Александар

Музика

1,714 posts in this topic

Skoro pronadjoh ovu divnu pjesmu... Nemam dodirnih tacaka sa Banjalukom,ali zaista sam cuo sve najljepse o tom gradu,ljudima koji tamo zive,o ljepoti grada tog krajiskog... A i o ljepoti Banjalucanki koje su po mnogima bile najljepse u eks JU.Ovom prilikom veliki i srdacni pozdravi svim Banjalucanima na forumu iz Podgorice ! P.S. ima li jos ludaka pored mene koji slusaju Rokija Vulovica :2gxij5g:

Где нема, ја и један ортак сваку пијанку започињемо уз "Моја земља", а завршавао уз "Гаврину бригаду" и тако већ ево 7-8 година... Роки је у међувремену постао и глобални феномен... Без зезања...

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

3 hours ago, Crow said:

Где нема, ја и један ортак сваку пијанку започињемо уз "Моја земља", а завршавао уз "Гаврину бригаду" и тако већ ево 7-8 година... Роки је у међувремену постао и глобални феномен... Без зезања...

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Cega nije,sinonim za Srbe i Srbiju su postali Roki i "remove kebab" :D Brt kupio sam prosle godine kola i ovamo kad vozim kroz Podgoricu pojacam Rokija na najjace i cepaj :p 

2 hours ago, Aleksandar said:

Cega nije,sinonim za Srbe i Srbiju su postali Roki i "remove kebab" :D Brt kupio sam prosle godine kola i ovamo kad vozim kroz Podgoricu pojacam Rokija na najjace i cepaj :p 

Zvucnici samo kriziraju :smeh11:

Kako sam se ja jednom napio uz ove dve pjesme :28k4t1e: ,sjedili kod drugara u Igalu u stanu i on svira na gitaru, pili nekakvo domace crnogorsko bijelo vino, njegov stari to pravi, imaju dole porodicnu kucu, njegovo vino ,ja majko moja mila, 3 dana mi nismo mogli sebi doci :2gxij5g::2gxij5g::2gxij5g:

Kad ga pijes kao sokic za djecu,ali da ustanes nema picke :smeh11::smeh11::smeh11:

Dugo bas nisam cuo ovu drugu pjesmu,neki dan vozim se gradom i na BN radiju je pustise ja na semaforu i sjetim se,3 dana ja sam bolovao,nikad jace vino u svom zivotu pio nisam :smeh11:

On 3/27/2017 at 10:36 PM, ALcaponeDeLiJa said:

Kako sam se ja jednom napio uz ove dve pjesme :28k4t1e: ,sjedili kod drugara u Igalu u stanu i on svira na gitaru, pili nekakvo domace crnogorsko bijelo vino, njegov stari to pravi, imaju dole porodicnu kucu, njegovo vino ,ja majko moja mila, 3 dana mi nismo mogli sebi doci :2gxij5g::2gxij5g::2gxij5g:

Kad ga pijes kao sokic za djecu,ali da ustanes nema picke :smeh11::smeh11::smeh11:

Dugo bas nisam cuo ovu drugu pjesmu,neki dan vozim se gradom i na BN radiju je pustise ja na semaforu i sjetim se,3 dana ja sam bolovao,nikad jace vino u svom zivotu pio nisam :smeh11:

Ni jedna Šobićeva pesma nje loša (bolje rečeno sve su odlične)...

A o vinu kako pišeš imam osećaj da si pio neki domaći prošek (danas ga krste proseko ili kako već) sladi ali ako nisi razvodnio, prvo udara u noge, glava se zajapuri i dalje je mrak.

On 7.4.2017. at 5:18 PM, милпар+ said:

'Ne znam kako da vam objasnim, neko od osoblja je slučajno u sobi u kojoj je Mihael ležao pustio radio Moravu, gde je baš u tom trenutku išlo 'Rekli su mi da si plakala' od Rada Lackovića. Šumi je ustao iz kome i zaigrao, eksirao je bocu metil- alkohola i odjednom počeo da razbija bolnički inventar.' - Marc Penaud, zamenik direktora bolnice u Grenobleu.