Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

I da su u tom trenutku kako ti kazes, ja sam ubedjen da se ne bi kvalifikovali, pa i da jesmo doziveli bi isto sto i u Nemackoj. Ovako je stvoren kostur ekipe za narednih 7,8 godina. Ne kazem da je Mihajlovic bio cvećka, ja sam prvi pricao cak(iz zezanja, ne dotle ozbiljno) da je on strani placenik poslat da unisti srpski fudbal. I da su igrali "najbolj"  ne bi dobili hrvatsku u zagrebu sigurno. Sada mozemo samo pricamo sta bilo kad bi bilo i da lazemo sebe.

Da pozivao je Ignjovskog, Fejsu Scepovica... ali je  i pozivao i Filipa Mladenovica, Maksimovica, Mijailovica,Milivojevica, pozivao je te igrace da bi se prodali.Neki su se prodali neki nisu.Isto to je radio Antic samo u dosta manjoj meri i reprezentacija nije  trpela zbog toga jer je na drugim pozicijama ima igrace koji su trenutno bili u top formi. . Mislim da Milijas i Petrovic recimo nisu imali mesta u reprezentaciji u Anticevoj eri.

I sad treba mi da na mesto selektora dovedemo jednog Stanojevica na osnovu cega?? Na osnovu samo 2 sezone provedene van srpskog fudbala. Ako se nevaram osvojio je trece i peto mesto.Mislim da to nije dovoljno za selektora Srbije. Kakav on autoritet moze da ima kod igraca. 

Sinisa Mihajlovic, Radmoir Antic, Miroslav Djukic, Ilija Petković, Slavoljub Muslin, Ivan Jovanovic, svi su bolji od Stanojevica. To da nece da dodju su price, hoce da dodju ali savez prvi mora da se odluci da ih pozove i da ih plati.

Moje misljenje, nema potrebe za nekim prepucavanjem.

Antic je dobar klupski trener Djukic nije dobar kao ni Miha Sestko isto tako nista od njega Jovanovic ima ugovor sa klubom jedini slobodan je Muslin ali on nije kontaktovan

Antic je dobar klupski trener Djukic nije dobar kao ni Miha Sestko isto tako nista od njega Jovanovic ima ugovor sa klubom jedini slobodan je Muslin ali on nije kontaktovan

Ja znam da od njih nema nista, nisam pao s marsa, samo mislim da su bolja resenja od Stanojevica, Mozda bi dobar bio Drulovic. Zna mladje igrace,zna ko bi mogao jos da doprinese reprezentaciji. Nema neko trenersko iskustvo ali ko zna.

Ja znam da od njih nema nista, nisam pao s marsa, samo mislim da su bolja resenja od Stanojevica, Mozda bi dobar bio Drulovic. Zna mladje igrace,zna ko bi mogao jos da doprinese reprezentaciji. Nema neko trenersko iskustvo ali ko zna.

To za Drulovica je odlicno resenje ali on vodi i dalje U18

Covek se dokazo prvak Evrope

još je rano. Jedan Murinjo je izjavio da još nije dorastao da vodi Portugal iako znamo šta je sve osvojio. Reprezentacija nije mesto gdje stvaraš igrače, trenere.. Tu igraju najbolji u datom trenutku, bilo da imaju 18 ili 34 godine. Klub je taj koji treba da stvori igrača, da mu pruži šansu. Liga ima 30 kola, tu treba Zvezda da pogura Rajkovića, Jovića, Grujića.. Isto kao što je Partizan gurao Markovića, Mitrovića, Jojića.. Reprezentaciji trebaju najbolji a ne najperspektivniji. To važi i za igrače i za trenere. Malo reprezentacija vodi mlad selektor. Francuzima je selektor Dešamp, Brazilu Skolari, Englezima Hodzson, Španiji Del Boske, Holandiji Van Gal, Italiji Ćezare Prandeli.. Sve iskusni stručnjaci. Na reprezentaciji se ne uči, nego gotov trener i igrači koji mogu odmah da pruže. Zato i postoje selekcije do 23 godine, do 21 itd.. 

Drulović je perspektivan trener, Stanojević takodje, Mihajlović malo iskusniji od njih ali opet nedovoljno iskusan. Za Djukića se može reći da ima dovoljno iskustva. Dok su Antić, Jovanović, Muslin, Rajevac.. Sve su to treneri sa iskustvom. S druge strane, ako baš nema u ovom trenutku selektora, ugledati se na Rusiju koja u nedostatku trenerske struke dovodi stranca. Nije ni to loše. Sada je takvo vrijeme da svi igrači koji igraju za reprezentaciju imaju stranog trenera jer igraju u najjačim evropskim ligama. Sigurno im neće smetati neki Dik Advokat i slično.. 

Odavno je fudbalska reprezentacija (ako se tako može i nazvati) izgubila svaki smisao kod većeg dela naroda.Karadžić se sprda sa njom,uvodi svoje trenere poslušnike,sve su unakazili.Kakav stanojević pacovčina teška,ne mogu očima da gledam to govno ošljačko.Tek sad im ovi iz kluba trebaju zabraniti da igraju na marakani.Marš bre na vojni objekat bando grobarska!

Da nije cudno malo da vec drugi covek odustaje od posla u fudbalskom savezu bas pred "promocijom"? Ista situacija kao sa Dekijem Stankovicem, predomislio se kada mu je saopsteno kako ce raditi. Nece vise niko da ima posla sa ovim unistiteljima srpskog fudbala. 
I Deki i Stanojevic ne treba da cute, treba sve da se iznese.

Bas me zanima sta se desilo i gde je puklo.Ali zadovoljan sam ovakvim epilogom.Onog Pacoja ni da vidim.

Evo sta se desilo http://www.mozzartsport.com/vesti/analizza-stanojevic-medju-sljivama/70490

Da nije cudno malo da vec drugi covek odustaje od posla u fudbalskom savezu bas pred "promocijom"? Ista situacija kao sa Dekijem Stankovicem, predomislio se kada mu je saopsteno kako ce raditi. Nece vise niko da ima posla sa ovim unistiteljima srpskog fudbala. 

I Deki i Stanojevic ne treba da cute, treba sve da se iznese.

On nezasluzuje da bude selektor ako neznas zasto napisacu ti

Јучерашњи Спорт пише да ће Окука бити нови селектор. Човек који никада у животу није тренирао ниједан озбиљан тим, и који може да се ''похвали'' намештеном титулом са Обилићем.

Мислим да Роби не треба да буде селектор Србије, али он је за Окуку измислио и фудбал и тренерски посао.

• 2 weeks later...