Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Potpuno zaslužen poraz.

U napadu smo uglavnom carinili loptu, dok je u odbrani bio vidan nedostatak koncentracije i komunikacije. 

• Палац горе 2

# 8 - Najprecenjeniji i medijski najzaštićeniji igrač u istoriji košarke na ovim prostorima.

• Палац горе 1
  • Лајк 2

Loša igra naše reprezentacije sinoć, u odbrani mnogo dekocentracije kod igrača u napadu se sve svodilo (sve, mislim jedno 80% napada) na neke izo fore, uzme loptu Bogdan ili Bjelica i cepaaj do kraja ili pripaljuj...Lučić je igrao u (mislim) prvoj četvrtini i uloga mu je bila "ćoškarenje" a da za to vreme a dosta vremena je proveo sam u ćošku nije dobio loptu, nakon toga uvodi Kalinu koji ima energiju ali ne može okean da ubode a Simketa čuva za dobru atmosferu (i naravno ni on nije dobio ni jednu loptu pod 45 ili iz ćoška kada je u drugom poluvremenu ušao, tek jednu na bek dor utrčavanje)...U odbrani nam plejevi pa skoro kao čunjevi, Slukas je jednim driblingom ostavljao Jovića ), Vasa se nešto zabija u 4 igrača...Raduljica odavno bivši igrač i da mu nije Saleta ne bi video reprezentaciju (zapravo da ne bi toliko otkaza). Ni Tea, ni Bobija ni Umišljenog ne bih nikada više pozvao u reprezentaciju, imaju potpisane ugovore i ništa ih ne sprečava da se odazovu a ipak reprezentacija im je zadnja rupa na svirali...  Nedović vrlo loš, i on umislio da je zvezda (po tome se izjednačio sa Bogdanom)
Loše vođenje od strane selektora (meni se čni tako a ne mora da je tačno).

I da dodam: sudije su promenile kriterijum u drugom poluvremenu (nije i opravdanje).
Bogdanu, Joviću i Nedoviću pada koncentracija (ja sam to protumačio "boli me paja da se cimam") i na isti nači njihovi igrači dobijaju loptu za bek dor, Milutinov je trenutno Olajdžuvon za Raduljicu i bilo kog našeg centra ali smo mi slabo igrali timsku odbranu i lako ispadali a i slobodna bacanja, za njih mogu da kažem samo da su kriminalna.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Bogdan privatnik kao i uvijek. Zasluzeno ga izvadio selektor i ubacio Budalu koji je ponajbolji dosad. U odbrani na pocetku skripi, srecom pa izvadio seoektor Jovica i Milutinova a ubacio Vasu i Raduljicu sto ce odbranu svakako dici za 2 nivoa.:mrgreen:

Коначно добра игра у оба правца и победа:salsrbijajk6:

Generalna konkluzija ,sramota je da mi kao Olimpijski,Svetski i Evropski vicesampioni ove planete igramo  nekakve kvalifikacije iliti prozore kako oni u FIBA kazu na celu sa onom pijandurom Baumanom.

O svrsishodnosti cimanja top igraca u interegnumu izmedju sezona je tek izlisno pricati...

• Палац горе 3

Što je najsmešnije, ovo leto je bilo potpuno slobodno (bez kontinentalnih takmičenja) i niko se nije setio da tada organizuje kvalifikacije.

Iako mi nije uopšte stalo do njih, glupo je da Slovenci kao osvajači Evropskog zlata ne idu na Svetsko samo zbog ovako osmišljenih kvalifikacija.

• Палац горе 2

Samo me zanima da li će selektor sada "zakukati" nad sudbinom Aranitovića i Pecarskog jer će ostati bez minutaže zbog novih pojačanja Partizana. :smeh11:

• Палац горе 2
  • Лајк 2

Селектор мушке сениорске репрезентације Србије Александар Ђорђевић објавио је списак 16 играча за А репрезентацију за такмичење у петом „прозору“ квалификација за Светско првенство у Кини 2019.

Национални тим ће се окупити 26. новембра 2018. у Београду, у хотелу „Краун плаза“ и почети припреме за утакмицу са Израелом 30. новембра у Тел Авиву у 14.00 часова и меч са Грчком 3. децембра у београдској дворани „Александар Николић“ у 20.15 часова.

На списку су:

Стефан Пено (Алба)

Илија Ђоковић (Борац Чачак)

Стефан Пот (ФМП)

Алекса Аврамовић (Варезе)

Драган Милосављевић (Уникаха)

Бранко Лазић (Црвена звезда)

Огњен Добрић (Црвена звезда)

Раде Загорац (Партизан)

Алекса Раданов (Црвена звезда)

Марко Симоновић (Зенит)

Стеван Јеловац (Бамберг)

Стефан Бирчевић (Банвит)

Мирослав Радуљица (Ђангсу Драгонс)

Ђорђе Гагић (Партизан)

Никола Јовановић (Тренто)

Дејан Кравић (Виртус Болоња)

• Палац горе 2

Posted (измењено)

J**o ga Gagic vise! Da li je moguce da nema centra koji moze da odmeni tog dibisusa!?

Inace 30.11 igramo protiv Izraela u gostima, pa 3.12 docekujemo Grke.

Bice cupavo. Mada nama je bitnije da tamo tucemo Izraelce, nego li Grke ovde.

Edited by miloshb

Ako je već hteo da pozove nekog centra iz ABA lige, trebalo je da to bude Apić. 

Posted (измењено)

Jovic, Lucic, Dangubic i Micic ipak ce nastupati za reprezentaciju u ovom prozoru. Doduse protiv Grka samo.

Edited by miloshb
  • Палац горе 1

Izrael 83-74 Srbija

I dalje smo u boljoj poziciji, ali bez potrebe komplikujemo stvari.

Izgubili nasi od Izraela. 21 izgubljena lopta od toga Raduljica 9, ponovo deluje kao rekreativac. Nadam se da ce Vasa nastaviti da igra na visokom nivou i da ce Tea i Jovica zdravlje posluziti jer su im naslednici ne daj boze nikom.

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Sta smo mogli drugo da ocekujemo kad nam je centar Djordjije Gagic... Raduljica bivsi koraskas.

Posebno hvala prevrtacima guma koji su nas doveli u ovaj polozaj.

Komplikujemo stvari bez potrebe. Bice cupavo...

Edited by miloshb
  • Палац горе 1

Kakvi igrači nam igraju, tako i prolazimo. 

• Палац горе 1

Јовке плоди. 20 поена на половини 3/4.

• Палац горе 1

Одлична игра и победа 24 разлике:salsrbijajk6:

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.