Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Imaju grobari svoju mašineriju za prodaju igrača iz omladinske škole.Najbolji je slučaj Šćepovic,ali u principu svakog mladog igrača koga izbace i on odigra 2,3 dobre utakmice odmah se provlače naslovi o pozivu za reprezentaciju.Andija Živkovic dao 2 gola na 3 meča,zamalo nije dobio.To nema nigde,dres repke se mora debelo zaslužiti

Edited by Milan Nislija

Ma znaš i mene, ne prepucavam se nikad  ;)

Samo mislim da nisi u pravu. 

Zvezdini igrači pre svega nemaju kvalitet za reprezentaciju. Ne svaki, ali u trenutnom sastavu, skoro svaki igrač. Sem Nineta, nikog više ne bih zvao ni da sam ja selektor. Najbolji igrači su nam Pečnik i Ninković, jedan je stranac, za drugog sam obrazložio. Mali Aca Tenk igra za mladu reprezentaciju. U napadu: Kasalica, Mrdja, Onjilo, Dauda. 3 stranca i jedan koji je na rehabilitaciji. Odbrana takodje, sem Mijailovića, koji igra dobro ali njegovo vrijeme što se reprezentacije tiče je prošlo. 

Ako idemo u nazad, pozivani su i Maksimović, Mladenović, Mijailović, Lazović, Milivojević, Duško Tošić. 

Gdje su oni danas?

Od tih 6 igrača, Tošić igra dobro u svom klubu, Luka je počeo dobro. Mladenović ne može ni kod nas da igra, Mićko je kod Robija, Maksimović je Bog zna gde. Lazović povredjen. 

Treba biti realan. 

Neću se složiti sa tobom da su naši igrači podjednako kvalitetni kao Mitrović i Marković. Spominješ Živkovića, on i nije pozvan. Bar ja nisam to nigdje pročitao. I dečko nije odigrao samo dobro protiv Tuna, već i u JSL. 2 utakmice, 2 gola i asistencija. Dečko ima 17 godina. 

Zvezdini igrači pre svega nemaju kvalitet za reprezentaciju. Ne svaki, ali u trenutnom sastavu, skoro svaki igrač. Sem Nineta, nikog više ne bih zvao ni da sam ja selektor. Najbolji igrači su nam Pečnik i Ninković, jedan je stranac, za drugog sam obrazložio. Mali Aca Tenk igra za mladu reprezentaciju. U napadu: Kasalica, Mrdja, Onjilo, Dauda. 3 stranca i jedan koji je na rehabilitaciji. Odbrana takodje, sem Mijailovića, koji igra dobro ali njegovo vrijeme što se reprezentacije tiče je prošlo. 

Ako idemo u nazad, pozivani su i Maksimović, Mladenović, Mijailović, Lazović, Milivojević, Duško Tošić.

Gdje su oni danas?

Od tih 6 igrača, Tošić igra dobro u svom klubu, Luka je počeo dobro. Mladenović ne može ni kod nas da igra, Mićko je kod Robija, Maksimović je Bog zna gde. Lazović povredjen. 

Treba biti realan. 

Neću se složiti sa tobom da su naši igrači podjednako kvalitetni kao Mitrović i Marković. Spominješ Živkovića, on i nije pozvan. Bar ja nisam to nigdje pročitao. I dečko nije odigrao samo dobro protiv Tuna, već i u JSL. 2 utakmice, 2 gola i asistencija. Dečko ima 17 godina. 

Tošić igra dobro u Turskoj...pa gde je on ovde?Mijailović bio dok nije otišao,zašto njega nema?Laza,OK povređen ali ja ti garantujem i u životnoj formi da igra ne bi bio pozvan,verovatno bi tu Jojić bio korisniji :krstixf7: .Luka je jedini ostao,a isto kao da nije...

Zašto više nema Šćepovića,pa zar ne beše on nezamenljiv centarfor,sve predispozicije da bude novi Zlatan Ibrahimović.

Što se tiče Živkovića,niko nije pisao,rekao je Neša na SOS-u,tačno je da je mlad i talentovan a da li ima kvalitet to tek treba da dokaže.

Više se ne bih začudio da i Kojić istrči protiv Velsa  ;)

Tošić igra dobro u Turskoj...pa gde je on ovde?Mijailović bio dok nije otišao,zašto njega nema?Laza,OK povređen ali ja ti garantujem i u životnoj formi da igra ne bi bio pozvan,verovatno bi tu Jojić bio korisniji :krstixf7: .Luka je jedini ostao,a isto kao da nije...

Zašto više nema Šćepovića,pa zar ne beše on nezamenljiv centarfor,sve predispozicije da bude novi Zlatan Ibrahimović.

Što se tiče Živkovića,niko nije pisao,rekao je Neša na SOS-u,tačno je da je mlad i talentovan a da li ima kvalitet to tek treba da dokaže.

Više se ne bih začudio da i Kojić istrči protiv Velsa  ;)

Tošić više nije naš igrač. Slažem se da je greška njegovo nepozivanje, ali niti to ima veze sa Zvezdom niti sa nekim pozvanim igračem Partizana. Njegovo mjesto u reprezentaciji nije zauzeo neki klinac iz Partizana. Dok je bio u Zvezdi, pozivan je. 

Mićko? On nije dorastao reprezentaciji. Ista situacija kao i sa Duškom. Dok je bio u Zvezdi, pozivan je. 

Lazović? Ne znam je li bio u životnoj formi, ali je igrao kvalifikacionu utakmicu. Jojić nema nikakve veze, nije ni pozivan za reprezentaciju za razliku od Lazovića a i ne igraju na istoj poziciji. 

Šćepović je greška. Tj. mi nemamo špica. Mislili su da je dečko nešto, on nije dorastao reprezentaciji. Nije ni drvo toliko kao što ga proglasiše. Tako su pljuvali i njegovog brata pa evo daje golove u Španiji. Daleko je od Ibrahimovića, ali to i nije izjavio Djurić ili Karadzić, već "legenda" naše Zvezde. 

Radije bih gledao Živkovića umjesto Zorana Tošića. I menjao bih sve naše izvikane mlade igrače za njega. 

Kojić neće istrčati, a kakva nam je konkurencija u napadu, ne bi me čudilo. Jedini napadač koji nešto vredi je Mitrović. 

Po meni je bolje sto Nine nije dobio poziv. Ovako je ostao sa ekipom da se jos bolje uigra.A zasto bi se trosio na nekim nebitnim mecevma reprezentacije? Mozda kad pocne sledeci ciklus,kad prodje pripreme sa ekipom,kad bude spreman tad da ocekujemo da dobije poziv.

Gdje su oni danas?

Treba biti realan. 

Samo da napomenem da su 4 od 6 nasih pozvanih igraca ustvari MENADZERSKI IGRACI :) Mijailovic, Milivojevic, Maksimovic i Mladenovic.

Ја стварно не знам што Ђорђевић није добио шансу против Хрвата... Опасан играч.

Kad Ramadanija nekog puni onda znajte kakvi su ti. Da imaju vise od dva ozbiljna igraca, bila bi druga prica. Gol iz ofsajda, bomba Kolarova i srecan pogodak Markovica. Da su hteli mogli su dati jos koji. S' obzirom na slabost protivnika i na to sto je utakmica bez nekog bitnog takmicarskog znacaja, ja nisam nesto zadovoljan. Doduse, ionako mi je bilo svejedno. Drago mi je zbog gola Djordjevica.

Posted (измењено)

Nije prvi gol iz ofsajda,ostao je igrac dole koji je pokusao da blokira centarsut Kolarova. :)

Miha i Tole imaju novi cilj,Evro 2020  :smeh11: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=10&nav_id=752108

Nije uticao na igru. Valjda...? Ali, nije ni bitno toliko...

Edited by AleksMCZ

Nebitno,to je odbrambeni igrac.Na primer kod lozih ofsajd zamki ostane desni bek na desnoj strani,a pas ide na levoj strani ne sudi se ofsajd,ostao je jedan igrac. :D

Ma dajte ono sinoc je bila totalno nebitna pobeda.Cinilo mi se da se igralo sa najvise 40% snage,a i njihov kvalitet je dosta nizak.Ova pobeda sinoc nije nikakav reper  i ne moze pokazati pravu sliku naseg tima.Bod protiv Hrvata uz onakvu dosta dobru igru je za mene mnogo veci nego oba beznacajna pobeda.

У нашој галерији слика на сајту можете пронаћи фотке са утакмице против Хрватске овде. Игор и Ивица су били на утакмици. Ја бих овом приликом, ову издвојио :smeh211:

IMG_2292a.jpg