Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Unistili smo mi i Belgijance igrom i sansama sve dok nas nisu naceli,a onda je nastao potop.

Dokle god se forsiraju pojedini igraci poput Tosica,koji ima kriminalnu desnu nogu i sutira kao amater,dotle mi mozemo da igramo dobro,stvaramo sanse ali egzekucije nece biti,golova nece biti,a samim tim ni bodova.A bodovi su ono glavno sto se gleda na kraju kvalifikacija.

I pomeni je Raca mnogo kvalitetniji od Fejse koji je tip igraca koje ja ne podnosim.Luka je ostvario transver na Zapad i sigurno je da to pokazuje nesto.Videcemo kako ce se razvijati,da li ce napredovati i biti koristan i reprezentaciji.Ja bih to voleo i zelim mu srecu kao velikom Ciganu.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/239719/Blicsport-Subotic-zbog-odnosa-prema-njemu-definitivno-nikad-vise-za-orlove

Tako je Nevene,respect....I Ivanović treba da postupi na sličan način a ne da pruža podršku matoroj spodobi.

Pa sad... Nisam za takvo napustanje reprezentacije, ti si igrac i tvoje je da slusas trenera. Naravno, ne treba da trpi sve i svasta kao Matic koji nije ni dobijao priliku, ali ne treba oni bilo kome da daju podrsku. Ja i dalje zameram Nemanji sto je onako napustio nacionalni tim, ali i dalje verujem da je to bila odluka u afektu i da bi se odazvao prvom pozivu. Ukoliko to ne bi uradio, opasno bi pao u mojim ocima. Pravi primer odnosa prema nacionalnom timu je Deki Stankovic. Njega su pljuvali mozda i vise nego Vidica, ali je uvek dolazio i igrao koliko je mogao, barem sam ja tako to video. 

A i sto kaze Milpar, nikad mi ovaj Subotic nije ulivao poverenje u reprezentaciji, zaista mislim da on ima problem u komunikaciji, jer slabo prica srpski jezik. Nema sta drugo da bude.

I pomeni je Raca mnogo kvalitetniji od Fejse koji je tip igraca koje ja ne podnosim.Luka je ostvario transver na Zapad i sigurno je da to pokazuje nesto.Videcemo kako ce se razvijati,da li ce napredovati i biti koristan i reprezentaciji.Ja bih to voleo i zelim mu srecu kao velikom Ciganu.

A za njih sve je Kuzmanović doktor fudbala, ali ni on ne igra. Ne može Tole da se ugradi u njegov transfer.

Videlo se da nema Neven slobodu u igru kod Mihajlovica. Ja se divim njegovim loptama kad ih posalje za Levandoskog, a u reprezentaciji nije poslao nijednu loptu napred vec par meceva unazad. 
Ja ne razumem Ivanovica,koji kao kapiten mora da preuzme odgovornost i da prvi ustane protiv Sinise. Izgleda da ima strah od necega i da mnogo jaci ljudi od Toleta cuvaju ledja Sinisi.

Митровић колико год да је сад добар, тек ће бити класа.. Човјек зна фудбала, има да разбија. Још није напунио ни 19 година, а овако дере. Андерелехт је прави клуб за њега, а за једно 2-3 године му прогнозирам доста јачи клуб из јаче лиге.

• 4 weeks later...

Dečko je u 6 utakmica dao 4 gola i 1 asistencija. Pritom ima samo 17 godina! Ja da sam selektor, sigurno bih ga zvao. Mi kao da imamo neke igračine koje nismo pozvali pa nam svako smeta. Niko Zvezdi nije kriv što Uroš Spajić svaku drugu utakmicu napravi penal, Uroš Ćosić jedva čekao da pobjegne pa se sad raspada, Savić takodje.. Što je Lukoviću milije da grije klupu u Rusiji pa iga 20 minuta po sezoni. Živković sa 17 godina pokazuje nevjerovatan potencijal i slobodno nek' igra u ovim utakmicama koje nam nisu od prevelikog značaja.