Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kao da igraju prijateljsku utakmicu,ni zelje,ni volje,ni trcanja,ni agresivnosti ni u odbrani ni u napadu,kontra napad nepostoji a u Portugala odbrana prosek 33 godine :) .Ovo je bas lose,lose dibidus... :)

Posted (измењено)

Ajde sad,svim silama do pobede...

kakva golcina,ala Van Basten..

e,jbg...

Edited by petro

Posted (измењено)

Туга, јад, беда и чемер... Руку на срце нисам се ни потресао. Нека се Толо и Фаљо потресају, ја нећу. Ако се нервирам када игра репрезентација то је онда кад играју ветерполисти и кошаркаши. Главу дајем да ће пред следећу утакмицу поновити опет ону глупу и отрцану фразетину ``ништа није готово, за нас је ово нови почетак``.  

Што рече НашаСнагаЈеЗвездинаПобеда већина њих утакмице репрезентације доживљавају као мини годишњи одмор. Долазе да испразне стомаке након банчења по сплавовима и клубовима и да испразне репродуктивне органе.

Част Матићу, једини који по мени делује озбиљно. 

Edited by miloshb

Kad se samo setim koliko sam se radovao kad su mladi reprezentativci dali gol Spaniji, a evo do cega nas to dovede, ne pamtim da smo imali ovakvu neznalicu za selektora jos od Pizona.Meni je ipak najjaci utisak guranje Tadica levo i Ljajica desno, dva tehnicki potkovana ali ne narocito brza igraca, od kojih se trazi da igraju ono sto igra npr. Hesus Navas, da prodju i centriraju.Basta kasni u odbrani, kasni u napadu.Kolarov najizvikaniji igrac u novijoj istoriji fudbala.Petrovic zna ponesto, ali je prespor za ovakve utakmice.Mustafa ako ne primi gol iz daljine primice ga kroz ruke.Markovic brz i nista vise....

Bar me ortak slatko nasmejao izjavom da je ideja Curciceve igre sa dva zadnja vezna bila da jedan asistira drugom za gol :D

Posted (измењено)

Mustafa je jadan golman, a mi smo još jadnija reprezentacija.

Kolarovv, Mitrović, Petrović I Marković su prevare od igrača (Kolarov nije ali igra preko *urca)I ne treba ih vise zvati u reprezentaciju.

Ono što smo mi odigrali je tragi komično I ne znam koji sam ja krasni gledao ovaj anti fudbal.

Matić je druga dimenzija za gore pobrojane, Majstor.

Edited by Ganac

Kad se samo setim koliko sam se radovao kad su mladi reprezentativci dali gol Spaniji, a evo do cega nas to dovede, ne pamtim da smo imali ovakvu neznalicu za selektora jos od Pizona.Meni je ipak najjaci utisak guranje Tadica levo i Ljajica desno, dva tehnicki potkovana ali ne narocito brza igraca, od kojih se trazi da igraju ono sto igra npr. Hesus Navas, da prodju i centriraju.Basta kasni u odbrani, kasni u napadu.Kolarov najizvikaniji igrac u novijoj istoriji fudbala.Petrovic zna ponesto, ali je prespor za ovakve utakmice.Mustafa ako ne primi gol iz daljine primice ga kroz ruke.Markovic brz i nista vise....

Bar me ortak slatko nasmejao izjavom da je ideja Curciceve igre sa dva zadnja vezna bila da jedan asistira drugom za gol :D

Prestao sam dalje da citam  :raz_097:

Ja neznam kakva je muka natjerala Matica da se zajebava sa ovim baksuzima,covek tu trci kao budala dok ostali lade klikere.

Hrvati bi ovim nesretnicima dali 2 komada,zalosno ali istinito,a kad im pogledas tim ako nismo isti nisu ni bolji,njihova odbrana je smesna ali brate Srna u 31 godini trci vise nego svi nasi igraci zajedno.

Oni vise ni stadion Jagodine napunit nemogu,ja nemogu da verujem da niko normalan neizadje sa pricom da ovo nije samo brukanje fudbala vec cele drzave,konacno smo na dnu,nema dalje,tu smo u drustvu San Marina,Lihnestajna,Malte,Andore,Gibraltara,Moldavije,Luksemburga i ostale nam fudbalske brace :ura11: ,to Tole legendo nasa :th_icon_hail:

Али што је најцрње, ми имамо добре играче. Наравно, ту не рачунам Петровића и Тошића који су ништа осим менаџерски играчи, али имамо погрешне људе у стручном штабу (селектор, а највећи клуб који је тренирао - Јавор. Комедија) и у савезу.

Има још 4 кола, па ће сада да се продаје прича како ''ништа није готово'' и ''како ћемо да се боримо до краја'' и после када останемо на боду јебеном, Толе ће да се прави луд и неће помишљати да оде.

Колико год да звучи навијачки, нема јаке репрезентације без јаке Звезде. Колико год да се труде, гробари са фудбалом никад нису имали везе и не може њихова школа и њихова екипа да буде носилац фудбала у Србији. Пропаст српског фудбала је почела кад и пропаст Звезде, нека мисле они шта год желе о томе.

Ovo je velika istina, u  reprezentaciji manje vise igraju trenutno najbolji igraci sto imamo, ali mnogi od njih su vestacki isforsirani, i izgurani. U prvom timu sad na prvi pogled jedan ili dva igraca iz zvezdine skole. Nastasic,Petrovic,Ljajic,Tosic,Markovic,Mitrovic, od toga najmanje 3 igraca nece postici vise od onoga sto su do sada postigli.

Kad su igru vodili Zigic i Pantelic u napadu u odbrani Vidic i Lukovic pa i Bisevac, Milijas u veznom redu,Stojkovic na golu, igrao se kakav takav fudbal. Sad su nam menadzeri preuzeli fudbal i igramo kako igramo evo vec 5,6 godina. Strucni stab reprezentacije nam je u kanalu isto kao i FSS. Zvezda je ranije stvarala igrace sa pobednickim i napadackim mentalitetom, i da su hteli oni ne bi umeli da odigraju ovako kako je veceras odigrala ramadanija.

Zvezda nam je u kanalu kao i cela liga, ne verujem da ce biti bolje dok se ne privatizuju svi klubovi kada ce najbolji iz omladinske skole moci da se probiju do prvog tima a da vec nisu 40% u vlasnistvu menadzera i fondova.

Sad nam je fudbal na nivou jedne Estonije,Azerbejdzana, prestigla nas je i albanija u grupi, ako zavrse ispred nas ,svim fudbalerima treba oduzeti državljanstvo. . .

Али што је најцрње, ми имамо добре играче. Наравно, ту не рачунам Петровића и Тошића који су ништа осим менаџерски играчи, али имамо погрешне људе у стручном штабу (селектор, а највећи клуб који је тренирао - Јавор. Комедија) и у савезу.

Има још 4 кола, па ће сада да се продаје прича како ''ништа није готово'' и ''како ћемо да се боримо до краја'' и после када останемо на боду јебеном, Толе ће да се прави луд и неће помишљати да оде.

E to je najbitnije od svega. I da nije on tu, bilo ko drugi a da ima ovakve rezultate isto bih pricao.

Најцрње је што ми заправо немамо добре играче, али је представљено тако као да имамо саме звезде светског фудбала, а изузев Матића и Ивановића нико не представља неки битан фактор у европским оквирима. Дају понеки гол, наши новинари одмах кују у звезде, а народ се напржи. Нити имамо врхунског голмана, нити имамо врхунског штопера, нити врхунску десетку, а о шпицу да и не говоримо. Имамо врхунског задњег везног и то је то. 

pisaaaaaj po sirotinji.mi smo to.poptuni bednici koji bolje ni ne zasluzuju.samo od sebe s nece promeniti nista.

ove bih ja poderao govnjivom motkom i zabranio im ulaz u drzavu.ono pesacenje je bruka za drzavu.sabotaza bre.joojj koliko sam popizdeo covece ne mogu da verujem da onako nesto mogu da prirede.ma nece stoka da trci i to ti je.jebeni statisti

U odnosu na Slovacku i Island(koji ruse Spaniju,Holandiju i sve pred sobom sa prosecnim igracima u odnosu na nas) imamo vrhunske fudbalere,al ovde kod nas nije problem kbalitet nego sam pristup i koliko uopste zelis da das za reprezentaciju.Dosta njih ne daje ni 50% svojih mogucnosti to se vidi iz aviona.

I kad nemas normalan savez i ljude koji to vode onda nema ni reprezentacije to je vise nego ocigledno.

tabela-uefa.jpg

Ovo je slika sa zvanicne stranice Uefe. Izgleda da su nam oduzeta jos 3 boda poslije zalbe sportskom sudu

Imamo mi dobre igrače, ali nemamo kvalitet na najbitnijim pozicijama. Kreator i golgeter. Sve može da se zakrpi ali na te 2 pozicije moraš imati kvalitet. Nama su godinama u nazad najbolji igrači štoperi, bekovi i zadnji vezni. 

A na sve to dodajmo da nemamo mentalitet i želju koju je imala CG prije 3, 4 godine ili Bosna u prošlim kvalifikacijama.. Ili igraš na suvi kvalitet ili igraš na borbu i požrtvovanje. Mi nemamo kvalitet da igramo na to, a nemamo ni atmosferu u ekipi i želju kod igrača da izginu 90 minuta. 

Plus nemamo kvalitet selektora ali zato imamo lopovsku upravu i menadzerske agencije.