Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

I sta su time pokazali? Da je Zapad u pravu kada kaze da smo divljaci? 

Зашто смо дивљаци?

Posted (измењено)

Nemoj da se blamiras,zivota ti,nemojte da vas rade emocije

Nemam nijedno opravdanje za te sto su uletali u teren,pa neka mi je i brat najrodjeniji..

1,Trebali smo da im nabijemo 4 gola u poluvremenu

2,Nasi igraci su svi trebali da iskuliraju tu zastavu,ni da je ne pogledaju

3,Neka je skuplja delegat ili sudija,ili siptari,nismo trebali ni da je primetimo kao da je sugava

4.Kako nase bezbednosne snage nisu takve stvari predvidele,serem im se usta svima,i od premijera i murije,i od svih onih kornjaca sto ih je bilo tamo pun qrc

Da smo sve to uradili,ispali bi smekeri do jaja,iskuliras stoku i jebi ih na terenu...

Ali ovo je sve mnogo vise od sporta i fudbala,ovde je sve to izrezirano ko zna gde i kako,

samo mi neka se i dalje kurcimo sa putinom i bracom rusima,uskoro ni  za pod jednu sljivu nas nece imati...

Ovo je jedan od mnogobrojnih pokazatelja koliko smo mi mali,glupi,neobrazovani ,i u neku ruku narod koji je osudjen na propadanje.

A i ovaj lik sto je napusavao premijera,nebitno ako se slazem sa njegovim stavovima,i to je nedopustivo

SRBBIJA = RUSIJA NIKAD evropska unija-nato fasizam!!! 

Ka istoku, okreni se Sa tri prsta prekrsti se Ka istoku, okreni se Sa tri prsta prekrsti se Sa istoka sunce sija Na istoku je i Rusija Sa istoka sunce sija Na istoku je i Rusija Badnjak sijeci boga moli Republiku Srpsku voli Badnjak sijeci boga moli Republiku Srpsku voli Boga moli za Kosovo I za zdravlje srbinovo Nedaj Gubin, na torine Prodace te moj Srbine Nedaj Gubin, na torine Prodace te moj Srbine

Edited by dean

Ljudi pa barem kod nas volova gde god se okreneš, pa zar ja trebam da budem stoka samo zato što mi je direktor volina.

Posted (измењено)

Bravo care, mi uvek najebemo zbog nekih seljačina koje roditelji odgajaju da bi mrzeli druge, da budu siledžije itd...

Prave vrednosti su odavno izgubljene, sad je najvažnije pokazati muda, drogirati se, šišati se na kratko, tetovaže ludilo, prosuti nekom zube, otvoriti lobanju ali šta ćeš oni će uvek biti najglasniji i imaće podršku istih takvih.

А које су то праве вредности? За други део поста се слажем али то када се неко позива на праве вредности ме мучи. Срби никада нису били пацифисти, да јесмо давно би изумрли. Некада се славило мушко дете из два разлога прво јер се родио наследник и неко ко ће продужити презиме и лозу а други разлог јер се родио мали војник, "осветник Косова" зато смо и били спремни да гинемо за отаџбину и извојевамо све славне победе у 19 и 20 веку којима се данас дичимо. Али слажем се да се то данас изгубило у народу и да дувају неки другои ветрови али то позивање на цивилизованост и пацифизам ми не иде у главу па не можемо ми бити већи католици од папе

Edited by Crow

Кад нема везе са фудбалом шта има везе колико комада ћемо им набити?

Немој ти да се бламираш са болдованим.

Контрадикторан си до јаја.Ово није требало наставити ни у једном случају због ове свињарије,тако да улетање ништа није променило.

Нека плаћа волина.

Sta ima nas igrac koji qrc da on skida zastavu,neka je skupljaju siptari ,oni koji su je i pustili.

Na terenu ih iskidas i pobedis ,i jebe ti se..neka se oni petljaju sa administracijom ,sta mi imamo sa tim..

Ostavis je gde je joj je i mesto u blatu svinjca,i samo se smesjes i kuliras

Ispali smo mnogo smesni,nemojte traziti opravdanje gde ga nema

SRBBIJA = RUSIJA NIKAD evropska unija-nato fasizam!!! 

Srbija'=Srbija,

meni u USA zivi pola poridice,i zbog principa nikad u zivotu necu krociti nogom u tu usranu i fasisticku zemlju,

sve je to meni jasno kao dan ,kakvi su oni i ceo taj Zapad..

Ali oni pustaju kisu i mnogo bi nam bilo pametnije da ne kuresamo mnogo ,da ne zavrsimo kao ovi sto ih je sad Serif postavio

Зашто смо дивљаци?

Evo, konkretno ova situacija sa uletanjem na teren zbog zastave. Pored sudije, delegata, redara, policije, navijaci sa tribina ulecu na teren kako bi oteli zastavu i obracunali se sa igracima protivnickog tima. U tom trenutku je svesnost minimalna, a najnizi stepen svesnosti se naziva divljastvom. I ovde se ne radi o Zapadu nego o nama. Svi vrlo-dobro znamo kakav je taj Zapad. Mene brine sto mi sve vise licimo na njih. 

Srbija'=Srbija,

meni u USA zivi pola poridice,i zbog principa nikad u zivotu necu krociti nogom u tu usranu i fasisticku zemlju,

sve je to meni jasno kao dan ,kakvi su oni i ceo taj Zapad..

Ali oni pustaju kisu i mnogo bi nam bilo pametnije da ne kuresamo mnogo ,da ne zavrsimo kao ovi sto ih je sad Serif postavio

Боље и то него да будемо њихови коњушари цео живот као Хрвати...

lik na 1:53 :)

А види како жандари здушно ударају народ.

Сви имају већа права од просечног човека.шиптари уносе шта хоће,провоцирају,човек у мом крају морао да се извињава ромима што су му силовали ћерку у сред бела дана у парку.

Толеранција и људска права на нивоу.Удри по сиротињи.

А види како жандари здушно ударају народ.

Сви имају већа права од просечног човека.шиптари уносе шта хоће,провоцирају,човек у мом крају морао да се извињава ромима што су му силовали ћерку у сред бела дана у парку.

Толеранција и људска права на нивоу.Удри по сиротињи.

Od njih me nista ne moze zacuditi. Umesto da tuku one koje skidaju srpske a kace siptarske zastave po Presevu, Medvedji i Bujanovcu, oni batinjaju svoj narod. Naravno, uvek je lakse ispendreciti svoj narod nego tudji.

Ja ovaj snimak sad prvi put vidim,najebali smo

Dobijamo sigurno zabranu igranja u evropi neki period,sigurno nam sledi diskvalifikacija

Ja ovaj snimak sad prvi put vidim,najebali smo

Dobijamo sigurno zabranu igranja u evropi neki period,sigurno nam sledi diskvalifikacija

Нека добијемо.

Овде су људи много озбиљније игре у питању.Фудбал је најмање битан.Шта се спрема видећемо,ово није случајно.

Osudjujemo ljude koji su uleteli da tuku narod koji nam je oteo deo zemlje,istorije. Narod zbog kog su milion ljudi ostali bez domova. Da li smo bre mi normalni? U svakoj situaciji mi se vecito sklanjamo nekome, molimo nekog, mi smo ti koji su za dijalog a niko nas ne jebe 2%. I najmanje sto su mogli da urade je sto su uleteli na teren i isutirali stoku koja nije dosla ovde da igra fudbal.
Inace ono je zastava velike albanije, sa delovima Srbije,Grcke,Makedonije i Crne Gore. 

Igrali smo i sa Bosancima i sa Hrvatima sa kojima smo ratovali, ali sve sa zavrsavalo na skandiranju sa tribina. Ovo je necuveno u fudbalskoj istoriji. Oni su ovim prekrsili mnogo prava, oni moraju da budu zestoko kaznjeni,pa covece mogli su i bombu da spuste,da nameste da se neki nas igrac uhvati za nju...

Posted (измењено)

Плачем, али буквално. Пеца Страјнић је победник вечери. Носферату фантом ноћи.

10712854_10152781770560982_4352218789589

Edited by CCCP