Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Дражене, ја не кажем да нисам равнодушан, фора је само у томе што не можеш рећи да ово није наша репрезентација. 

И треба да буде најбољих и биће, али морају да стасају. Па шта што ћемо их гледати, Хрвати који су 4. на свету су нас гледали у Јужној Африци. Нико неће умрети ако пропустимо једно велико такмичење, а понављам, са правим селектирањем младих играча(уместо Митровића, Шћеповића итд) много ћемо добити.

Поента је да смо ми имали квалитет да одемо и на ово СП, али тај квалитет није позиван у репрезентацију.. Ми због овог квази-подмлађивања (то су по мени само приче за малу дјецу) падамо на ФИФА листи и дај Боже да будемо уопште и у том трећем шеширу.

Немојте насједати на те Толетове приче од подмађивању.. Нама 85% репрезентације има 24+ година, а сада, ако су те године фудбалски младе, онда јебига.. 

И ово није једно велико такмичење, већ друго у низу.. а ако ови остану на челу, не сумњам ни трунку да ће ускоро бити и треће, четврто..

Guest carapan

Ovakvim selektiranjem, mi smo izgubili i sledece kvalifikacije, jer tim se uopste nije uigrao, jer se promenilo preko 45 igraca, menjajuci misljenja iz utakmice u utakmicu.. Sta je u timu trazio Scepovic, pa Mitrovic...Pa tek onaj biser da je zvao neke juniore partizana, naravno koji su Ramadanijevi puleni...

Cilj je otici na svetsko prvenstvo, a ne "podmladjivati" reprezentaciju, gde veze nema sa mladoscu, vec sa guranjem Ramadanijevih igraca...

Немам ни ја емоцију к'о што сам некад им'о према њој, ал' никада нећу рећи да ово није моја репрезентација... Каква је, таква је...

Tebe baš briga, ti imaš dve reprezentacije :smeh211:

Milpar, Youri, Estrelja, ja cemo barem moci za nekoga navijati na SP-u :smeh211:

Crna Gora jes malena al' je časna i poštena  :P  

Crna Gora nema šanse da ode u Brazil, o tome ne treba maštati. Napalili se ljudi po Crnoj Gori, bez potrebe. Ukrajina ima 2 utakmice sa San Marinom, igra ja mislim kući sa Engleskom. Crna Gora ide Englezima, ide Poljacima.. Plus Ukrajina ima utakmicu manje, ali i bolji medjusobni skor. 1:0 dobila Crna Gora u Ukrajini, 4:0 Ukrajinci u Podgorici. Sve i da budu 2., u baražu će ih sasjeći ko stigne. Malo zbog (ne)kvaliteta, malo zbog neiskustva igranja ovakvih utakmica. Kao Češka u baražu za Evropsko prvenstvo. 

Što se reprezentacije Srbije tiče, moramo da shvatimo da u reprezentaciji moraju da igraju najbolji igrači u tom trenutku. Pa imali oni 19, 25, 30 ili 35 godina. Potpuno nebitno, ako je kvalitetniji od konkurenta na toj poziciji. A mladi igrači treba da se kale u mladoj reprezentaciji, u klubovima itd. Dodajmo i to da se guraji igrači raznih menadzera, čine se razni ustupci nekim klubovima zbog lakše prodaje, zbog radne dozvole itd. Pa onda kad se doda predsednih Saveza i njegove bravure sa Žonpijem i Sinišom. I niz drugih pogrešnih poteza medju kojima je najgori smenjivanje Antića. Jbg, mnoge stvari u našem fudbalu ne valjaju, što je najgore one se ne poboljšavaju, ne mijenjaju.. Teramo dalje, kao da smo na pravom putu a ne na ivici ambisa.  :facepalm:

Guest carapan

Preterujes sada, i teras mi neki inat, na koji ja ne zelim da odgovaram, jer nismo deca..

Cela javnost fudbalska vidi ko nam igra u reprezentaciji, i kako i ti mene pitas za dokaze?!! Ali ok...

Pa Vi meni tražite dokaze za to, da je Džajić uzeo. Ako je neko uzeo, za vreme njegove vladavine, batice, moraš da kažeš gde su pare ili si umešan do guše. Poenta priče je da niko nema dokaze za nešto a i onaj ko zna nešto, ćuti.

Guest carapan

Rekao sam, prestajem...

Poceo si da uporedjujes babe i zabe..Samo molim Boga da jednog dana se sazna istina, a docekacemo je valjda zivi...