Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Милинковић-Савић ми делује некако тромо 'бем ли га... Као да једва трчи, укочен нешто, не знам. Мене одушевио Гаћиновић како игра, опасан играч.

Posted (измењено)

​Nemojte pretjerivati za Terzića. Kakve veze on ima sa odlaskom Maksimovića. On ima veze jedino sa 80 000 koje su Domžale trebale da isplate Zvezdi, Kao kompenzaciju, jer je neko pametan dozvolio da Maksimović ode za džabe. Od kako je Terzić došao niko (a da vrijedi) nije otišao džabe.

Malo o ekipi. Mene su najviše oduševili bekovi iz OFKe, oba su fantastični. Mali Mandić je odličan igrač, gledao sam ga u prvenstvu protiv partizana kad je bilo 2:2 oduševio me je, a i sad na prvenstvu igra odlično. Milinković-Savić fantastičan. Ja ne mogu da vjerujem kakav je igrač. Ako popravi kondiciju biće top klasa.

Micho9,pogresno si me svatio :2gxij5g:,​Terza nije dozvolio Maksimovicu da ode ali je potpisao sta je potpisao,a potpisao je da se Crvena Zvezda odrice novca koji Domzale duguje Zvezdi plus doplacuje jos novca za Parkera a koliko to smo procitali pre par nedelja kad je izasla ona inf.o Rubinu pa je tu pisalo i koliko smo duzni da platimo i Domzalama a i samom Parkeru...

Moj upis o Terzi se nije odnosilo na nacin na koji je otisao Maksimovic u Domzale,ne da nije kriv vec ga je pokusao cak i vratiti ali roditelji i menadzer nisu htjeli ali ono sto je usledilo posle toga je bilo potop i nestrucno do te mjere da bi mene licno bilo sramota da to uradim jos to javno nas SOS kanalu obrazlaze kroz recenicu ,,Doveli smo najboljeg igraca Slovenske lige,, kad tad umro nisam zivjet cu 1000 godina:2gxij5g:

Izvini ali ovde cu i o reprezentaciji da nepisem dva posta bezveze pa da neprebacujem i slicno,po meni Sergej igra dosta ofanzivinije nego sto mu je ustvari pozicija,on nama fakticiki u reprezentaciji igra 10,iza spica sto nije njegova pozicija,on je prednji vezni igrac ali verovatno u nedostatku kvaliteta takvih igraca u reprezentaciji on igra gore jer mu ledja cuvaju Maksimovic,Zdjelar i kad udje nas Grujic...on zato malo deluje izgubljeno na terenu,malo je oni  prepotentan ali ok,tu je,igra i daje veliki doprinos...

Meni se svidja ova reprezentacija,recimo mali Veljkovic,stoper,strasan potencijal,strasan...

Paunovic jako dobro radi sa tim klincima...steta sto nema medju njima Rileta i Luke,bili bi mnogo vazan sraf u svemu tome.

Nasa grupa je bas zanimljiva,svi po 3 boda...

Edited by ALcaponeDeLiJa

Bolje da je Terzic uzeo tih 80 000 i stavio u dzep nego sto nam je doveo onog Parkera kao kompenzaciju, lakse bi mi bilo. 

Bolje da je Terzic uzeo tih 80 000 i stavio u dzep nego sto nam je doveo onog Parkera kao kompenzaciju, lakse bi mi bilo. 

​Slazem se,samo sto je jos veci problem sto smo mi jos doplatili i dali platu,sto vise nije 80 hiljada nego dosta vise,to je jos veca porazavajuca stvar...

Ali ovde necemo vise o Parkeru,druga je tema....

Ako sam dobro procitao utakmica protiv Meksika je sutra ujutro u 9h,ja mislim da ima prenos i na RTS i na Eurosport 2,nadam se da ce momci dobiti...

Mislim da igramo ujutru u 6.

​Ja mislio u 9h,probudim se ono mi vec vodimo 2-0 :30hm2iq:,sjebao me sajt Eurosporta jucer,tamo pisalo u 9h ujutro:28k4t1e:

Cestitam momcima na pobijedi,gledao sam samo zadnjih 10 minuta ali ok,nema veze bitno je da smo dobili,sve cestitke momcima...

Prilicno lepa igra, Paunovic izgleda da dobro radi sa ovim momcima, . .Dobre golove dajemo, a vamo Rajkovic paradira. Steta sto Sergej propusta osminu finala.

Diskretni heroj - Rajković bravurama čuvao prednost Srbije!

Uprkos činjenici da je pobeda nad Meksikom uz dva majstorska gola iskočila u prvi plan ne smemo da dozvolimo da bravure Predraga Rajkovića na golu omladinske reprezentacije prođu neopaženo.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/diskretni-heroj-rajkovic-bravurama-cuvao-prednost-srbije-227038.html

Ko je bio u upravi kad je maksimovic bio kod nas , .... im sve po spisku kako su mogli da puste to dete mali je novi matic neznam koliko je istina mamic hoce da ga dovede za 10 mil evra ... Ovi klinci ako ovako nastave vecinu njih bi ja vec sad u a tim kakav raca petrovic ignjanovski i ostala buranija , sergej maksimovic gacinovic  i rale odmah bi mogli u a tim ....

Mnogo dobro smo odigrali, vredelo je poraniti. Svaka cast Paune, svaka cast momci, samo tako nastavite, mudro i zrelo.

Је л' се зна с ким играмо у осмини финала? Знам да играмо против трећепласираног из неке групе...

Је л' се зна с ким играмо у осмини финала? Знам да играмо против трећепласираног из неке групе...

​Ne zna se jos uvijek. Moze da bude treci iz B, E i D grupe. 

Ramadanija u 17h igra protiv reprezentacije Azerbejdzana koju vodi Robi. Prenos na RTV 1.

Srecno, Robi!:czvezdasr7:

Nazarov ga zavuce. . . ovaj se nije pomerio. . .neka nas sada ubedjuju da je Azerbejdzan velesila u fudbalu

Svaka cast, vredelo je poraniti zbog njih. Igraju dobro, igraju brzo, jedino im fali Jovic da daje golove, ali dace Bog da bude vremena i za njega (nadam se da njega i Ristica nije nas klub namerno sklonio, ali ajde, necemo o tome). 

Gol smo glupo primili, Babic skroz nezainteresovano intervenisao, Vukasin bi onde sigurno uklizao ili uleteo u igraca u Savovom stilu. I posle naseg prvog gola, uhvatise nas na foru, ne sme to da se desava i na kraju dobismo tu i crveni. Sve ostalo je bilo odlicno, sto se mene tice. 

Samo napred momci, gazi Paune!

Posted (измењено)

Bas fali Jovic. Mislim da je za klasu bolji spic i od Mandica, a i od Saponjica. 

Edited by AleksMCZ

Fejsa is come back. Sta smo toliko zgresili pobogu? Radovane,crni Radovane.