Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ne znam stvarno zasto nije zvao Lazu,u zivot smem da bi otkinuo,Maksa jako siguran,prvo nisam gledao pa ne mogu da komentarisem Micka

Ne znam stvarno zasto nije zvao Lazu,u zivot smem da bi otkinuo,Maksa jako siguran,prvo nisam gledao pa ne mogu da komentarisem Micka

Sasvim dobar,videlo se da je i Miha zadovoljan,po reakciji kad je Micko izlazio

Мој мото за репрезентацију је "што горе то боље". Што слабији резултати веће шансе да се Теле отера говњивом мотком. Још кад видим Мустафу да брани смучи ми се живот.

Tadić fenomenalan, pa i prošlo kolo u Holandiji 2 gola i 2 asistencije.

I nek onog zelenog miče s gola, ko ga j..., sam je kriv, niko ne zvizdi igracima Partizana vec samo njemu!

Mislim da je Sulejmani itekako potreban, tehnički sigurno najbolji igrač Srbije.

Guest carapan

Ljudi kakav tim ima Belgija.. Sad odgledah snimak protiv Holandije...Pa ono je strasno...Mislim da su ovog puta neverovatno jaki i bice pakleno sa njima...Neki igrac Mertens, razvljajuje, pa onaj Lukaku...Strasan tim imaju...

Ako cemo iskreno, Belgija po imenima mozda i najaca, vidjecemo kako je to poslozeno u kvalifikacijama.

Hrvatska sinoc nula bodova, Švajcarci ih oduvali , mogli su im 10 komada dati kakvo je ono razvaljivanje sramotno bilo, ubijanje bukvalno.

Biće ova grupa veliko klanje na terenu!

Srbija u par dana razmaka gostuje Škotskoj i onda kući mislim Vels, tu se mora uzeti minimum 4 boda.

Ako cemo iskreno, Belgija po imenima mozda i najaca, vidjecemo kako je to poslozeno u kvalifikacijama.

Hrvatska sinoc nula bodova, Švajcarci ih oduvali , mogli su im 10 komada dati kakvo je ono razvaljivanje sramotno bilo, ubijanje bukvalno.

Biće ova grupa veliko klanje na terenu!

Srbija u par dana razmaka gostuje Škotskoj i onda kući mislim Vels, tu se mora uzeti minimum 4 boda.

Против Велста и Шкота узимамо обе победе

To bi bio ogroman posao na startu!

Јесу обе тешке екипе али нису теже од Енглеске

Ne znam, premalo se šansi stvara, biće tvrdo u Škotskoj, a izuzetno bi vazno bilo uzeti gore 3 boda.

Јака је група то ће нам помоћи јер нема опуштања незнам синоћ ако си гледо Настасић одигро одлично Бишчевац такође одбара неће бити проблем напред ће Лаза,Мики да среде биће све уреду

Gledao sam, da, ok kapiram da Siniša hoće da svima pruži šansu ali se nadam da ima u glavi 17-18 igrača na koje najviše računa da iznesu kvalifikacije, vidi se na terenu da fali hemije i to mnogo, svako poluvreme igra drugi tim do sad, jbg.

Ali eto, vremena je malo, a posla puno, držimo palčeve, kvalitetnih igrača imamo mnogo.

На какве смо гране ми спали кад кажемо да Велсу и Шкотској морамо узети 4 бода,кад је Антара био ту ко нам је једино узео бодове?Француска. На крају смо били и испред њих,меч са ЛИтванијом не рачунам био је намештен.Оно против Ирске је било страшно јадно.Зашто Михајловић није позвао Касалицу?не што је наш ,али агилан је доста и игра у континуитету,не као Лека,да 2 гола Барси после не може да да гол ни Чукаричком...одбрана нам јесте добра и сматрам да су пре уфф,заборавих му име на голу требали шансу да добију Стамени или Бајко ,или чак можда и Бркић.Сматрам да публика није требала да звижди оном чијег имена не могу да се сетим јер је дотични тад бранио за СРБИЈУ,кад брани за комшије тад и траба максимално да му се звижди.Свако има свој став.Шта је са Суботићем,није играо?У нападу исти проблем као у Звезди-лоша реализација.ако се не поправи игра мучићемо се много и само у много среће ћемо да дођемо до баража под условом да Хрвати направе неку глупост и да их кажњавају,што није немогуће. :salsrbijajk6::srbkolosc5::2lwt310:

Зато што је Касалица Црногорац.

Белгијанцима играју Компани, Вермален, Вертонген, Азар, Де Брујин, Фелаини, Лукаку, Дембеле, Мартенс, Витсел, Боре... :cudi11:

nama treba jedan dobar spic..treba Miha da zove Filipa Djordjevica..evo dao 2 gola za Nant..ja sam skroz zaboravio na ovog igraca

Слаб је био претходне сезоне ако се не варам, баш сам гледао статистику..

Ја реално не знам шта да очекујем од репрезентације, момци нису ништа специјално показали у оне три припремне утакмице..тако да немам праву слику о њиховом квалитету као екипа. Појединце смо увек имали, али узалудно је све то ако не функционишемо као тим. Драго ми је наравно и због Мићка, Максе и Лазе, ако ни због чега другог, због њих ћу испратити ове две утакмице на почетку квалификација