Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

ja gledao na eurosportu nemam rts2. . . gledam sad ovog ludaka

Vec mogu da ga cujem kako govori "Srbija je prvak svetaaaaaaa"

Kakav je bog Aca.. Ulepsao mi je jutro pored ovih sjanih momaka..

Nije mi krivo sto sam ustao u 6 i 15 zasluzili su momci.. Svaka im cast preponosan sam na njih

Rajko ludak hteo sam da ga ubijem kada je sutirao penal.. Hvala bogu sve se dobro zavrsio..

E sada ce Mali da vidi da Srbi imaju veliki :388218ok5:

Tesko je 2 puta dobiti istu selekciju na jednom takmicenju, to se hiljadu puta pokazalo kao pravilo u vise sportova. . . nadam se da cemo mi biti izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

Zamislite finale svetskog prvenstva Srbija-Brazil. To bi bio uspeh nad uspesima. . . E da jedina smo evropska  ekipa koja je usla u 4 najbolje.

Sta god bilo u nastavku, ovo do sada je FANTASTICNO!

Verujem da mogu ponovo biti veci od Malija. :D

Ne volim kad se na jednom turniru igraju dve utakmice sa istim protivnikom, to je uvek opasna zamka. 

Sto se jucerasnje utakmice tice, sve ste videli... Momci igraju stvarno odlicno, Rajko je veliki ludak, ali i psiholoski neverovatno stabilan i zreo. 

Сутра сви рано устајање и подршка Орлићима, па онда Боже здравља у финале! :2gxij5g:

Kako nas kaznise glupo, dade covek gol kroz sumu nogu! Tako to bude kad se ispromasujes!

Ajmo, ajmo, ajmo!

Pa jbt 10 dana se pržimo na 35 stepeni i sada u produžetku naleti neki pljusak i nema mi slike :970752:

Vidim da je Šaponjić dao gol u produžetku. Bravo momci :drinks:

Sta smo masili u drugom produzetku dobro je da nije usledila kazna. . . Momci svaka cast. Sada na megdan Brazilu

Pa jbt 10 dana se pržimo na 35 stepeni i sada u produžetku naleti neki pljusak i nema mi slike :970752:

Vidim da je Šaponjić dao gol u produžetku. Bravo momci :drinks:

​Dao jedan, a promašili on i Živković 10000% šanse, strašno, nego ačunam da su iscrpljeni pa zato ni nije bilo precizno.

Nadam se da ce se koliko-toliko oporaviti fizicki za finale...tri tekme za redom igraju po 120+ minuta...velika fizicka potrosnja, i u ovoj utakmici se videlo da u pojedinim delovima tekme nije bilo snage...Brazilci vs Evropski Brazilci. : ))

Bravo, momci! Apsolutno zasluzeno! FENOMENALNO!

Protiv Bazila rastereceno i hrabro! Mnogo su jaki, ali... :D

Posted (измењено)

Ako U 21 budi igrali jedni za druge i budu uradili ono sto im trener bude reko da igraju bicemo prvaci Evrope

Ovo Sp finale za mene nije iznenadjenje ovi igraci vec igraju senorski fudbal rade ono sto trener trazi od njih igraju jedni za druge:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Posted (измењено)

Cestitam momcima,svaka cast za Paunovica.

Zivkovicu zabraniti da izvodi slobodne udarce i kornere,to treba da radi Maksimovic,Milinkovic-Savic,mozda i Antonov ili Gajic,jos na prvenstvu nije podigao loptu,imamo dva odlicna skakaca u timu(stopere Veljkovica i Babica) a mi totalno neupotrebljivi,svaki mu centarsut zavrsi na visini od pola metra i na glavi prvog igraca u bloku na 7 metara od gola protivnika,ili digni loptu ili idi u 16 metara i cekaj...

Svaka cast na golu i njemu i Saponjicu,ali i Maksimovicu,danas je bio opet odlican...

Steta sto Gajic nije dao onu golcinu,jbg.vec kurva udari u precku.

Srecno momci,sad finale,sad Brazil !!!

Edited by ALcaponeDeLiJa

Nisam mogao da gledam tekmu ima li suspendovanih za finale?

Vidim da su pozuteli Zdjelar, Veljkovic i Antonov.

Cini mi se da je rekao komentator da se od polufinala brisu kartoni, ili gresim?