Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Марковића очигледно још увек држи оно пићенце са матуре, док овог другог индијанца не бих да коментаришем.

Smesna smo mi reprezentacija.Ja odavno,od momenta kada je smrad najurio Antica,nemam vere u nas tim i znam da gubimo svaku utakmicu sigurno.Ok,dobijemo jednu u 10 kad su bas slabi protivnici.Mi smo unisteni do temelja.Sreca pa s Belgija fokusirala samo da obezbdi plasman,inace bi bila petarda da su hteli da igraju kako mogu i znaju.Basti svaka cast,ubedljivo najbolji igrac,steta da se bruka sa luzerima.Ok,poraz ko poraz,nista novo,vec odavno smo navikli.Vazno je da mi imamo toleta :smeh11:

opustite se ljudi,veceras nije igrala Srbija pa nemamo zasto da se nerviramo,igrala je Slinisina Ramadanija,a  posto ne msm da je iko od nas pripadnik te zemlje nema razloga za nervozu !! od cele ekipe,samo 5 ljudi treba da budu tu gde jesu (Bane,Basta,Kolarov i Tadic)....

Mi mozemo da imamo ekstra reprezentaciju, zamislite ovaj tim. Brkic, Ivanovic, Subotic, Nastasic,Kolarov, Matic,Kuzmanovic, Jovanovic, djuricic, tadic, i fali nam napadac, ovo su sve vrhunski igraci. Ali jbg kad u FS sve olos do olosa. Imamo potencijala, samo nam treba dobar selektor.

Још кад ми људи причају да ће бити вансеријски играч и играти по најбољим светским лигама... :facepalm:

ПС: Добио сам експлузивну слику играча репрезентације Србије са загревања пред данашњи сусрет.Изволите погледати:

drvece-krupno.jpg

Pogledaj Scepovica sto ima dobre plocice...

Једном рече неко, мислим да је Никола, да ја другу репрезентацију немам. Искрено, нисам се нервирао, очекивало се, али да неко каже да ово није играла Србија је у крајњу руку смешно.

Кажу неки и да ово није њихова Звезда... Вјероватно кад крене на боље да ће почети навијати за ту исту Србију/Звезду. 

Guest carapan
Posted (измењено)

Без вређања!

Edited by Јована

Guest carapan

http://novosti.rs/vesti/sport.294.html:437923-Milinkovic-Kraj-jedne-prazne-price-i-demagogije

I niko ne može da me ubedi da Srbija nema i ne može bolje od ovoga što smo videli u ovim neuspešnim kvalifikacijama. Priča da je za sve potrebno vreme ili da to vreme radi za nas, takođe je besmislena, jer niko, pa ni ja, nije video ništa što bi bilo nalik zaostavštini za naredne kvalifikacije. Gluposti oko himne, nekih kodeksa, pravila, nečije sujete i tvrdoglavosti, dovela nas je u poziciju da se brukamo i utakmice praktično gubimo pre nego što su i počele. Sve što je bilo važno i vredno u ovim kvalifikacijama mi smo izgubili i zar treba ponovo da slušamo nečije gluposti oko tima i budućnosti. Ljudski i moralno je da neko snosi odgovornost za ovaj katastrofalni bilans A tima, tima u kojem ne igraju najbolji igrači kao što je to slučaj u svim ostalim reprezentacijama. Verujem da imamo igrače za velika dela, a zašto oni ne igraju, to je pitanje na koje mora da se da odgovor.  Vidić, Matić, Ljajić...sve priče oko njihove apstinencije su čista demagogija, a ne stvar principa. A ispašta naš fudbal, reprezentacija. Zbog toga neću da se bavim samo Belgijom, jer mi smo bili inferiorni gubitnici i protiv iste selekcije u Beogradu, pa Hrvatske, Makedonije... Poraz u Briselu je, ponavljam, krah jedne demagogije – kaže Milinković.

Karadzic mora da ide,pa da dodje normalan selektor koje ce da zove normalne igrace , a ne Milivojevica i Markovica i ostale idiote.

Tek kad se sve to desi ja cu da navijam za Srbiju,bolje da smo juce pukli 5:0 mozda bi se Mihajlovic postideo i otiso.

Исто значи. Скроз сам равнодушан, побједа или пораз, исто ми је. Барем док не оде овај пилот са тренерске клупе.

Једном рече неко, мислим да је Никола, да ја другу репрезентацију немам. Искрено, нисам се нервирао, очекивало се, али да неко каже да ово није играла Србија је у крајњу руку смешно.

smatrati da je ovo najbolje sto ima Srbija je meni jos smesnije !!! Ovo sto je izaslo na teren protvi Belgije kao i u vecini meceva kod Sinise ne da nije za reprezentaciju,nego nije ni za pojedine klubove jsl !!!! za mene ovo nije tim Srbije pravljen od najboljih igraca koje imamo vec tim Ramadanije pravljen po narudzbini menadzera !!

Ja volim Srbiju a ne krimose,lopove i pojedine funjare iz vrha FSS,tako da ovo sto oni sad nazivaju reprezentacijom Srbije je ustvari teski kriminal i to ORGANIZOVANI KRIMINAL... :facepalm:

Da, ideja o podmladjivanju je glupa, ali je jos gluplja stvar napravljena za himnu..

Taj Ljajic vise nikad nece moci da zaigra za reprezentaciju, zato sto nije pevao himnu.. Pri svakom kontaktu sa loptom, zvizdace mu se... Videcete..

Za reprezentaciju igraju najbolji,bez obzira na godine. Sta sad treba da urade Italijani, da se rese Pirla jer je star,a oni bez njega ne mogu i nece. Onda Nemci, Klose ima 35g. a i dalje je prvi spic reprezentacije. 
A nama su stari Zigic sa 31,Vidic sa 30,Jovanovic sa 31...