Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Koliko je ucestvovala neka strana sluzba(citaj-CIA),

TOLIKO JE NEKO IZ NASEG KRUGA BEZBEDONOSNIH SLUZBI IMAO ISTI TAKAV UTICAJ,

a ne bi me cudilo da je neko nas postavljao te kurce na Crkvu,za debelu lovu i brisanje dosijea...

Mi kao narod smo bas tu gde nam je imesto,u mulju i blatu,nista za sve ove godine stradanja i ponizenja nismo naucili,i niko nam nije kriv..

I da molimo Boga da ne registruju za nas 3;0 rezultat,jer odmah krenuti rat dole na mostu u K.Mitrovici i na jugu Srbije..a mi imamo oruzija,i vojske ,

taman toliko da nas  malo obuceniji lovci mogu porobiti...

To je istina,ma koliko bolela,u ovom novom geopoliticnom rasporedjivanju strana,mi opet izabiramo gubitnike,

nismo ni svesni kakvu nam mracnu buducnost spremaju svetski mocnici..ne zato sto smo bitni,nego zato sto pisamo uz vetar...

Cini mi se jedino da se zastava fino uklopila sa mestom odigravanja utakmice, tj. stadionom.

Ljudi, samo da vas pitam jednu stvar. Da smo mi ubili Boga u njihovim igračima, šta mislite da bi sačekalo naše igrače tamo?

Pa sta mislis sto su nasi igraci branili njihove igrace , a na kraju krajeva ko zna sta nase ceka tamo ako do toga i dodje . Koliko vidim ovi se sad zale da je njihove igrace tukla i policija i redari .

Ljudi, samo da vas pitam jednu stvar. Da smo mi ubili Boga u njihovim igračima, šta mislite da bi sačekalo naše igrače tamo?

Nismo mi trebali da tucemo igrace njihove Nikola,igraci njihovi su samo odigrali ulogu u necijoj reziji,e sad ti neki su bili medju onih 80 i kusur likova(u pratnji,politickoj) koji su to sve lepo odradili,znaci nije trebalo lemati igrace,vec da drzava i policija odradi svoje,oduzme pasose i privede na razgovor,da se otkriju pocinioci a ostalima sljaga cisto da znaju sa cim se zajebavaju a pociniocima polomit kicmu plus im nakacit krivicne prijave za terorizam,sto znaci 40 godina robije,pa nek onda dolaze ambasadori i raznorazni svjetski mocnici pa neka mole sa zvoje poslusnike ko im jebe mater i onako su isti kao i oni.

Igrace njihove tek sad treba nalupat,jer seru,prave se mangupi...

To je neko moje razmisljanje!!!

A sta nas tamo ceka,pa je se nadam nista,jer postoji mogucnost za svakakve kazne...osim ako UEFA nece novi prekid zna se sta se radi u takvim situacijama,kljuc u ruke...vrlo prosto.

A sta mislis da ih sad ceka?

I da smo im posuli put crvenim tepihomi laticama ruza, kuda je siptarska marva gazila,mislite da bi to nesto promenilo njihov docek?

Odvno su mostovi poruseni izmedju njih i nas,i to umesto da se smiruju strasti,jos se vise potpiruje..

Sto nasom krivicom,njihovom a i stranih faktora ,ponajvise..Nikome od njoh nije u interesu da se ovde zivi dobro,

i d ovaj kraj,Balkan ima prosperitet i buducnost...

Davno je nas nobelovac,Ivo Andric izjavio,veliku misao

"Na Balkanu nikad nece biti dobro"

Al ih lola naslaga ,opali ga samarom mene zaboli :raz_097:

Ovaj se i dalje qurci a lik ga pita pa zar hoces jos :smeh11:

Onaj osecaj kad te sramota pa kao ti njega ganjas posle,a onaj drugi se opametio pa te vuce nemoj vise budalo bezimo odavde :smeh11:

Одлуке члaнoвa Кoнтрoлне и дисциплинске кoмисије УEФA, a кoјa је зaседaлa у сaстaву председник Тoмaс Пaртл (Aустријa) и члaнoви Жoел Вoлф (Луксембург) и Хaнс Лoренц (Немaчкa), су:

1. Утaкмицa Србијa - Aлбaнијa је регистрoвaнa службеним резултaтoм 3:0 у кoрист Србије.
  2. Фудбaлскoм сaвезу Србије, oднoснo "A" репрезентaцији Србије, oдузимaју се три бoдa у квaлификaциoнoм тaкмичењу зa 15. Првенствo Eврoпе кoје ће 2016. гoдине бити oдржaнo у Фрaнцускoј.
  3. Фудбaлскoм сaвезу Србије се oдређује кaзнa игрaњa две нaредне утaкмице кao дoмaћин у Групи И квaлификaцијa зa Првенствo Eврoпе 2016. без присуствa публике.
  4. Фудбaлски сaвез Србије се кaжњaвa сa 100.000 еврa.
  5. Фудбaлски сaвез Aлбaније се кaжњaвa сa 100.000 еврa.

Наши европски пријатељи,дају ти неку цркавицу,а онда ти се посеру по фаци у наредне три ставке,као и у реалном животу :mon12:

Posted (измењено)

Kakva sprdnja...

"Ovo je kao kad mom džukcu dam kosku pa mu je uzmem iz usta!"

Edited by MisterDelija

Sta ocekivati sa savezom kome je Tole presednik,taj ne bi mogao nikog normalnog da ubedi da je danas Petak....

Nasa je greska sto su navijaci usli na teren toliko obezbedjenja i pandura i opet navijaci ulaze na teren

Posted (измењено)

Kakve samo samare dobija nasa drzava prethodnih dana i nedelja! Pocev od prekida utakmice, preko prihvatanja Kosova u MOK pa do ovih kazni. A carobnjak Merlin i njegovi vitezovi okruglog stola cute ko zaliveni. Jbg stigla naredba iz Brisela i Vasingtona. Bitno da će onog Šćipetara da dočekaju.

Edited by miloshb

Zabole me za reprezentaciju, neka propadne istog momenta zajedno sa toletom.

Заболе све овде за репрезентацију,само боде очи како нам јебу кеву европски пријатељи.

Ладно људи дошли,испромовисали велику албанију,покењали нам се по дворишту и добили мању казну.

Какви су нам тек непријатељи онда...Тешко нама...Данас фудбал,сутра ко зна шта.

Заболе све овде за репрезентацију,само боде очи како нам јебу кеву европски пријатељи.

Ладно људи дошли,испромовисали велику албанију,покењали нам се по дворишту и добили мању казну.

Какви су нам тек непријатељи онда...Тешко нама...Данас фудбал,сутра ко зна шта.

Vidim ja kakvi su ovde neki "zvezdasi" da odma i uz to vidim kakav smo narod,  I treba da nam se pokenjaju po dvoristu jer smo to i zasluzili .

Posted (измењено)

Ljudi, ima i precih stvari od fudbala, sta je to sad nas fudbal kao izgubio, kao dosad smo redovno igrali na svetskim i evropskim prvenstvima pa sad nam je tesko!!! Treba sacuvati naciju i drzavu u ovom haosu, svuda su neprijatelji oko nas, a Rusija je geografski daleko!!!

Edited by dean

Ljudi, ima i precih stvari od fudbala, sta je to sad nas fudbal kao izgubio, kao dosad smo redovno igrali na svetskim i evropskim prvenstvima pa sad nam je tesko!!! Treba sacuvati naciju i drzavu u ovom haosu, svuda su neprijatelji oko nas, a Rusija je geografski daleko!!!

Немамо ми више ни државу ни нацију, нажалост. Ми смо обични амерички протекторат, односно колонија.

Mogli bi i neki stadion da nazovemo po Platiniju...Ucinio je mnogo za nas narod, malo je jedan sportski centar.