Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Bjelica ce po potrebi ici na pleja. Taman dobro da se skloni sa 4 Bircevicu i Raduljici kako bi momci mogli da se razmasu i prikazu svu raskos kojom raspolazu. Po mom nekom njuhu, otpasce jos Gudura, preveliki je cigan za Salo Nacionalov ukus.

• Палац горе 1
  • Хаха 3

Posted (измењено)
17 минута раније, Valar_Morghulis said:

Aj sad iskreno da pitam, jesam li ja jedini kojeg boli dupe za kosarkase? Ne znam sta mi je, dal su stigle godine, oladio se svega ali ovo je sinoc prva utakmica koju sam odgledao, a i to onako bzvzz. Totalno mi nesto svejedno, cak sam uhvatio sebe da pokazujem srednjake Jovicu i Teodosicu kad ih kamera zumira.. Ogadili su mi se

Mozda zato sto vise gledas kroz prizmu klubova, nego reprezentacije. Ja to nikad nisam. Prvo sam pocela da gledam reprezentaciju, pa onda Zvezdu. Secam se, u Zelenici smo bili, kada se igrala legendarna utakmica protiv Hrvatske, polumrtva od stomacnog virusa, a trazim da me vode u kafic da gledam.

Za mene, kada igrac prestane da igra za Partizan, on je samo igrac reprezentacije.

Edited by Saluki
  • Палац горе 2
  • Скењ 1

Reprezentacija Srbije sada nije sastavljena od najboljih igrača koji žele da igraju. U našoj reprezentaciji su višak Raduljica, Birčevic i Simonovic. Nešto najbolje sto mi imamo košarkaški je:

Teodosic, Jovic, Micic, Nedovic, Gudurić, Kalinic, Milosavljevic, Bogdanovic, Bjelica, Milutinov, Marjanovic, Jokic.

I to je naših 12 najboljih bez ikakve dileme!

• Палац горе 2

Treba ukinuti reprezentativna takmicenja. Skroz su nepotrebna. Nista se sa njima ne dobija. Igraci igraju preko qrca, a jos i rizikuju povrede. A svoj narod i kulturu vec predstavljaju u klubovima, tako da je i sa te strane nepotrebno. Reprezentacije su postale besmislene. Ili su to oduvek bile...

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Милпар 1
  • Збуњен 3

Koliko god se trudio da ne gledam kroz klubove reprezentaciji,ne mogu a da ne primetim da je sale bas onako zagrizen grobar.

Izostavljanjem kaline i nedovica jasno je ko dan,alj ako izostavi guduru da bi ugiltao raduljicu i bircevica onda stavrno propast

Znam da ih boli sto u 12 nemaju mesta za dva grobara,ali sta ces 

Napravice on to ,skinuce guduru i simona

I onda ih ima vise sto je izgleda najbitnije

• Милпар 1

Simonovic nema sta da trazi u ovoj reprezentaciji, kao ni Bircevic uostalom. Nedovic je vecinu sezone bio povredjen, kao i Teo i zato ga nije ni zvao.

Kalinic je morao da bude pozvan!

• Палац горе 2

Posted (измењено)
51 минута раније, АлексМЦЗ said:

Treba ukinuti reprezentativna takmicenja. Skroz su nepotrebna. Nista se sa njima ne dobija. Igraci igraju preko qrca, a jos i rizikuju povrede. A svoj narod i kulturu vec predstavljaju u klubovima, tako da je i sa te strane nepotrebno. Reprezentacije su postale besmislene. Ili su to oduvek bile...

Ne mogu da verujem sta procitah. Nadam se da je sarkazam.

A mozda si i u pravu...Reprezentacija sluzi da se narod okupi oko istog cilja, bez klubastva i podela, da se neguje patriotizam (sta je to?). To je izgleda u ovom nesrecnom i isfrustriranom narodu postalo nemoguce. Jedino u Republici Srpskoj taj duh jos postoji.

Edited by Saluki
  • Палац горе 3
  • Лајк 1

49 минута раније, АлексМЦЗ said:

Jel to mislis i na fudbal ?

• Палац горе 1

Nije dobro, Teodosić verovatno propušta Mundobasket

Nedelja 11 avgust 2019 / Izvor: mozzartsport.com
Prve prognoze nimalo optimistične, kapiten Srbije obnovio staru povredu

Salo , Jelisaveta   , Milosavljevic , Bircevic , Danilovic , Tomasevic , ...

Neka hvala ......  nadoknadicu propusteno SP gledajuci EL ...... :a015: ....

39 minutes ago, Saluki said:

Ne mogu da verujem sta procitah. Nadam se da je sarkazam.

A mozda si i u pravu...Reprezentacija sluzi da se narod okupi oko istog cilja, bez klubastva i podela, da se neguje patriotizam (sta je to?). To je izgleda u ovom nesrecnom i isfrustriranom narodu postalo nemoguce. Jedino u Republici Srpskoj taj duh jos postoji.

Svim srcem bih navijao za nju kad bi bila, vjerovatno bih je i pratio kad bi igrala negdje blizu ili na nekom zavrsnom turniru kad bi uspjela doci. Kod Srbije su mi splavarosi i menaDjerisanje zgadili repku. Kosarkaska mi je vec draza ali i tu sa zadrskom zbog gtr bolestine koja vec 2 decenije vlada u domacoj kosarci. Sa vise zanosa gledam repke u manjim sportovima kad naletim na njih jer tu nema toliko bolesti. 90% energije ionako trosim na Zvezdu tako da nemam vise mnogo struje u baterijama za nesto drugo.  Cak i ove lige 5 pratim povrsno, nema se vremena. NBA nikako, za to tek nema vremena nista.

• Палац горе 1

17 минута раније, RedHart said:

Jel to mislis i na fudbal ?

Da.

Еурохупс преноси да је Теодосић обновио повреду стопала и да ће сасвим извјесно пропустити СП. Не да нам се да одемо комплетни...

Uvek pratim reprezentaciju i uvek ću da je pratim. Drugu zemlju od ove nemam, a ako ništa košarkaši su zaslužili da bude ispraćeni i da im se da podrška! Ako mogu da ispratim onaj cirkus od reprezentativnog fudbala i navijam i za njih, jer kao što rekoh drugu zemlju nemam, mogu sigurno i košarkaše koji uvek daju sve od sebe i redovno naprave neki uspeh!

U isto vreme kada gledam i navijam za reprezentaciju savršeno me zabole ko je iz kog kluba i ko je ko. U tom momentu su za mene svi isti i reprezentativci naše zemlje i sve ih jednako podržavam. I ako ovako van toga o nekim nemam lepo mišljenje, to u toku utakmice i dok su na parketu za mene nije važno.

Generalno nisam neko ko mnogo prati košarku izvan Zvezde, po nekada malo NBA pogledam, ali reprezentaciju uvek i redovno pratim i pratiću. Uvek je to za mene imalo neku posebnu draž.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Posted (измењено)
54 минута раније, AvantiStellaRossa said:

Svim srcem bih navijao za nju kad bi bila, vjerovatno bih je i pratio kad bi igrala negdje blizu ili na nekom zavrsnom turniru kad bi uspjela doci. Kod Srbije su mi splavarosi i menaDjerisanje zgadili repku. Kosarkaska mi je vec draza ali i tu sa zadrskom zbog gtr bolestine koja vec 2 decenije vlada u domacoj kosarci. Sa vise zanosa gledam repke u manjim sportovima kad naletim na njih jer tu nema toliko bolesti. 90% energije ionako trosim na Zvezdu tako da nemam vise mnogo struje u baterijama za nesto drugo.  Cak i ove lige 5 pratim povrsno, nema se vremena. NBA nikako, za to tek nema vremena nista.

Ne daj Boze da bude reprezentacije Republike Srpske ako na to mislis. Sve sto valja iz R.Srpske treba da igra za Srbiju kao maticnu srpsku drzavu. A mislis kao igraci iz R.Srpske manji splavari i sportski zive? Malo morgen. Dok god i Jokic splavar igra zagrizeno kako je sinoc, meni je dovoljno. I meni se zgadilo kada objavise onaj video Vujadina, Stojkovica i Gobeljica sa lepsim polovinama na jahti, muzika koju slusaju, neukus itd. Ali to me nije sprecavalo da navijam za njih, iako sa ljudima nemam nista zajednicko, no sto i ja navijam za Zvezdu. Oni Karleusu, ja Cajkovskog, oni Instagram, ja Dostojevskog, oni splav, ja na reku. Ali sta me briga.

Kada je klubastvo vaznije, postoji hiljadu i jedan izgovor da se ne navija. A ja cu za reprezentaciju zdusno kao i uvek, ne samo zato sto se SP ne igra svakog dana. 

Edited by Saluki
  • Палац горе 3

Treći put zaredom povreda stopala. Završio je on sa ozbiljnom košarkom. Igraće i dalje, ali ce ga povrede onemogućavati da igra na nivou na kojem je igrao do pre dve godine.

12 минута раније, Can7ona said:

Treći put zaredom povreda stopala. Završio je on sa ozbiljnom košarkom. Igraće i dalje, ali ce ga povrede onemogućavati da igra na nivou na kojem je igrao do pre dve godine.

Ne moze Teodosic igrati istim intenzitetom kao ranije. Ali na nivou, nekih deset minuta moze. On ima kosarkasku fantaziju, mozak, da izmisli asistenciju u prelomnim trenucima. I zato je steta ako ne ode.

• Палац горе 1

Aj sad iskreno da pitam, jesam li ja jedini kojeg boli dupe za kosarkase? Ne znam sta mi je, dal su stigle godine, oladio se svega ali ovo je sinoc prva utakmica koju sam odgledao, a i to onako bzvzz. Totalno mi nesto svejedno, cak sam uhvatio sebe da pokazujem srednjake Jovicu i Teodosicu kad ih kamera zumira.. Ogadili su mi se

A ogadili su ti se zasto? Zato sto ti je neki burek novinarcic preneo da ce se vratiti u Zvezdu?! I kada se to nije desilo posto i nije bilo realno , onda da se ponasamo ko deca i kmecimo za zveckom i pokazujemo srednji prst?

I meni se gade ovakvi upisi pa uglavnom ćutim , pa savetujem da to uradiš i ti. Ovaj forum postaje poligon za lecenje kompleksa.

Ne valja ti logika...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада