Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Jasno je da igraci nisu krivi za ove debakle. To tako izgleda, i svi ce njih da krive, a ponajvise Toletova kompanija, jer im je to jedini pokusaj opravdanja, koji, nazalost, prolazi kod mnogih. Pola ovih igraca, a mozda i vise, nema reprezentativni kvalitet, i nisu oni krivi sto su pozvani. A ovi drugi, koji su klase i igraju odlicno u svojim Klubovima, nemaju vise zelju, niti motiv da budu deo necega ovako nakaradnog. Sve se raspalo kad je Antic oteran, i nema se tu vise sta pricati. Zna se ko je najveci krivac za sve ovo. Igraci su najmanje krivi.

Edited by AleksMCZ

Posted (измењено)

Inace Farska ostrva dobila grcku u gostima.

Ja ne znam da l smo mi ikada igrali sa najacim sastavom joj od Antica.

Edited by IBRS

Sada ce Tole da izjavi,ma nije bitno EP 2016 idemo mi na SP 2018

Ja vise u repku nemam poverenja i ne pratim je sa toliko zara od kako su oterali Antica!!

Nadam se da ce ovu situaciju iskoristit ovi nasi i lakse dotuci volinu!!

Citam komentare po netu, i upravo se desava ono sto sam napisao gore. Svi pljuju igrace, a sustinski problem ne vide. Zato ce Tolence jos da prdi u predsednickoj fotelji.

Al konstantni centarsutevi Duska Tosica, a u 16 Lazovic i drugi Tosic. Zajedbo visoki ko Zigic. Pa onaj kukavac izvede prvo Djuricica i zaigra sa 3 zadnja vezna pa onda Tadica. Matic pleja igra. Treci gol onaj prima loptu u petercu...

Ja ne znam sta je ovo, mi marsovca da dovedemo igrao bi i on sa 3 zadnja vezna i jednim napadacem.Dok god ne igraju najbolji prolazicemo ovako.

Ako Volina ne ode posle ove bruke onda stvarno...

Ko da ode, pa jesi li ti lud, boli njega za k.... za fudbal u Srbiji, oterao je Antica zbog svoje sujete, napravio je haos u fudbalu!!!

Ovu bandu treba raspustiti i dok se ne urade korenite promene bolje da ne ucestvujemo ni u kvalifikacijama.Samo se brukamo i dozivljavamo velika ponizenja.

Onaj Dik kao da je pao sa Marsa,potpuno pogubljen covek.Uzeo je manu lovu za citanje ceduljica.Sramota bre kakav na sljam vodi u propast.Fuj!

Jebite se fudbaleri!

Tako su lepo Bora, Nele i ekipa iz Riblje čorbe  saželi sve ono što bih i ja rekao. Sramna igra, sraman odnos prema dresu, naša leva strana je bila strana pomoći Dancima, počevši od Mitrovića pa preko Tošića(Karleuše) do Tadića, Tošić (bambi) da nije dao gol, ma šta ja pišem, bar je pokušavao nešto, Lazović zvani Kalimero, definitivno niko nije zaslužio prelaznu ocenu osim Matića i Stojkovića koji je bio kao na streljani.

Svi, i izmene moraju da se zapitaju šta hoće?Da li hoće da vide rodbinu i prijatelje ili da reprezentuju zemlju.

Ako hoće rodbinu i prijatelje (namerno nisam pomenuo splavove), oštenije je da to rade kada ih iz kluba puste a ne na reprezentativnim okupljanjima.

A ako žele da reprezentuju zemlju onda im pristup igri nije dobar, moraju više da trče, više da žele pobedu, da poštuju saigrača.

Kada kažem da poštuju saigrača mislim da se vraćaju posle neuspelog napada i pokrivaju svoga igrača. a ne da ih boli pače šta će biti pred našim golom, što bi se cimali. Nismo sposobni da budemo disciplinovani, nismo sposobni za presing, nismo bre sposobni da igramo fudbal, pa bolje je da ga ukinemo, da se više ne nerviram i ja i ove budale koje se ovde tresu i nerviraju.

I zato stoko, ne zaslužujete više moju ni najmanju pažnju. 

Posted (измењено)

Kad je bio Antic, onda su ''reprezentovali zemlju'', a sad ih vise zabole? Ne vole vise Srbiju? Naravno da to nije u pitanju. Mislite da su igraci mutavi, pa ne znaju sta se desava u savezu? Znaju oni bolje od nas, pa zato nema te energije, poleta, onoga sto ih je krasilo dok je bio Antic... Kad je Karadzic oterao Antica, onda su se mnogi toliko razocarali, i videli su gde sve ovo vodi. Odjednom su neki igraci dobili prednost u odnosu na neke, odjednom se pocelo sa ''podmladjivanjem'' A reprezentacije  :krstixf7:, menjanjem selektora poslusnika, itd.. 

Sad citam izjave igraca, i moze se izmedju redova naslutiti da upravo govore o cemu pisem.

Matic kaze da ''srpski fudbal mora da krene od nule'', a Ivanovic kaze da je ''situacija teska i da utice na njih''.  Pa nisu to masine bez emocija. Imaju i oni dusu. Znaju oni da je nesto prilicno trulo u svemu oko reprezentacije i samog saveza. A zna se vrlo-dobro sta je trulo.

Edited by AleksMCZ

Posted (измењено)

Откад је олињала игуана на челу ФСС-а кад гледам репрезентацију имам осећај као да не играју наши. Буквално ме заболе за резултате.

И док смо имали репрезентацију Звезда ми је била милион пута важнија, а сада то више није ни за поређење.

Иначе толико ми је била занимљива јучерашња утакмица да сам видео само први гол, све остало сам преспавао.

Edited by CCCP

Izgleda da je Dik bivsi. Sada ce Tolence da dovede nekog novog Dika, tako da ce Ramadanija i dalje biti u Diku. Tolence vragolan.