Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Bravo za pobedu!

Odusevio me Petko kako je igrao. Mozda je malo ostrije startovao, ali mislim da ono nije za direktan crveni. Mislim da smo bili osteceni i za penal. Jojic usr'o sto se moglo usrati. Drvenarija obicna. Milun pokid'o. Sjajni golovi. Djurdjevic dobar. Tenk isto dosta dobar. Koliko taj decko trci, svaka mu cast. Micko isto drvenarija k'o Jojic. I tako dalje...

Sudija kreten!

Bravo za pobedu!

Odusevio me Petko kako je igrao. Mozda je malo ostrije startovao, ali mislim da ono nije za direktan crveni. Mislim da smo bili osteceni i za penal. Jojic usr'o sto se moglo usrati. Drvenarija obicna. Milun pokid'o. Sjajni golovi. Djurdjevic dobar. Tenk isto dosta dobar. Koliko taj decko trci, svaka mu cast. Micko isto drvenarija k'o Jojic. I tako dalje...

Sudija kreten!

ma mali od kad je počeo s nama da se druži na forumu sve lošije igra.  :raz_097:

Tenk je igracina za jednodimenzionog Micka!Micko uopste nema ideju u ofanzivi,nema nimalo kreativnosti.

Ako Tenk ovako nastavi,napravice vrlo,vrlo dobar transver.Steta je samo sto Zvezda nece imati svu korist od toga.

Bravo za pobedu.

Milun je igrac za 16 metara,igrac koji se tu najbolje snalazi,ima osecaj za gol.Nasi "strucnjaci" ga koriste na pogresnom mestu,losu su mu ulogu namenili.

Petko objasnio u nekoliko poteza,pogotovo kada je povukao kod prvog gola i dodao Milunovicu.

Ako sam dobro sabrao, 8 od 11 igrača je igralo ili igra u Zvezdi. Ćosić, Spajić, Pantić, Petković, Tenk, Mićko, Milun i Djurdjević!

srbhrv.jpg

Izgleda da ce biti dosta ljudi veceras...

Mozda se neko nece sloziti, ali mislim da je ovo idealno vreme da se izgubi.  Jeste da bi bio bolan poraz od Hrvata na Marakani, ali ce nas vise boleti ako bagra iz FSS-a dobije malo nade. Nije toliko lud Milojko Pantic kad je izjavio da bi voleo da nas Hrvati razvale. Mozda i mene neko proglasi za ludjaka, ali boli me...  

Iskreno,boli me uvo za Toleta i FSS kad igramo protiv Hrvata,da ja navijam za Hrvate zbog Toleta,za to cete da me izvinete.

Idemo orlovi,pobedite ovu,pa posle svako na svoju stranu i da nastavimo zvizdanje Stojketu i da teramo bagru,veceras po pobedu!

Nereseno bi mozda bilo po meri,da ne boli kao poraz,a opet ce biti nezadovoljstva u narodu koji se bude nasao na stadionu.To je scenario koji ja prizeljkujem,jer mi je bas glupo da navijamo da nasdi izgube u sred Bgd-a od "brace" hrvata.

Posted (измењено)

Ma, da je ovo neko normalnije vreme, normalno da nikome ne bi padalo na pamet da prizeljkuje poraz, ali dotle je doslo da ima dosta nas koji zelimo tu ''zrtvu''. Zamislite, veceras razvalimo Hrvate I eto ti podrske ''strucnjaka'' za ''rasnog strucnjaka'' Mihajlovica I jos ''rasnijeg'' predsednika FSS-a. Odma' ce da krenu price tipa- ''Pa nije to toliko strasno. Javnost je bila preostra prema Toletu'' I slicno... Vec mi se sad povrace od pomisli da se situacija zaokrene i da ona zivotinja ostane jos koju godinu. A ako veceras puknemo, zna se sta sledi... Meni je u celoj prici zao igraca. Jedino zbog njih ce mi biti drago ako odigraju dobro i pobede.

Edited by AleksMCZ

Samo neka odigraju dobro i agresivno za razliku od onog mrtvila u Zagrebu, neka napadaju i stvaraju sanse, ako se veceras ne razigraju, nece nikad.

Ne mogu da navijam za ustaše protiv naših momaka, pa da nam je i Tito predsednik FS-a.

Mislim da ćemo odigrati baš dobro. Napadači nam pucaju od samopouzdanja. Tadić kida u Tventeu, Markovića zaludio Portugal, Mitrović se odmah nametnuo u Belgiji, Djuričić standardno dobar. Tu je i Matić, naš Luka. Odbrana kompletna, Kolarov konačno imao dobru utakmicu u Mančesteru. Mislim da su nam igrači u baš dobroj formi.

Mada mi se više gledaju Dudini orlići i njihovo ostavljanje srca na parket! 

Koliko sam ja siguran da cemo da explodiramo veceras u pozitivnom smislu i damo gol vise.

Matic i druzina unistavaju kockaste.

Tenk je igracina za jednodimenzionog Micka!Micko uopste nema ideju u ofanzivi,nema nimalo kreativnosti.

Ako Tenk ovako nastavi,napravice vrlo,vrlo dobar transver.Steta je samo sto Zvezda nece imati svu korist od toga.

Bravo za pobedu.

Milun je igrac za 16 metara,igrac koji se tu najbolje snalazi,ima osecaj za gol.Nasi "strucnjaci" ga koriste na pogresnom mestu,losu su mu ulogu namenili.

Petko objasnio u nekoliko poteza,pogotovo kada je povukao kod prvog gola i dodao Milunovicu.

Kako bi neki rekli, smeši nam se šestocifreni transfer  :smeh11: 

Sa nekim čovekom koji zna da napravi taktiku i postavi igru ovaj tim možda i ima budućnost. U svakom slučaju smo zaslužili bar koji bod više u ovim kvalifikacijama, ali valjda se neke stvari vraćaju Siniši i glavatom volu.