Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mora Zvezda na proleće ponovo organizovati neke proteste da ode Karadžić-ali ovoga puta da ti protesti traju dok neode. Jesenas ljudi protestvovali, Karadžić rekao da odlazi, ljudi se smirili, i posle ispao da nas je sve zajebao

sto se mene tice samo PIKSI i Ivan Jovanovic dolaze u obzir od domacih trenera !! a sto se voline tice kao sto vec jednom rekoh on ce otici tek kad prenumi mada ni tada nije sigurno !!

Piksi bi nas odveo i na ovo Svetsko prvenstvo u Brazilu,verujem i na zadnje Evropkso prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj.Kad neko zna-zna.

To da,a i razumem ga potpuno.Prosli put je jedva izvukao zivu glavu i nije lud da opet saradjuje sa krimosima.Tamo u Japanu ima sve i status Boga.

Kvalifikacije za EP igramo u grupi I protiv Portugala,Albanije,Jermenije i Danske grupa nimalo laka ali imamo velike sanse da se plasiramo na EP

Grupa zeznuta. Nema neke slabe ekipe koju bi sa sigurnošću dobili oba puta, a opet možemo dobiti sve pa i Portugal.

Danska je zanimljiva ekipa, mnogo im zavisi od nekih mladih igrača i njihove forme. Mpr. Eriksen nikako da dodje do forme u Totenhemu. Sa druge srtane Kjaer ponovo pokazuje svoj talenat u Lilu iako je stagnirao par godina. Tu je i Fisher iz Ajaksa, ogroman talenat. Agger je izgubio mjesto u Liverpulu ali uvijek pruži maksimum kad igra za reprezentaciju. Imaju problem u napadu jer Lord Bendtner polako gubi korak za profesionalnim fudbalom a Cornelius još nije spreman da nosi sav teret. Čudna su ekipa, u prošlim kvalifikacijama su bili spremni da lagano dobiju Češku 3:0 u gostima, da odigraju 2:2 sa Italijanima, ali onda da puknu 0:4 kući od Jermenije itd.. Ne bi me čudilo da dobiju nas ili Portugal a onda da izgube od Albanije ili igraju remi sa Jermenijom kod kuće. 

Jermenija nezgodna. A sa Albanijom ćemo da se kidamo samo tako. Oni su kod kuće zeznuti, igraju mrtvo, mogu lako da nam izvuku bod tu. U prošlim kvalifikacijama se niko nije naigrao protiv njih. 3 pobede, 2 remija i 5 poraza uz gol razliku 9:11. Jermenija slična, neće biti lako ni tamo dobiti. 

Jedino je dobro što smo iz prvog šešira izvukli Portugal sa kojim možemo da igramo. Španija, Holandija, Nemačka.. Oni su na višem nivou. Portugal se uvijek muči u kvalifikacijama. Na 2 zadnja velika takmičenja su otišli kroz baraž (BiH, Švedska). Možemo se nositi sa njima, vjeruje u pobjedu u Beogradu.

Po meni dobili smo odlicnu grupu,kada se pogleda ko je sve mogao da dodje iz prvog i drugog sesira ja sam prezadovoljan,uvek bi pre izabrao Portugal nego Spaniju,Nemacku ili Holandiju..Portugal se uvek muci u kvalifikacijama,sem Ronalda,zvezde su im u padu forme...Danci su neugodni,ali sem Agera ne vidim neku opasnost..Bentdner je komedija,od njega ne treba da se plasimo ostali igraci nista nisu posebno..Albanija nazalost ovi mecevi ce vise ici u politiku nego u fudbal,bice haos sa njima pogotvo u Tirani,tamo mogu lako da nas zajebu...Jermenija je bas nezgodna ne bih voleo da je nasi precene,imaju onog napadaca sto igra u Borusiji Mikstarijan mislim da se preziva..Opasan napadac..

Francuska kao trening,bilo bi lepo da se odigra ozbiljno sa njima iako bodovi ne ulaze u tabelu

Sve u svemu.2 reprezentacije idu direktno,3 u baraz ako mi u ovoj grupi ne mozemo da budemo 2 onda najbolje da ugasimo fudbal..Ocekujem prolaz dalje minimum sa 2 mesta

Grupa je odlicna kakve su mogle da budu, Jermenija i albanija se moraju dobiti oba puta. Dance ovde mislim da  mozemo da dobijemo, tamo sta bude.Jedini favoriti protiv nas su Portugalci ali ni oni nisu sto su bili.

Jermenija je bas nezgodna ne bih voleo da je nasi precene,imaju onog napadaca sto igra u Borusiji Mikstarijan mislim da se preziva..Opasan napadac..

On je vezni igrač tj. iza napadača. 

Napadač je Jura Movsisyan, igra u Spartaku. Isto dobar igrač. Ove sezone na 16 utakmica postigao 12 golova. 

Takodje je tu Ozbiliz. On je važio za velikog talenta dok je igrao u Holandiji (Ajaks ili PSV, nisam siguran). Posle otišao u Rusiju, sada je u Spartaku takodje. 

To su im 3 glavna igrača, dovoljna da nam naprave problem u Jermeniji. I nama i svim ostalim ekipama. 

On je vezni igrač tj. iza napadača. 

Napadač je Jura Movsisyan, igra u Spartaku. Isto dobar igrač. Ove sezone na 16 utakmica postigao 12 golova. 

Takodje je tu Ozbiliz. On je važio za velikog talenta dok je igrao u Holandiji (Ajaks ili PSV, nisam siguran). Posle otišao u Rusiju, sada je u Spartaku takodje. 

To su im 3 glavna igrača, dovoljna da nam naprave problem u Jermeniji. I nama i svim ostalim ekipama. 

Ма коме ће Јури они направити проблем? Не чине екипу три играча, па да та репрезентација прави проблем. Има и Велс играча од 100 милиона евра.. Бејла, имају Ремзија из Арсенала, имају цијелу дефанзивну линију Свонсија.. Па смо их побиједили у НС 6:1 и у гостима 3:0. 

Исто тако и Данци имају неколико добрих играча, али далеко је то од озбиљне репрезентације. По играчима имамо бољу репрезентацију од свих у групи, осим Португала. Али ни од њих нисмо далеко, јер ни они нису што су били некада.

Naizgled dobra i ne preterano teska grupa,ali nece biti nimalo lako naci se na prva dva mesta.Portugal je Portugal i ne znam kako smo mi to bolji od njih?Imaju svetsku zvezdu koja resava odlucujuce utakmice,plus ostale tehnicare koji cine jednu jaku ekupu.Gledacemo ih na svetskom pa se malo bolje upoznati sa njihovim kvalitetima.

Danska vrlo nezgodna i nepredvidiva reprezentacija.

Jermenija je mnogo napredovala,imaju par odlicnih i poznatih igraca.Gledao sam ih protiv Ceske u Pragu gde su odigrali fantasticno i dobili 1-0,zato i pricam da ce biti mnogo tesko u obe utakmice sa njima.

Albanija kuci vrlo tesko gubi i tu moramo da igramo na maksimumu i vise od toga.Ne treba nam nova Makedonija.

Sve ce zavisiti od mnogo faktora u tim kvalifikacijama.Jos nemamo ni selektora vec prelazno resenje,koje mozda postane u dugorocno.Sa Toletom i krimi svitom nismo favoriti ni protiv koga.Jer,opet su moguci nelogicni potezi u vidu pozivanja menadzerskih igraca.Nemam poverenja u njih.Opravdano.

Ма коме ће Јури они направити проблем? Не чине екипу три играча, па да та репрезентација прави проблем. Има и Велс играча од 100 милиона евра.. Бејла, имају Ремзија из Арсенала, имају цијелу дефанзивну линију Свонсија.. Па смо их побиједили у НС 6:1 и у гостима 3:0. 

Исто тако и Данци имају неколико добрих играча, али далеко је то од озбиљне репрезентације. По играчима имамо бољу репрезентацију од свих у групи, осим Португала. Али ни од њих нисмо далеко, јер ни они нису што су били некада.

Neće oni biti 3. ili 2. ali može da zakine nekog za bodove (nas npr.) i to je zeznuto. Pogotovo ako ih podcijenimo. Mi smo uvijek znali da kiksnemo protiv takvih ekipa. Ako se sjećaš Azerbejdzana i onog Gurbanova još dok smo bili zajednica SiCG, pa kasnije Estonija, sad na zadnjem prvenstvu Škotska i Makedonija.. Dok smo recimo dobijali Francusku, igrali 1:1 sa Portugalom, igrali remi za Italijom, igrali remije sa Španijom.. Mi smo protiv velikih ekipa igrali dobro ali te manje reprezentacije su znale da nas zakinu za 2 boda, nekad 3 i to je puno. Jermenija mi miriše na takvu ekipu. U Beogradu im možemo dati 5 komada, ali tamo je moguć potencijalni kiks. 

Danska je sa druge strane ekipa koja za razliku od nas igra velika prvenstva. Igrali su u Poljskoj i Ukrajini, prije toga u Južnoj Africi.. Fudbal im je u padu ali ima tu zanimljivih igrača. Naš mentalitet mi govori da iako smo imenima jači od njih, ne smijemo reći da smo jači. Imena ne igraju. Ja mislim da imamo imenima mnogo jaku ekipu, u rangu sa najvećima. Ali na terenu to izgleda potpuno drugačije. 

Уопште није лака група. На око и по именима делује да смо добро прошли АЛИ, са Јерменијом морамо бити опрезни јер знамо како нам иде са тим источњачким екипама из бившег СССР-а, Данска је непредвидива и може да нам закине бодове али ако се игра дисциплиновано и опрезно победе у мечевима са њима су извесне. Албанија иако по именима најслабија уопште није лак противник из простог разлога што ће тензије и притисак на тим утакмицама бити велики а тада се свашта може десити. Против Португала очекујем евентуално победу кући и реми у гостима.

Posted (измењено)

Ne zna se ni ko ce biti selektor, ni koga ce da pozove od igraca, ni kako ce to sve da izgleda, tako da ne mogu da pisem o nasim sansama za prolaz dalje. Grupa uopste nije laka, i ne moze se racunati na pobedu ni protiv jedne reprezentacije. Doduse, na Marakani moze svako da padne, ali videcemo... o tom-potom... 

Edited by AleksMCZ

Тешка група и што је најгоре, кад се пласирамо Толе, нека би живео вечно, ће ово да прикаже као невероватан успех.