Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

У каквом нам је курцу ФСС и репрезентација лепо се види кад нам је Јанковић ака ''Српски Мурињо'' ака ''Спасилац'' најозбиљнији кандидат за селектора... :facepalm:

Дај враћајте Антића, немој да се зајебавамо више!

Антића можемо само да сањамо, тај се не враћа гарант. Некако су мени реалнији Пикси и Тумбаковић од Салета, ал' вол'о би да се покаже као добар селектор ако неким чудним сплетом околности ипак доведу њега... :P

Piksi da dodje i siguran sam da ce napraviti nesto veliko sa reprezentacijom.Vratice se kult i sa zadovoljstvom i uzivanjem cemo pratiti reprezentaciju.

Ali svakako da je preduslov za uspeh odlazak nesposobnjakovica i krimosa koji vedre i oblace fudbalom zadnjih 6-7 godina.Sa njima je nemoguce napraviti uspeh.

Mihajlovića sam cenio sve dok se nije slizao sa matorim đubretom i zaboravio na klub koji ga je lansirao u fudbalsku orbitu.Sada ne mogu očima da ga vidim,pre ću sopstvena creva u rukama da gledam nego njega.E zbog toga ne bih voleo da dođe Piksi ako matori telčug ostane.

Da ovog coveka niko ni na prijateljsku da pozove, nikad mi nece biti jasno. Covek proglasen od strane fudbalera za najboljeg igraca poljske lige, a za Legiju od 2006. odigrao 288 utakmica i dao 55 golova. 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=01&dd=17&nav_id=801267

Sta ce nam Radovic kad Scepinjo gazi po Segundi?  :jes-va10:

Da ovog coveka niko ni na prijateljsku da pozove, nikad mi nece biti jasno. Covek proglasen od strane fudbalera za najboljeg igraca poljske lige, a za Legiju od 2006. odigrao 288 utakmica i dao 55 golova. 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=01&dd=17&nav_id=801267

Covek je zasluzio odavno da igra za nas tim nadam se da ce ga novi selektor a da to samo nebude ponovo Miha pozvati

Зашто? Много добар тренер. Мурињо за нашег Стојановића. 

Najmanje je bitno kakav je on trener...ni Sinisa nije los trener...

Najmanje je bitno kakav je on trener...ni Sinisa nije los trener...

De poredis Mihu sa Stanojevicem Miha je nula za njega kao trener

Нико не спори да је Пацоје добар тренер, чак се и Синиша показао као добар малтене, него је други проблем у питању... Боље да Друловић буде селектор.

De poredis Mihu sa Stanojevicem Miha je nula za njega kao trener

Nikako se sa ovim ne bih slozio. Sinisa uopste nije los trener, ne forsira los fudbal, kod njega je mnogo diskutabilniji bio spisak reprezentativaca i njegova glupa pravila i usijana glava, nego fudbalsko znanje. Ko ce Stanojevica da postuje kao trenera?

Guest mikica

Станојевић је донекле врло реалан и добар избор, једино што он неће терати да се пева химна, него неке друга "песма" :smeh211: , а ионако имаће ко да је пева пошто су нам репрезентативци већински гробоси  :smeh211:

Ја бих Ђукића, али он сигурно неће због Толета, призивање Пиксија је смешно неће се он у Србију враћати још дуго, Друловић иако је имао тај један успех са младима нема он пуно искуства, Тумбаковић исто смешан избор, Антић већ одавно дигао руке од нашег криминалног фудбала, Рајевац што би рекао Анђус "златиборска превара"

Углавном сви су кандидати гробари, али колико видим звездашима то смета. Па јбг, не треба у репрезентацији гледати клубове. Чак су сви звездаши као селектори били неуспешни. 

Немам ништа против Станојевића једино ако и он буде прихватио закулисне радње као Михајловић за кога не мислим да је лош тренер већ је имао неки чудан избор играча и селекцију у утакмицама.

Sa ovog spiska potencijalnih trenera ja bih ipak radije izabrao Tumbakovica nego Stanojevica, samo zbog tog iskustva, kakvog-takvog i eventualnog postovanja koje bi igraci ipak gajili prema njemu. Siguran sam da deo nasiih igraca za Stanojevica nije cuo.

Ja bih doveo stranca na mjesto selektora. Ali ne nekog indijanca nego provjerenog stručnjaka. Greota da ovakvu generaciju useremo zbog nedostatka trenerske struke. 

Ja bih doveo stranca na mjesto selektora. Ali ne nekog indijanca nego provjerenog stručnjaka. Greota da ovakvu generaciju useremo zbog nedostatka trenerske struke. 

Usrace se generacija zbog Toleta i menadzerskih mufljuza. Nema tu 'leba...