Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Realno bolju su od nas u ovom sastavu, u Spaniji ce biti daleko teze, nismo sada odigrali toliko lose, ali smo morali otvorenije na njih. Jer ako ne das gol na domacem terenu, cemu se nadas na gostujucem, naravno da nema pravila ali tesko cemo proci na prvenstvo. Mnogo mi je drago zbog Kositica, bice to veliki igrac.

Jel nasa  mlada reprezentacija ima toliko dobar srednji red kad nema naseg Ristica medju 18 igraca?

Pa jel se vracao u igru?

Povredio se u 90 minutu i nije se vraco posle toga izgleda da je koleno povredio jos nema nista koliko mu je teska povreda

Za 5000 na 70 dinara ih cekam, volovi jedni nesposobni. 

Ovo je smesno, mislim da je tek sad ocigledno da su selektori marionete i da ovde povlaci neko drugi poteze. Koji bi normalan trener umesto krilnog napadaca ubacio defanzivnog vezistu kome slucajno treba novi klub. Ili ovaj stoper, levak igra desnog stopera, lik koji je direktno svoj tim prosle godine izbacio iz Primere. A najsmesnije mi je ovo vaskrsenje Lazovica u reprezentaciji, 2 puta u kontri sam pada i trazi faul,pa nije ti ovo Tole Superliga. Ali i njemu ce se naci klub ;)

ja jos cekao albaniju 0 do 2 i marjanovica +15poena za 15000,

Nama odavno niko ne paše. Mi imamo dobre igrače, ali vidi se iz aviona da je nešto trulo u reprezentaciji i da igrači to osećaju. Nema hemije, nema dobre atmosfere, jer je potpuno jasno da koji god trener dođe, reprezentacija je i dalje u rukama kriminalaca. Ovo više nije pitanje Zvezde i Karadžića, već budućnosti našeg fudbala. Taj čovek će sahraniti A tim.

Posted (измењено)

Kakvo ubijanje fudbala jebo te ! Jedan spic je nesto najgore sto se fudbalu moglo desiti, ko je to izmislio treba ga spaliti. Ubismo fudbal nacisto.

Edited by NikolaCzv

Posted (измењено)

**** od reprezentacije.

Zar i engleski cenzurisete?  :smeh211:

Edited by AleksMCZ

Reprezentaciju ne vredi komentarisati, pa cu biti kratak.Steta sto ne dadose onaj penal, pa da nam pokazu gde smo. Mada je i ovako vecina svesna gde smo.