Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Problem je i u igracima. Imaju kvalitet,ali im se ne igra za reprezentaciju. Treba im ocigledno neki motivator, neko ko ce da ih tera da trce 90 minuta. 
Pre svega na ove sto im je igranje za reprezentaciju preko ku*ca mislim na Tosica i Mitrovica. Prvi je poslednje 2 godine ocajan, nije odigrao nijednu dobru utakmicu, dok za ovog drugog ne znam sta treba da se desi da bi se njemu igralo. Takodje uporedite Matica od veceras,sa Maticem u dresu Celzija.Veceras izgubi loptu nije ni potrcao za njom. Ali sam za njega siguran da ce u kvalifikacijama biti na top nivou.
Jedini covek koji na svakom mecu daje 100% je Kolarov. 

Sigurno smo najbolja reprezentacija na svetu koja ne igra Mundijal jer imamo problema sa odnosom prema dresu reprezentacije. 

Edited by MisterDelija

Katastrofalne greske su nacinjene kada se razbila ona atmosfera, igra i sve ono sto nas je sve odusevljavalo. Jebote, ja sam uzivao kad su nasi kidali sve redom. Igrali smo mozda i najlepse i najmoderniji fudbal u onim kval. za svetsko... I onda bagra otera Antica i sve ode u majcinu... Kojekakvi duduci na klupi, menadzerski igraci i preterano podmladjivanje A selekcije...  :facepalm:

Guest mikica

Jako sam razocaran partijom veceras, ako nismo kadri da jedno jamajci damo 4-5 komada, ne znam kome jesmo, mozda panami. Brazil ce nas poniziti.

Inace nikad vise grobara u reprezentaciji.

To je samo nasa (Zvezdina) sramota, mi godinama nismo izbacili dobrog igraca.

I jako me nervira sto su nam sve grobari u reprezentaciji, ali bolje od njih nemamo, nasi tek nemaju kvalitet za r.

Da nije bilo povreda ne bi ni ovog naseg Pejcinovica pozvali, ali svi su zasluzili poziv sem Race koji ima ihahaj nastupa potpuno nezasluzeno.

Bez obzira na sve ova generacija mi se bas svidja, odavno nismo imali talentovanije igrace. 

Fudbalska velesila koja se zove Panama je odigrala 1:1, a ja budala ostajem budan do 2 da bi ih gledao. Nisam  gledao drugo poluvreme ali rezultat mi sve govori. Mucenje sa Jamajkom, ova bruka sa panamom i verovatno ponizavanje koje cemo dobiti od brazila. 

Posted (измењено)

Nije mi padalo na pamet da gledam Ramadaniju u 2 sata posle ponoci, tako da nemam sta konkretnije da napisem. Mada, rezultat je ono sto se pamti, a ovaj rezultat je bruka... ili mozda ne, mozda je ovo realnost...

Edited by AleksMCZ

Posted (измењено)

Uvek cu se pitati zasto ovog coveka niko ne zove u reprezentaciju...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=04&nav_id=856710

Nije u menadzersko-muljatorskim kombinacijama, iliti kako se to danas popularno naziva- ''podmladjivanje A reprezentacije''. ;)

Edited by AleksMCZ

Poslije ove dvije utakmice na turneji na mene je jedino utisak ostavio Lazar Marković. Poslije ovoga sam potpuno siguran da nikad neće dati ništa srpskoj reprezentaciji i da nikada neće igrati u većem klubu od Benfike. Za njega je čak i Zoran Tošić majstor. 

Za Drulovića još nisam siguran da može biti selektor.

Sto se tice Markovica, decko je talentovan, nije los igrac, i to je to. Ima prostora za napredak, ali ovo do sada sto je uradio, meni uopste ne govori da ce on biti kako su ga najavljivali i dizali u nebesa. Sto bi rekao kolega forumas Kapone, sve je to marketing. A Tadic je doktor, ne samo za Markovica, nego i za mnoge u reprezentaciji.