Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kakav Advokat kakvi bakrači....I šire narodne mase,kao i mediji,veoma dobro znaju gde je najveći problem i ko je najveći kancer srpskog fudbala ali se naravno o tome ne piše iz svima dobro poznatih razloga.Sve odlazi matori ošljak ostaje i dok je tako srpski fudbal neće ugledati videlo.To je jasno svakom čoveku u ovoj zemlji.Ali najlakše je svršavati na selektoru.

Pogledajte samo ankete o debaklu reprezentacije. Dosta njih glasalo da su krivi igraci, a dosta njih da je kriv selektor. Verovatno su dobar deo njih Grobari, a drugi deo obicne neznalice.

Kad ce vise taj  smrad udbaski julovski proliv grobarski da ode sve ce da upropasti ako nije vec fudbaleri nasi ne znaju de biju nazalost, mada sam cuo neke price e sad dal su tacne da bane minira toleta zbog terze 

Tacno razmisljam koga ce svog sledeceg pulena da stavi na mesto selektora i odmah mi je pao na pamet Curcic.S njim necemo igrati sa 3,nego sa 6 zadnja vezna.

Bolje bre da nemamo selektora dok se ne otera sljam iz saveza.Treba sve da se promeni,ja ne znam sta treba vise da se desi da ovaj napusti mesto predsednika. Ovo je sramota, treba da ustane i ministar sporta i premijer i da sklone lopurdu i njegov sistem. E tek tad moze da se prica o novom selektoru,

Posted (измењено)

PROBLEM #1: Imate li časovnik, gospodine Karadžiću?

http://www.mozzartsport.com/vesti/problem-broj-jedan-imate-li-casovnik-gospodine-karadzicu/89559

PROBLEM #2: Dik koji se nije mnogo mešao u svoj posao

http://www.mozzartsport.com/vesti/problem-2-dik-koji-se-nije-mnogo-mesao-u-svoj-posao/89560

Edited by AleksMCZ

Ko vise moze da podrzava Karadzica, ne radi se vise o odnosu Zvezda partizan, ljudi bije nas ko stigne. Plasim se ponizenja u albaniji.

Nekadašnji srpski fudbaler Savo Milošević izabran je za potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije, saopšteno je posle sednice Odbora za hitna pitanja te organizacije. 

Nije se za dzabe Savo uvlacio.. eee kukala mu majka

Znaci Curcic je za sad slektor.. Cudi me da ovi iz saveza nisu izvukli nekoga poput Barda, Kosana, Rajevca, Baklavca, bata Djore :D  

Konačno neko da kaže pravi razlog posrtanja,kakvi selektori kakvi bakrači kad se zna šta je kancer...  http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:519751-Karasi-ogorcen-pristupom-i-sastavom-Srbije-protiv-Danaca-Menadzeri-sastavljaju-tim

Bravo Stane!

Незванично, играчи се из Хајата преселили у Стару Пазову. Јједан фудбалер који је играо у петак је рекао да више неће играти за репку.

Samo napred!

Menadzeri vec godinama sastavljaju tim Srbije, zato smo tu gde jesmo. Oni bre dizu cenu Lazovicu zbog Partizana da gamad zaradi u prelaznom roku, stoka!!! Treba nam jedna fudbalska sablja ili kalcopoli podhitno!

Posted (измењено)

Ovo prebacivanje Save na mesto potpredsednika i da on bira selektora je toletovo produzavanje njegovog vladanju u fss-u,da ne bude opet posle tole je birao selektora.

Sve oni rade po sablonu!!!

Edited by Igor1981

Savo Milosevic se prodao.I kako nece da mu se desavaju onakve stvari kad je los covek. Bio je najglasniji protiv Toleta dok nije dobio neku funkciju,sad siri pricu da niko nije uradio toliko kao Tole za srpski fudbal.

Savo Milosevic je pljuvao po Toletu dok mu ovaj nije obezbedio fotelju. Sad mu lize... nastavite po zelji...

Gnjida.

Kakav god da je bio Mihailovic, mislim da ima stofa za dobrog trenera i mislim da se u drugom delu kvalifikacija malo smirio, a da su ga igraci prihvatili. Siguran sam da bi on sa uspehom lagano isao kroz ove kvalifikacije. Ali dobro, pitanje je i da li je imao zelju da to nastavi, jako cudna osoba. 

Ali ovaj brat sto dodje u Srbiju samo 5 dana u dva meseca, e to nam je bas trebalo!?

Kad sam ja tvrdio jos u srednjoj skoli da ce Cure biti selektor, niko mi nije verovao! A i treba, imamo gomilu defanzivnih igraca, on ume da upakuje lepo defanzivu, mozda tu nesto i bude. Srbi ne znaju da igraju ofanzivan fudbal i da dominiraju terenom, samo na kontre!

http://www.mozzartsport.com/vesti/srbija-dobila-selektora-radovan-curcic-na-duge-staze/89768

Posted (измењено)

Kakva partija Ramadanije protiv fudbalske sile kao sto je Grcka, koja je u odlicnoj formi, i to jos u bratskoj utakmici. Raca doktor. Gudelj bogotac. A jes' ga metn'o... :D

Edited by AleksMCZ

Interesanta postava, a dje je Rajko? Ovaj trener zove odlicnog golmana, koji moze da brani i za mlade, i drzi ga na klupi, cak i na prijateljskom mecu.  :cudi11: