Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Lazovic se malo gubi, nikako da prodje, a Micko ubi Skote ko tarabom! :D Koji je to lik! Ovaj Tosic nista, ali nista ne igra, a Djuricic definitivno nije za spica, barem ne klasicnog, njemu treba prostor iza spica, tu je najopasniji.

EDIT: Joj crni Micko, sta uradi...dobro je...

po meni jako lose !! spic uzasan,odbrana mnogo gresi,bunari se......evidentno nam fali pravi spic,neki golgeter rasni (poput pantele naravno)!!! ako nista drugo barem su laki i micko ok

Au, Micko je danas ocajan, uz onog jelenka je najgori na terenu. Ni Laza nije u elementu, ali od njega je moguc neki nepredvidiv dribling i sut oko sesnaesterca.

u napadu (ako se to tako moze nazvati) sve sto smo uradili je islo preko laze......ne znam sto ne igra tadic ! ninkovica napolje,tadica u igru,pa da konacno imamo neku igru u napadu !! takodje,nastasica napolje da udje subotic,sto zbog kartona sto da se bije sa onim njihovim spicevima

A dok ne dodje Mudrinski, mogao je da premosti sa Kasalicom, na debiju dade gol za Crnogorce. Nista ovde dok se Bosko (zamenik kapitena Djenove) ne vrati!

A ulazi Fejsa?! :cudi11: Brat bratu, Raca je bolji od njega, sigurniji na lopti, a i ima cojones! Cudi me sto Raca nije poceo utakmicu.

Posted (измењено)

Nista ovde dok se Bosko (zamenik kapitena Djenove) ne vrati!

zaboravio si krasu i PANTELU !!!!!!!! :D njih trojica pa da kidamo

Edited by yagami light

Мислим да можемо ефикасност поправити само на један начин.Морамо у репрезентацију да вратимо Марка Мирића :smeh211: Он би био кључ нашег пласмана на СП.

Kakva je prevara od igraca ovaj tosic, samo gleda da vrati nekom loptu, nista konkretno nije uradio. Djuricic jos gori mozda da ubaci lekica umesto njega

Ocaj, nula, katastrofa od igre, mi nijednu fudbalsku akciju nismo imali. Od sada pa nadalje cu dobro razmisliti pre nego sto sednem da gledam ove neznalice. Samo kidam zivce bezveze

Ma Lane je isto sto i Tosic: obican seljoberski igrac, onaj sa livade, nimalo skolovan koji se dokazuje tako sto carini loptu ceo dan. Nikad ja njih dvojicu nisam gotivio, Tosic je ranije smeo bar u prodor da krene, danas ni to. Tadic je igracina za sve, odmah je to pokazao. Ninkovic, cini mi se, ranije nije bio ovako spor, Ignjovski cigrica, dobro trci, Fejsa nista posebno, odbrana solidna. Posebno moram da istaknem da je Mustafa danas bio najbolji u nasem timu, steta sto nije bio malo normalniji, pa da ga navijaci ne mrze i ne bojkotuju sad. Bice nama teze na Marakani nego u gostima kad krenu svi da zvizde Mustafi.

^

da je bolji od bufona licno zvizdalo bi mu se i zvizdace mu se !!!!!! da je on bio malo normalniji nebi se sam sebi usrao u zivot....a sto se tice laneta,moje misljenje je da je on potreban !! mada on manje vise,al zigara il pantela jednostavno MORAJU da budu opet pozvani,jer mi spica nemamo !!!!!! kakav djuricic,kakvi bakraci...krasic i bole na krila,u sredinu ziga/pantela i udri !! u ovoj ekipi jednostavno niko ne zna da da gol

Ma i Krasic ima neke probleme u glavi, ali nije los igrac, nadam se da ce se oporaviti, Lane nam ne treba ni za sta. Djuricic je dobar, ali ne kao spic, treba mu prostor iza spica, tu je najopasniji. Ljajic takodje, vidim da se vraca polako u formu u Fiorentini, Zigara u napadu i to je to sto fali. I Subotic umesto Nastasica, ipak je voaj zelen, mada ni Bisevac nije odusevio. Baneta na stopera, a Basta beka i ciao!

Лазовић и Мићко су одиграли катастрофално против Шкотске. Лазовић је изгубљен скроз, компас му треба да би схватио где се налази, а Мићко је направио 2 огромне грешке, на сву срећу нисмо примили гол. Добро је ово, за прву утакмицу званичну није лоше, биће боље. Ако су стварно капарисали Мићка онда нам и није битно како игра у репрезентацији, али за Лазовића јесте.

krasic i bole po krilima,uz zigu u sredinu je po meni idealna kombinacija,s obzirom da bolje svakako nemamo !!! basta desno,u sredinu subotic i bane,levo kolarov,slazemo se....pa nista,nadamo se da za sledece 2 tekme miha nece biti tvrdoglav i da ce pozvati nekog od ovih "dokazanih" spiceva tipa ziga/pantela

Ma Bosko odavno igra iza spica, ne igra krilo, a i bolji je kao taj neki kreator, ima smek u igri, a na jedno krilo obavezno Tadic, drugo ko god ima snage da pretrci protivnickog igraca.

ako bude igrana formacija od danas 4-2-3-1 onda bi to po meni trebalo da bude : brkic (iz principa,necu nikad biti da za mustafu ma kolikog dobar bio),basta,bane,subotic,kolarov,ignjovski,kuzmanovic,bole,krasa,tadic,zigic....mada licno mi se ne svidja ova formacija nikako,ne volim samo 1 spica u ekipi

Igra jedna velika 0,katastrofa.Igrali smo bez klasicnog spica,krila odsecena Lazovic danas jako slab,Tosic jos gori od njega.Ja sebicnijeg igraca u zivotu video nisam.Posle ove utakmice taj vise ne bih video prvi tim.Ninkovic isto tako katastrofa.

Sve u svemu,ovo je jako tanko,bolje je reci bedno i ocajno.Mi sa ovakvom igrom nemamo sta da trazimo u ovim kvalifikacijama.Bice do kraja grcevita borba za 3 mesto sa Skotima i Velsanima.