Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Dobra utakmica,pravedan rezultat.Nismo bili svesni da mozemo da pariramo Hrvatskoj,zbog toga smo propustili sanse na pocetku meca i primili jedan glup gol posle skolske greske Djurickovica.

Sjajan Sulejmani,bravo majstore,sa jednom nogom igras bolje od celog veznog reda,Kolarov nepremetan danas,Mitrovicu bravo,mada si mogao i ranije da zatreses mrezu.

Sto se tice crvenog,Simunic je pokazao da je klasan igrac i odradio svoj crveni karton,uradio je najbolje moguce za ekipu,koliko god da mrzim Hrvate odradio je odlican posao i sprecio Sulejmanija da izadje 1 na 1.

Mozda bi sa novim selektorom i licili na opasnu ekipu,ovako,prva utakmica da smo bljesnuli,ali prekasno.

Dobra utakmica,pravedan rezultat.Nismo bili svesni da mozemo da pariramo Hrvatskoj,zbog toga smo propustili sanse na pocetku meca i primili jedan glup gol posle skolske greske Djurickovica.

Sjajan Sulejmani,bravo majstore,sa jednom nogom igras bolje od celog veznog reda,Kolarov nepremetan danas,Mitrovicu bravo,mada si mogao i ranije da zatreses mrezu.

Sto se tice crvenog,Simunic je pokazao da je klasan igrac i odradio svoj crveni karton,uradio je najbolje moguce za ekipu,koliko god da mrzim Hrvate odradio je odlican posao i sprecio Sulejmanija da izadje 1 na 1.

Mozda bi sa novim selektorom i licili na opasnu ekipu,ovako,prva utakmica da smo bljesnuli,ali prekasno.

Klasan igrac ono ne bi uradio.Mogao je nogu da mu polomi.

Preteruje se sa Šimunićem. Oštar start ali ništa toliko ozbiljno da se diže tolika galama. Posle tog starta je Sulejmani nastavio da igra. Da je naš igrač to uradio bio bi miljenik navijača. Koliko sam mogao da primetim, nije otvorio nogu da ga udari kamponima nego ga je digao butinom. Možda grešim.. Crveni karton zasluženo, Bane kapitenski zaštitio Šimunića i onemogućio naše usijane glave da dobiju još neki crveni karton. Imali smo posle toga desetak minuta i ništa nismo napravili..  Generalno smo dobro odigrali, bolje od njih. Čudno postavljena odbrana kod primljenog golla. Imali su samo jednog igrača da čuvaju i pustili su ga onako da bude udaljen od njih. Nije ga čuvao ni Nastasić ni Subotić. Velika glupost. 

Zoran Tosic i dalje ostaje najveca prevara u istoriji srpskog fudbala, kako sam sa ponosom isticao jos dok se pisalo da se Zvezda i Partizan kolju oko njega! Kakav slep igrac! Djuricica nigde nije bilo, jos je on zelen za neke stvari, Ljajic je ipak konkretniji igrac za tu poziciju. Matic pokazao sta je fudbaler, a iznenadila me kreacija koju je ispoljavao u ofanzivi. Markec ce biti dobar igrac, malo jos da se islifuje. Kao i mali Mitar, nosio se sa onom dvojicom za sve pare vala.

Djuricic je drvo obicno. Za nijansu bolja verzija Scepovica. I dalje sam pri stavu da Markovic nema nista osim brzine. Bar za sada... Mitrovic odlican spic u najavi. Iako je grobljanac, drago mi je sto je on sa svojih skoro 19 god. objasnio sta treba da radi napadac. Matic je vanserijski igrac i za jace igrace nego sto je tamo neki Fejsa. Tosic je levo smetalo... ili desno, kako hocete... Ljajic fali, spic jos jedan... Ma, pusti u p.m... Dok ne ode ova garnitura nece biti nikakvog boljitka.

Posted (измењено)

Sto se utakmice tice, realno ovo je mozda najbolji sastav Srbije, uz dve izmene,a to su Sulejmani umesto Nosonje i Tadic umesto Fejse Ili cak Milivojevic koji u reprezentaciji uvek odigra dobro. To bi bila nesto ofanzivija postava,ali i daleko opasnija. Kontrolu lopte kakvu ima Matic odavno nisam video, ne mogu loptu da mu uzmu. Da je ovaj tim igrao cele kvalifikacije druga bi se pesma pevala. Ovako se Miha zagubio da kazem u stalnom eksperimentisanju.tokom kvalifikacija, usput je prodao neke igrace, nekima je trebala radna dozvola, nekima mecevi u reprezentaciji jer u klubovima nisu igrali(?!). Sa drugim selektorom ovo ce mnogo bolje izgledati, mozda je Miha napravio neku osnovu, ali dalje od toga nije isao za godinu dana.

I zaboravio sam Ljajica umesto Djuricica. Bice Djuricic dobar igrac,ali u poslednje vreme stagnira.

Edited by MisterDelija

Ne zaboravite da ovde fali i povredjeni Basta, koji je poslednje 2-3 utakmice u reprezentaciji odigrao jako dobro.

Iskreno, i dalje sam ubedjen, da je bio neki normalniji selektor i da je otisao u Mancester da poprica sa Nemanjom da bi ovaj igrao za reprezentaciju. I dalje mislim da je ona izjava o napustanju dobrim delom bila u afektu.

Posted (измењено)

Mozda ga i ne bi iz Mancestera pustili jer on i ove sezone nije najspremniji,ali bi mnogo znacio. 
Stojkovic-Ivanovic(Rukavina)-Vidic(Subotic),Nastasic(Bisevac),Kolarov(Dusko Tosic),Matic(Milivojevic,Kuzmanovic),Tadic,Ljajic(Djuricic),Sulejmani(Basta),Markovic,Mitrovic(Djordjevic,Djurdjic).

Sigurno sam zaboravio nekog,ali ovo izgleda sasvim dobro. Hrvati imaju smesnu ekipu.

Legenda: U zagradi su zamene :smeh211:

Edited by MisterDelija

Djuricic je drvo obicno. Za nijansu bolja verzija Scepovica. I dalje sam pri stavu da Markovic nema nista osim brzine. Bar za sada... Mitrovic odlican spic u najavi. Iako je grobljanac, drago mi je sto je on sa svojih skoro 19 god. objasnio sta treba da radi napadac. Matic je vanserijski igrac i za jace igrace nego sto je tamo neki Fejsa. Tosic je levo smetalo... ili desno, kako hocete... Ljajic fali, spic jos jedan... Ma, pusti u p.m... Dok ne ode ova garnitura nece biti nikakvog boljitka.

Djuricic nije drvo. Realno si izjavio bas glupost! Ako si gledao bar neki mec njegov u Herenvenu, Benfici ili reprezentaciji (osim ovog), onda si mogao da se uveris da je dobar igrac (a verovatno nisi cim tako nesto kazes). Danas je bio ocajan ali to je samo jedan mec! Momak drzi fudbal u malom prstu. Jednostavo danas nije bio pravi i zasluzuje kritiku, ali reci da je drvo?? Plus sto je bila nepoznata uloga njega a posle i Tadica. Satro iza spica glumi pleja, a 90% napada krece od Matica.

Za ostalo sto si rekao se slazem

Djuricic nije drvo. Realno si izjavio bas glupost! Ako si gledao bar neki mec njegov u Herenvenu, Benfici ili reprezentaciji (osim ovog), onda si mogao da se uveris da je dobar igrac (a verovatno nisi cim tako nesto kazes). Danas je bio ocajan ali to je samo jedan mec! Momak drzi fudbal u malom prstu. Jednostavo danas nije bio pravi i zasluzuje kritiku, ali reci da je drvo?? Plus sto je bila nepoznata uloga njega a posle i Tadica. Satro iza spica glumi pleja, a 90% napada krece od Matica.

Za ostalo sto si rekao se slazem

Zavisi kako ko gleda i kakvi su kome kriterijumi. Igrac koji zaigra na dve od deset tekmi za mene nije neki igrac. Djuricica sam gledao u Herenvenu, ali najvise u reprezentaciji. Nista posebno. Malo bolji od Scepakadabre. Kontam da smo svi mi navikli na TSL skartove, pa kad god neko napravi nesto krajnje normalno i logicno, to kod nas izaziva odusevljenje. Evo ti primer Ninkovica. Covek jeste dobar igrac, ali njegovi potezi su normalni i svaki inetligentan igrac to radi. Sad sto smo mi navikli na TSL balvane pa su nam kriterijumi pali, to je druga stvar.

Tim Srbije u kvalifikacije za Ep 2016 treba po mom misljenju da izgleda ovako : Stojkovic (Rajkovic) - Ivanovic  - Nastasic- Subotic - Kolarov - N. Matic - Milivojevic - Tadic - levo Sulejmani, desno L. Markovic, napad Mitrovic, da se prikljuci reprezentaciji D. Lazovic... Mislim daa je ovo sasvim korektan tim, uz Tadica mozda i Ninkovic Milos treba da se pozove... Sulejmani je veceras bio igrac utakmice. Opak igrac, nase najbolje levo krilo, klasa za Zorana Tosica definitivno !

Realno je uvreda za nekoga reci da je drvo, a jos veca je porediti ga sa Scepovicem  ;) 
Ako i sam kazes da je iznad naseg ocajnog TSL proseka kako moze biti drvo? Ne moze momak sigurno da igra u Holandiji i Portugalu ako je drvo? I to u prvoj postavi, uz konstantne asistencije i golove.

A iskreno ti ne verujem da si ga gledao toliko jer da jesi stvarno znao bi kakav je momak majstor sa loptom. 

Evo navedi mi jos neki njegov los mec kao ovaj veceras? Verovatno se usrao jbg.

I jos jedna stvar...on nije napadac vec ofanzivni vezni.

Posted (измењено)

Zavisi kako ko gleda i kakvi su kome kriterijumi. Igrac koji zaigra na dve od deset tekmi za mene nije neki igrac. Djuricica sam gledao u Herenvenu, ali najvise u reprezentaciji. Nista posebno. Malo bolji od Scepakadabre. Kontam da smo svi mi navikli na TSL skartove, pa kad god neko napravi nesto krajnje normalno i logicno, to kod nas izaziva odusevljenje. Evo ti primer Ninkovica. Covek jeste dobar igrac, ali njegovi potezi su normalni i svaki inetligentan igrac to radi. Sad sto smo mi navikli na TSL balvane pa su nam kriterijumi pali, to je druga stvar.

decko je jedan od najboljih igraca holandske lige bio i ti da kazes da je drvo,uvek je dobro odigrao za reprezentaciju,sinoc mu jednostavno nije bio dan

Post je izmenjen jer niko od nas nema pravo da govori da li neko drugi ima pojma ili ne. Dovoljno je reci da se ne slazes sa njegovim misljenjem. Hvala.

Edited by Mazzan