Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Nije mi padalo na pamet da gledam Ramadaniju u 2 sata posle ponoci, tako da nemam sta konkretnije da napisem. Mada, rezultat je ono sto se pamti, a ovaj rezultat je bruka... ili mozda ne, mozda je ovo realnost...

Edited by AleksMCZ

Ma momcima nije do igranja, verovatno im je krivo sto sluze kao boranija da se uigravaju ekipe koje idu na Mundijal. Ne znam ni sto su se skupljali, raspusti to neka idu na odmor.

Posted (измењено)

Uvek cu se pitati zasto ovog coveka niko ne zove u reprezentaciju...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=04&nav_id=856710

Nije u menadzersko-muljatorskim kombinacijama, iliti kako se to danas popularno naziva- ''podmladjivanje A reprezentacije''. ;)

Edited by AleksMCZ

Poslije ove dvije utakmice na turneji na mene je jedino utisak ostavio Lazar Marković. Poslije ovoga sam potpuno siguran da nikad neće dati ništa srpskoj reprezentaciji i da nikada neće igrati u većem klubu od Benfike. Za njega je čak i Zoran Tošić majstor. 

Za Drulovića još nisam siguran da može biti selektor.

Sto se tice Markovica, decko je talentovan, nije los igrac, i to je to. Ima prostora za napredak, ali ovo do sada sto je uradio, meni uopste ne govori da ce on biti kako su ga najavljivali i dizali u nebesa. Sto bi rekao kolega forumas Kapone, sve je to marketing. A Tadic je doktor, ne samo za Markovica, nego i za mnoge u reprezentaciji. 

Uvek cu se pitati zasto ovog coveka niko ne zove u reprezentaciju...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=04&nav_id=856710

Jedan od najvecih Zvezdasa koji su igrali za franjevce,samo nikad neprica o tome,veliki Srbin koji nije zeleo da igra za BIH,pod izgovorom kako da igram a da nedajem 100% samo nekom dzabe zauzimam mesto :).Znam kad je javno kritikovao Bajica kako se sliftovao nekim celnicima saveza BIH da bih igrao za BIH,a pritom mu je obecao da to nece prihvatit.Inace bili su na jednom turniru prosle godine u ljeto on i Goran Trobok,Trobok kaze da je jedina mana Radovicu to sto je Zvezdas :),zezali se dobri su to momci,Trobok je gore negdje sa Pala cini mi se...Radovic je dobar igrac,veliki borac,nije neki majstor ali veliki borac i moje postovanje...

Nije u menadzersko-muljatorskim kombinacijama, iliti kako se to danas popularno naziva- ''podmladjivanje A reprezentacije''. ;)

:th_icon_hail:

Odavno ja pricam da nije sve u i na terenu ...

Tadic je mozda nas i najbolji igrac posle Matica,sa loptom u nogama,vec 3 godine igra fantasticno...

Ne secam se kad sam poslednji put gledao reprezentaciju, a da je Raca odigrao lose. Svaki put sasvim korektno obavlja svoj posao. 

Markovic ima brzinu, ima nesto  i tehnike, ali jadnicak sto nema muda, to mu nece nista nadoknaditi. Pa udji bre medju igrace, napravi zbrku, pretrci nekoga. Sve u svemu nista posebno, a mmozemo da igramo fudbal, u par navrata smo to i pokazali, samo da se oslobodimo, a ovo je bila odlicna prilika za to.

Dobra je bila sansa za Ramadaniju da metne gol Brazilu, posto su se ovi ocigledno cuvali od eventualnih povreda, ali jebiga... Nema ko ni da ga da... Mitrovic mi ne bi bio ni treci napadac, a kamo li prvi...

Митровић за 2-3 године један од најбољих нападача на свијету, ако одабере прави клуб послије Андерлехта. 

Добре играче имамо, али ме Друловић и даље није увијерио да имамо тренера.. мада је фино што више не зове Радовановиће, Игњовске и друге који не играју ни на тренинзима својих клубова.

Петровић ме баш изненадио са својом игром.. растурио је и свака му част. Он и Матић су одиграли докторски, као и сви из одбране. Марковић је дефинитивно био најлошији.. а ја и даље не знам како Тошић може играти у репрезентацији. Он можда игра добро у ЦСКА, али када обуче дрес Србије изгледа ко пензионер. 

Бразилска публика је очајна.. Звижде нон-стоп својој репрезентацији, па онда главној звијезди Нејмару док излази са терена.. Нисам имао појма да су толико размажени.

Митровић за 2-3 године један од најбољих нападача на свијету, ако одабере прави клуб послије Андерлехта. 

Ili se zezas, ili veze nemas sa fudbalom. Jedno od ta dva je 100%. :D

Što se Mitrovića tiče, koliko je dobar igrač toliko nema mozga. Matić je igrač koji nam je falio u kvalifikacijama, dečko je neverovatan. Jedan od retkih koji misle, strašan pas, odlična kontrola lopte, sjajan igrač. Raća isto dobar. Uglavnom je potcenjen, a radi veliki posao. Mrzi me sad da komentarišem svakog igrača, dobra utakmica za nas i šteta što ne idemo na SP. Jbg. protiv velikih retko igramo loše, nama je zeznuto kad treba da se pobede Makedonija, Australija i slični.

Što se Mitrovića tiče, koliko je dobar igrač toliko nema mozga. Matić je igrač koji nam je falio u kvalifikacijama, dečko je neverovatan. Jedan od retkih koji misle, strašan pas, odlična kontrola lopte, sjajan igrač. Raća isto dobar. Uglavnom je potcenjen, a radi veliki posao. Mrzi me sad da komentarišem svakog igrača, dobra utakmica za nas i šteta što ne idemo na SP. Jbg. protiv velikih retko igramo loše, nama je zeznuto kad treba da se pobede Makedonija, Australija i slični.

U sustini, nama je zeznuto kad nam neko da loptu i kad treba da napadamo. Sa ovima je lako igrati kad se branis i ne mislis sta ces sa loptom. Ali me i veceras nervirala letargija u nasem timu, nezainteresovanost, kao da jedva stoje na nogama. A i Drulovic, mogao je malo ranije da vrsi izmene...

Биће Митровић страшан играч, и ја то мислим.. Само да остане још годину у Андерлехту, па онда да пређе у неки мало јачи клуб гдје ће исто имати минутажу.. И ето репрезентацији нападача за наредних 10-15 година.

Друловић је показао неки страх од убједљивог пораза.. Док је овај Сколари извршио 6 измјена, ми смо имали само 2-3 замјењена играча. Не знам који курац зове играче да их пусти само 5 минута у три утакмице.

Ili se zezas, ili veze nemas sa fudbalom. Jedno od ta dva je 100%. :D

Има трећа опција, да ти појма немаш. 

Да му фали мозга, фали. Али мислим да одавно бољег нападача нисмо нити ћемо имати. На Јовићу је да се докаже прво у нашој лиги. 

Posted (измењено)

Vreme ce pokazati ko je imao pojma, a ko ne. 

Mozda ce Mitrovic nekad biti dobar napadac, a dok on to postane, ako uopste postane, treba staviti nekoga ko ce da daje golove.

Dobar napadac je onaj koji trese mreze, a ne ovi ''talentovani'' i ''buduce zvezde'', koji tek treba da nauce da malo razmisle tintarom, pa onda da sutnu loptu.

Edited by AleksMCZ

А кога би ти ставио?

Ја једино знам њега и Ђорђевића да нешто дају голове у Европи. С тим што је Митровић дао више голова.. А Мрђу немој стављати у конкуренцију. Није исто давати голове у Србији и у Белгији/Француској.

Ако је добар нападач који тресе мреже, онда је Митровић дефинитивно тај. Доказао се у Србији са 18 година, а и сада у Белгији са 19.

Да му фали мозга, фали. Али мислим да одавно бољег нападача нисмо нити ћемо имати. На Јовићу је да се докаже прво у нашој лиги. 

On ima strašan potencijal, ali je ovako govedo. Čovek postavi taktiku da se njihovim štoperima prepusti lopta, a da se na sredini stisne, a on mlati rukama, poziva saigrače u presing, jer se napalio da ćemo dati gol ako zaigramo k'o na livadi.