Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Samo tri hiljadu ljudi na stadionu...

Tuzna slika Srpskog fudbala...

Edited by Vujadin

Мићко солидан.

Тадић и Игњовски ће бити фантастични играчи, ако то нису већ сад.

Мустафи звижди цео стадион, и након три фантастичне одбране.

Тадић је већ сада одличан играч,има потенцијала да ускоро заигра за неки велики клуб. Направио је одличан потез преласком у Твенте и тамо ће поптуно да експлодира. Игњовски стандардан у Вердеру,заслужено је у репрезентацији.

Напред Михо верујемо у тебе и момке !

Gledam bas prenos sa Marakane , nije mi jasno ko je dozvolio rekamu "Zekstra" ispod tribina . Zekstra je licna firma Djurica iz partizana , zna li neko nesto o tome. Stvarno bruka ako su nasi dopustili da se to nakaci.

Прво веома је жалосно што је стадион празан .

Игра без идејна лопта кружи без неке велике жеље да се дође до њиховог гола,неколико пута покшао Коларов и Бане али ништа .

Онај Тадић је предобар играч , момак има идеју ,није имао ко да га испрати а њиму хвали центаршут .

Утисак досадашњег меча је Мустафа .

Није ми јасан Михајловић по том питању нимало , ајде сада можда смо ми субјективни али када покашам раздвојити и извагати све мислим да је Бајковић бољи голман од мустафе а атмосфера око репрезентације је јадна и зашто сада Миха форсира њега када нам не иде у прилог да се делимо , него да се покуша репрезентација подићи како на терену тако и на трибинама .

А са њим на голу ће увек бити овако , јер човек својим изјавама није заслужио да брани за Србију, а многи гробари заборављају како су га пљували када је пре СП2010 извадио чланску и тада им је сметао изговор је био није дуго бранио , нема клуб .

Надам се да ће Миха схватити да му не треба подела на трибини ,а ово сигурно томе води .

Dobar Micko,Ni Maksa nije bio los.Tuzno je kako nam stadion izgleda kad igra reprezaentacija.

Mislim da nam se lose pise ako se nesto znacajno ne dogodi.

Gledao sam paralelno i Belgiju koja kida,extra su ekipa,i sascim Solidnu skotsku.Bice bas tesko...

Ne znam stvarno zasto nije zvao Lazu,u zivot smem da bi otkinuo,Maksa jako siguran,prvo nisam gledao pa ne mogu da komentarisem Micka

Ne znam stvarno zasto nije zvao Lazu,u zivot smem da bi otkinuo,Maksa jako siguran,prvo nisam gledao pa ne mogu da komentarisem Micka

Sasvim dobar,videlo se da je i Miha zadovoljan,po reakciji kad je Micko izlazio

Мој мото за репрезентацију је "што горе то боље". Што слабији резултати веће шансе да се Теле отера говњивом мотком. Још кад видим Мустафу да брани смучи ми се живот.

Tadić fenomenalan, pa i prošlo kolo u Holandiji 2 gola i 2 asistencije.

I nek onog zelenog miče s gola, ko ga j..., sam je kriv, niko ne zvizdi igracima Partizana vec samo njemu!

Mislim da je Sulejmani itekako potreban, tehnički sigurno najbolji igrač Srbije.

Guest carapan

Ljudi kakav tim ima Belgija.. Sad odgledah snimak protiv Holandije...Pa ono je strasno...Mislim da su ovog puta neverovatno jaki i bice pakleno sa njima...Neki igrac Mertens, razvljajuje, pa onaj Lukaku...Strasan tim imaju...

Ako cemo iskreno, Belgija po imenima mozda i najaca, vidjecemo kako je to poslozeno u kvalifikacijama.

Hrvatska sinoc nula bodova, Švajcarci ih oduvali , mogli su im 10 komada dati kakvo je ono razvaljivanje sramotno bilo, ubijanje bukvalno.

Biće ova grupa veliko klanje na terenu!

Srbija u par dana razmaka gostuje Škotskoj i onda kući mislim Vels, tu se mora uzeti minimum 4 boda.

Ako cemo iskreno, Belgija po imenima mozda i najaca, vidjecemo kako je to poslozeno u kvalifikacijama.

Hrvatska sinoc nula bodova, Švajcarci ih oduvali , mogli su im 10 komada dati kakvo je ono razvaljivanje sramotno bilo, ubijanje bukvalno.

Biće ova grupa veliko klanje na terenu!

Srbija u par dana razmaka gostuje Škotskoj i onda kući mislim Vels, tu se mora uzeti minimum 4 boda.

Против Велста и Шкота узимамо обе победе

To bi bio ogroman posao na startu!

Јесу обе тешке екипе али нису теже од Енглеске