Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

милпар+

Утакмице репрезентације

Recommended Posts

Ovo je klasican raspad sistema,koji smo gledali do sada jedno hiljadu puta.Francuzi se za....ju s nama.Jedina svetla tacka u nasem timu,nas Mladja,ubedljivo najbolji igrac.Uspeo je dva puta da probije po krilu,vraca se nazad,svaka cast Mladjo.

Ovo ne valja nista,ako hocem da se plasiramo na SP onda nam trebaju Kuzmanovic,NInkovic...

Treba da igramo 4 4 2.

Brkic

Basta,Ivanovic,Subotic,Kolarov,

Krasic,Kuzmanovic,Ninkovic,Tosic,

Sulejmani,Lekic(Zigic)

Ovakav tim bi igrao ravnopravno sa Francuskom.Lepo je to da se podmladi reprezentacija,ali sa dva,tri igraca,a ne ceo tim da promeni.

Posted (измењено)

A za ove sto pljuju po svemu samo ovo: nije mi jasno sta su pojedinci ocekivali? superiornu igru i vodjstvo protiv jedne FRA koja se u jeku sprema za EP i ima ekipu evro klase

Edited by NRA

polako ljudi Mihajlović tek što je stigao... Normalno je da proba sve igrače, nije ih zvao samo da gledaju. I sam je rekao, ako se ova formacija pokaže kao loša, promeniće je... Samo nam treba konstantnost, ne može ništa preko noći. Ne sumnjam da će Mihajlović do kvalifikacija napraviti pravi tim i pravu formaciju...

Guest Djus
Posted (измењено)

A za ove sto pljuju po svemu samo ovo: nije mi jasno sta su pojedinci ocekivali? superiornu igru i vodjstvo protiv jedne FRA koja se u jeku sprema za EP i ima ekipu evro klase

ja sam ocekivao da cemo da licimo na ekipu na terenu da cemo da igramo kakav takav fudbal a ne ovaj raspad totalni gde ne mogu da spoje 3 pasa unapred , a sta si ti ocekivao ? kLinac ... Ustvari boli me ona stvar za repku zanima me samo igra nasih igraca tamo , a doso sam samo da kazem da je miha nula od trenera .

Edited by Djus

Боље да ниси... Човјек сјео на клупу прије 15 дана, ово му 2. утакмица, а већ вам не ваља...

Guest Djus
Posted (измењено)

Боље да ниси... Човјек сјео на клупу прије 15 дана, ово му 2. утакмица, а већ вам не ваља...

njegova igra ne valja uzmi pogledaj malo ne zna se ko sta igra sansu nismo stvorili u 2 utakmice a prva protiv REZERVISTA spanije za 2/3 tih igraca nismo ni culi ... Igra formacija i pre svega selekcija igraca je katastrasna . rezultat nije bitan vec igra a igra je ravna nuli igramo neku bunkericu 3 pasa unapred ne mozemo da sastavimo , bekovi ne znaju sta igraju francuzi se igraju sa nama imaju previse slobodnog prostora , nasa sredina ne postoji a spic i ne postoji , gore nego kod pizona , zonpi je bar imao kakvu takvu defanzivu kod mihe prolaze gde i kako hoce ...

bar je lazovica pustio :D

Edited by Djus

На шта је игра Француске личила на СП? Касније је дошло до смјене генерација, и види како сада играју.

Guest Djus

На шта је игра Француске личила на СП? Касније је дошло до смјене генерација, и види како сада играју.

ja komentarisem srbiju a ne francusku ...

Ја само кажем да треба сачекати одређено вријеме да се види какво ће стање бити... УБР, и Француска је послије СП изгубила 2 утакмице са новом генерацијом.

Guest Djus
Posted (измењено)

Ја само кажем да треба сачекати одређено вријеме да се види какво ће стање бити... УБР, и Француска је послије СП изгубила 2 утакмице са новом генерацијом.

dokle ces ti da poredis babe i zabe meni nije jasno ... JEste izgubila je francuska a jel je francuska igrala ovako ocajno da nije mogla da se sastavi da nije mogla golu da pridje da se ne zna ko sta igra da ne moze jedna jedina sansa na 2 utakmice da se napravi ? JEl je vazan rezultat ili igra ? Sta ces ti bre da ocujes od ovih nasih i od ove mihine igre ? sta ? skroz bezidejna igra u napadu tj nikakva a odbrana suplja prolaze kako hoce .... Ma skim se ja raspravljam boze ...

Edited by Djus

Ђус богами неки опасан стручњак. :)

Играчи тек требају да се навикну на овај систем, а Миха да одабере најбоље. Из наше репрезентације ја мислим да једино Баста игра у овој формацији, која је по мени одлична, јер се врши доста трансформација.

И ово што је Ђус рекао да за 2/3 играча Шпаније који су играли никада нисмо чули.. Само један велики :smeh11: :smeh11: :smeh11: . То можда ти ниси чуо, нема потребе да говориш у наше име. И не знам само ко је очекивао да ћемо добити Шпанију и Француску.

Guest Djus

. То можда ти ниси чуо, нема потребе да говориш у наше име. И не знам само ко је очекивао да ћемо добити Шпанију и Француску.

A jel ocekivao neko da sansu necemo da stvorimo ? Govorim o igri , naravno da necemo da pobedimo spaniju i francusku mi ni estoniju ne mozemo da pobedimo

Ne lupaj brate. Ti stvarno ne znas nista o fudbalu ako nisi cuo za 2/3 igraca spanije. Pod broj jedan mi igramo sa rezervnom, ma ne rezervnom nego sa trecom reprezentacijom. Fale nam Subotic, Basta, Kuzmanovic, Tosic, Sulejmani... Eto, to je ono cega sam se setio u sekundi a garantujem glavom da ce igrati u kvalifikacijama i to mahom startnu postavu. Miha sad isprobava, pozvao je gomilu igraca koji objektivno nece ni videti takmicarske meceve, ali hoce da vidi da li se na njih moze racunati u buducnosti. Igra je bila losa, ali ovo je preslikano ista postava Francuske koja ce poceti utakmicu na Evropskom prvenstvu, na koje se mi, samo da te napomenem ako nisi cuo, nismo ni plasirali. Ja ne mogu da kazem da cemo igrati dobro u narednim utakmicama, ali isto tako ni ti ne mozes da kazes da cemo igrati lose kada izvedemo najjaci sastav.

Guest Djus

igra francuske bez riberija je ravna nuli ko sto smo mogli da vidimo u drugom poluvremenu . A koja je to nasa prva postava ? Ista ona pizonova samo bez ovih sto su se povukli ? ... Mi seremo kako smo izgubili od svetskog i evropskog sampiona a ustvari protiv REZERVISTA nismo mogli sansu da stvorimo nebitno ako nisam cuo za neke od njih ...