Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Ne zezam se, ozbiljno pitam, kako je onaj Heket dospeo do Evrolige i bilo čije reprezentacije? Od košarkaških preduslova ima samo poreklo i boju kože.

Ne znam za sta bruka sramota i tako to.

Samo moram da dodam da ova reprezentacija nema pleja, da jedino Bogdanovic ima talenat da igra na toj poziciji. Da je jako bitno da se Nemanaj oporavi i da igra, jer smo jako tanki na pleju. Ova reprezentacija me neodoljivo podseca na Zvezdu kad zabaguje i nema nikakvo resenje.

1 minute ago, Pbp said:

Ne znam za sta bruka sramota i tako to.

Samo moram da dodam da ova reprezentacija nema pleja, da jedino Bogdanovic ima talenat da igra na toj poziciji. Da je jako bitno da se Nemanaj oporavi i da igra, jer smo jako tanki na pleju. Ova reprezentacija me neodoljivo podseca na Zvezdu kad zabaguje i nema nikakvo resenje.

И те како је срамота и брука катасрофа кад се изгуби од Грузије мене више брине неиграње Калинића него Недовића

U mutno Dunavo, sto bi rekao Ckalja. 

@Pbp Nisam bas siguran koliko nam Nedovic donosi na pleju sto se kreacije tice. Znam da je imao odlicnu sezonu, ali ga nisam gledao. Vasu sam npr. pogledao na ovim prijateljskim utakmicama i uprkos odlicnim brojkama iz turske lige, on meni i dalje lici na Vasu iz Zvezde. Protiv Grcke je odigrao dobro, ali protiv CG ono njegovo klasicno - zaleti, probije, obidje krug i vrati loptu beku. A verujem da ce njega sad voditi, jer je jedini klasican plej pored Jovica, iako bi po mom misljenju prvi bio na listi za odstrel.

Iako su iznudjena resenja, pre bih probao tu sa Jovicem, Bogdanom, pa i Gudurom na momente, a moze i Gagi da prenese bar loptu. Kod Nedovica mi je samo ta povreda kriticna, jer on nije igrac kojeg vredi cekati u cajtnot da izadje iz povrede, kao sto smo cekali Tea i Krstica.

Posted (измењено)

Izgleda da ni Kalinić neće igrati na prvenstvu:

"Osećam se katastrofalno. Da budem iskren, da nije bilo toliko otkaza, verovatno bih ja sad bio kod kuće. Ali imam neku obavezu prema saigračima i svima ostalima da pokušam da se osposobim. Jednostavno, želim ja da odigram Eurobasket, ali telo više ne može da izdrži. Pet ili šest godina zaredom, sa zauzetim letom... desio se veliki problem, ne samo za karijeru, već ću to verovatno da vučem do kraja života", izjavio je za "Sportski žurnal" Kalinić i napomenuo da će verovatno sutra biti doneta konačna odluka o tome da li će predstavljajti Srbiju na Eurobasketu.

Edited by RASMC

Konacan spisak reprezentacije :

PG : Jovic,Micic

SG: Bogdanovic,Guduric.Lazic

SF: Lucic,Milosavljevic

PF: Bircevic,Macvan

C: Marjanovic,Kuzmic,Stimac

Kalina i Nedovic otpali!

Jovic, Micic, Bogdanovic, Guduric, Lazic, Milosavljevic, Lucic, Bircevic, Macvan, Kuzmic, Marjanovic i Stimac.

Mnogo slabije od onoga kako je trebalo da izgledamo, ali nije se dalo. Idemo po tu medalju!

Ovo je katastrofa sa kojim sastavom idemo bukvalno sanse za medalju su nam minimalne.Ako uzmemo medalju sa ovim timom Saletu Djordjevicu da urade bistu i svakom gradu u Srbiji.

Drago mi zbog Laze i Gudure, narocito je Laza to zasluzio, a pitanje je da li ce mu se ukazati sansa narednih godina jer su takmicenja sve redja. 

Sad je na Đorđeviću da pokaže svoje trenerske sposobnosti. Fali dosta kvalitetnih igrača, i sada će više do izražaja doći trenerski pečat.

Sastav koji je dominirao ovih mesec dana na pripremama i koji ce, siguran sam, uzeti medalju! Ajmo momci pokazite svima koliko ste mocni!