicenje, uklopio ih je lepo, nalozio, i mislim da su svesni da mogu daleko dogurati. Ne bih ja volio njih zarad buducih takmicenja, mi cemo veceras da puknemo samo tako, posle me slobodno citirajte, prosto smo losi. A sto se Hrvata tice, ne bih voleo da nas dobiju, skinuce sebi taj teret kompleksa, kao sto su i vaterpolisti uradili a imace jaku generaciju u buducnosti, Bender, Saric, Hezonja, Bogdanovic, Zubac, Zizic, klacemo se s njima samo tako.

Hrvati ce se sami pobediti,kao i do sad. Tako da i hendikep,kakav je "selektor",nece biti od znacaja.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

4 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Aha, Hrvate da dobijemo mozemo sutra malo. Hrvati su mislim nikad jaci i po meni uzimaju neku medalju. Prvi put su uradili pametnu stvar i nisu promenili trenera koji je nesto poceo prethodno takmicenje, uklopio ih je lepo, nalozio, i mislim da su svesni da mogu daleko dogurati. Ne bih ja volio njih zarad buducih takmicenja, mi cemo veceras da puknemo samo tako, posle me slobodno citirajte, prosto smo losi. A sto se Hrvata tice, ne bih voleo da nas dobiju, skinuce sebi taj teret kompleksa, kao sto su i vaterpolisti uradili a imace jaku generaciju u buducnosti, Bender, Saric, Hezonja, Bogdanovic, Zubac, Zizic, klacemo se s njima samo tako.

Шансе нема да нас добију.Где си ставио Богдановића међу ове клинце за будућност?:smeh11:

За вечерас не верујем да ћемо пући, једино ако буде баш неко судијско навлачење, али ја очекујем рутина победу.

Posted (измењено)

Pa sta fali Bogdanovicu sa 28 godina? Mora neko da bude predvodnik, pa igrace on jos bar 7 godina..

Ako pogledas nase posle Teodosica mi cemo da se jebemo samo tako, ja sam mislio da ce Jovic da bude taj igrac ali ovo prvenstvo me razuverilo, prosto je covek alibi igrac, ne sme sutira za trojku i uvaljuje drugima koske. Pleja ni na vidiku da izbacimo..

Edited by Kisli Krastavac

2 hours ago, Kisli Krastavac said:

Пукли смо:dita: