Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ma Ljajica ni ne treba vise niko nikad da zove. Pevala se himna ili ne on je svoje otpevao. A Mitrovicu zabraniti da kroci na Marakanu, mamu ti *****, radovo sam se golu kao da je dao Lazovic, nije mi to bitno za reprezentaciju ali kad ne znas drzis jezik za zubima ne bi mi krocio vise na Marakanu. Slinavko jedan, zbog takvih kao sto je on i nemamo kult reprezentacije.

Malo povedi racuna o recniku, nema potrebe za tim. Hvala.

Edited by Mazzan

Ljajic je trenutno bolji veznjak od Djuricica, koji mora jos da se razvija, sad je za njega biti ili ne biti. Ako se ne izdigne i ne iskoristi svoju sansu u Benfiki ove i naredne sezone, nema od njega nista. Jeste talentovan, super igrac, ali sada je krucijalno za njega da se pokaze, kao sto se mali Markovic vec pokazuje. Mozda Markovic nema nista osim brzine, ali takav je i  Geret Bejl, pritom za razliku od mnogih nasih igraca ovaj mali ima muda da krene napred. A i rekao bih da mu veruju u Benfiki i da ce tamo zaista da izraste u odlicnog igraca. 

Pomenuh Ljajica i on zaista jeste odlican igrac, ali je dosad sa svakim trenerom posle perioda dobrih partija imao sukobe u Fiorentini i bili su nedugo zatim nezadovoljni njegovim ponasanjem. Videcemo sad situaciju u Romi...

Boska Jankovica necu vise ni da pominjem, covek sa takvim smekom u igri bi svakoj reprezentaciji dobro dosao, narocito ako sad krene ponovo da igra redovno.

Ma Ljajica ni ne treba vise niko nikad da zove. Pevala se himna ili ne on je svoje otpevao. A Mitrovicu zabraniti da kroci na Marakanu, mamu ti *****, radovo sam se golu kao da je dao Lazovic, nije mi to bitno za reprezentaciju ali kad ne znas drzis jezik za zubima ne bi mi krocio vise na Marakanu. Slinavko jedan, zbog takvih kao sto je on i nemamo kult reprezentacije.

Malo povedi racuna o recniku, nema potrebe za tim. Hvala.

Ne znam sta mu je trebala izjava da ga hoce gol na Marakani,ali ipak je decko samo 19 godina.

Za Ljajica mi je zao,ali ako se znalo da se peva himna i pre pocetka kvalifikacija,zasto je pristao i nije otpevao,mogao je i ranije da kaze da nece samo je napravio losu atmosferu,a da je Sinisa preterao sa tim,i nije bas,to mu je jedan od vecih pluseva kod mene samo ste je Ramadani reprezentaciju napravio,necu da ga gledam vise.

Ma rekao je kako ga hoce gol na Marakani ispod Severne tribine, sta mu to treba koji moj? Odlican je igrac, postujem kao fudbalera i nikad nisam krio da mi je drago sto je Srbija konacno dobila napadaca pa makar i iz Partizana, cak mislim da tako razmislja 80% Zvezdinih navijaca. Ali mora da nauci da se kontrolise, igra za reprezentaciju i poslednje sto treba je da on pravi podele, dosta nam je Mustafe i Mihinih balvana. Da je ovo rekao pre meca sa Hrvatima sinoc bi bio izvizdan samo tako, ovako do sledece utakmice na Marakani slecice se stvari.

Pa hoće ga gol na Marakani. Kažem ja da je paklen igrač i da ga je nenormalno glupo uporedjivati sa našim Ožegovićem i Mihajlovićem. I Lazar Marković je dobar igrač. Ljajić takodje. Nastasić isto. A naši slinavci nek' pale za Parmu, Kremone, Katanćaro i ostale gluposti. Za bolje i nisu. 

Jednostavno kad nemas klasu u spicu sve ide teze.Ja sam zadovoljan partijom Mitrovica,postignutim golom.Ipak da smo imali iskusnijeg i kvalitetnijeg spica verujem da bi on iskoristio onaj zicer na pocetku kada je ovaj pogodio stativu.To su detalji koji prelome ovakav mec.Nesto slicno nedavnoj utakmici izmedju Liverpula i Mancestera.

Onda ona sansa pri kraju kada je Sujejmani izvrsno centrirao a Mitrovic morao bolje da gadja glavom.

Generalno na zelji,motivu,volji nasim igracima nemam sta da zamerim.Tako treba igrati svaku utakmicu.

Slinisa promasio sa Tosicem,i znao sam da ce tako biti cim sam cuo sastav.Tosic nas je kostao pobede protiv Belgije kada je isto kao i juce sutirao amaterski desnom nogom iz izgledne pozicije,plus imao i zicer u jednoj kontri,sve na 0-0.Ljajic je majstor za njega.

Nada se da ce novi selektor biti dovoljno inteligentan da okupi najbolje igrace,a onda ce sve biti lakse.

Ja se bojim samo da novi selektor ne bude gori od Mihe. Miha kakav da je ostavio je odlican tim, novi selektor ne mora poceti sve iz pocetka, Miha je zrtvovao rezultat i plasman na SP ali ostavio je igrace koji su poceli da sazrevaju kao tim. Ne bi mi smetalo da Miha ostane ali da batali vise Fejsu, Tosica i Petrovica. A da, i Spepakadabru.

I da se i ja osvrnem na Ljajica. Momak igra u zivotnoj formi, i ako se samo to gleda on bi morao da ima mesto u timu, ali i meni je bitnije kakav je on kao osoba. Ako nece da peva himnu ne treba ni da igra za Srbiju. Bil pevao da je u pitanju neka balijska himna? Naravno da bi.

I pohvalio bih Sulejmanija. Kako volim da gledam njega dok igra to je neverovatno, covek igra srcem, postuje drzavu, i greh je sto nije poceo od prvog minuta. 

Био сам на утакмици као и добар део редовних са севера, нас око хиљаду се стационирало у средишња два сектора око шипки, било је ту баш јаких фаца са трибине. Већина је дошла јер играмо са Хрватском, нисмо желели да Србија буде без подршке против највећих непријатеља (зато је Толе само два пута споменут), мало се звиждало Мустафи, а репертоар родољубивих песама и песама на рачун Хрвата је био заиста широк. Нас не занима да бодримо овакву репрезентацију где се форсирају Рамаданијеви пулени, где је овакав савез али направљен је изузетак из познатих разлога. Србија је одлично одиграла и мени је утисак вечери да смо поново ратовали против Хрвата и Немаца (судија) заједно, а делегат Аустријанац, све сами савезници... Није то случјано, сигуран сам да није, јако лоше суђење смо имали. Митровић показао да је класа, Бане Ивановић је одиграо капитенски заиста, сви су били борбени и немам шта да замерим момцима. Хрвате је спасио судија од сигурног пораза.

Гробари добили бесплатне карте од газда Толетовог савеза, нисам ни мислио да их спомињем али су са паролом намењеном Хрватима, где су цитирали Дучића погодили у центар:

"Ти не знаде мрети крај сломљеног мача, на пољима родним, бранећи их часно, китио си цвећем сваког освајача, певајућ` му химне, бестидно и гласно"

CJ5H8733.jpg

И то заиста јесте тако, никад нису имали своју земљу до деведесетих, гинули су за Карла Великог, гинули су за Аустроугаре у првом светском рату, дочекали су на улицама Хитлерове трупе обасипајући их цвећем у другом светском рату што је и инспирисало Дучића да напише песму, чији стихови су јуче били на пароли.

Делије су стајали иза заставе Четници Север, није било других застава и није било потребе јер ово је застава иза које се стоји на репрезетацији онда када се иде. Запаљене су четири шаховнице на трибини, упаљено више бакљи и бачено доста топовских удара, посебно жестоко је било приликом изласка Шимунића, летело је све и свашта, тресла ограда као никад пре... Застава Вуковар је доминирала на стадиону и на огради севера. Са нама је синоћ било и десетак Руса, навијачи Зенита из Санкт Петербурга, дошли су да подрже браћу Србе против усташа како кажу, заиста свака им част на цимању! Нико их није ни попреко погледао иако добро знамо да се опасно мрзе са Спартаковим навијачима, нашим пријатељима, јер ово је Србија, а ми и Руси смо браћа заувек без обзира на клупске боје. 

Неке од фотки са севера:

sp-publika_620x0.jpg

Srbija-Hrvatska-3.jpg

Tan2013-9-6_2342525_1.jpg

13785441569811.jpg

Grobari su dosli organizovano pod ogromnom policijskom pratnjom,kada sam to video nista mi nije bilo jasno. Sto,zbog cega,u cemu je fora!?!?!? Malo sam se bas nasalio s drugarom rekavsi mu pa da jbt gostuje Hrvatska zato su pod pratnjom :D Salu na stranu,mislim,ma sta mislim,znam,TOLE ne spava,tole ne sedi miran,ubedjen sam da ih je organizovao,nagovorio,zamolio da dodju na utakmicu plaseci se male posete,plaseci se zvizduka pa ako zatreba da oni okrenu masu tj da ga podrze. I ladno misevi kada su prolazili pored prolaza koji vodi ka severu zapevase pesme na nas racun,cigani dzaba vam sve nista od titule itd. Dzaba im onaj transparent oni su za mene misevi,ustase i navijacka grupa koja radi u interesu toleta!!!