Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ko nam je kriv...Samo kenjamo,a kad je biran Karadzic bili smo uzdrzani koliko se secam...Molimo ga da nam produzi rok za licenciranje,lizemo se sa Savezom malo malo...

Jos dugo ce on nas ***** gospodo draga,otici ce kad on to bude hteo...

Drzava se nije umesala,a iz aviona je jasno da se mesetari,mozemo mi samo kosu da cupamo,ja ne vidim izlaz...Ni sto se tice Zvezde,ni sto se tice reprezentacije...

Боготац хаха! А ту фору за Нову годину мени ћале стално продаје.  :smeh211:

Realno gledano, mogli bi, ali uz pomoc Zige, Vide, Jankovica, Kuzme, Matica...

http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/231285/Orlovi-pali-za-pet-mesta-na-listi-FIFA-i-Alzir-i-Panama-ispred-Srbije

Mihajlovic nastavlja svoj herojski poduhvat a to je unistavanje malo onoga sto je ostalo od reprezentacije. Sa ovim je sve moguce, cak i da dodjemo do sestog sesira i da budemo u rangu sa San Marinom,Andorom i ostalim velesilama.

Koliko je učinio za srpski fudbal najbolje govori to da nam se utakmice odlažu zbog kiše. A kako i da ostane za klubove i sređivanje terena dok čovek namiri sve ove što će ga podržavati ceo život.

Koliko je učinio za srpski fudbal najbolje govori to da nam se utakmice odlažu zbog kiše. A kako i da ostane za klubove i sređivanje terena dok čovek namiri sve ove što će ga podržavati ceo život.

Da se pobunimo Mi Grobari,Vosa i on leti ali niko nece a svi se zale

Sta grobarima smeta?Imaju titulu vec 5,6 godina, svake sezone imaju nekog "vanserijskog" talenta koji sa 18 dobije poziv u reprezentaciju i prodaju ga za dobre pare i tako u krug. Sve je isprogramirano, kad oni imaju para da placaju premijer Spartaku,a neki klubovi nemaju ni za lopte.

Cekaj, hvali ih se zbog pisljivih 500.000 dinara? Pa to je 5.000 evra, koliko je ulozenu u onu kucu fudbala? 17-18 miliona evra?

Znam da je puno, ali nikad jeftiniju reklamu nisu dobili!

Oumaru- Spreman sam da igram za reprezentaciju Srbije! Bila bi to najveća čast za mene, da mi zemlja u kojoj sam više od četiri godine da da nosim njen dres. Pevao bih i himnu, jer je to znamenje Srbije.

Posle ove izjave Miha vise nema dilemu....

Josip Skoblar,izmedju ostalog:

* Kako gledate na podmlađivanje selekcije Srbije?

- Znam da se vodi žučna polemika u Srbiji na ovu temu, ali u reprezentaciji moraju uvek da igraju najbolji. Drugo su klubovi. OFK može sebi da dozvoli da stavi pola ekipe klinaca, ali reprezentacija ne trpi improvizaciju tog tipa. Srbija ne igra sa najboljima, a i ne želi da igra sa najboljima! Matić je klasa u svetskim razmerama, trebalo je da bude vođa ove ekipe, a selektor ga neće. Pa, u Makedoniji kapiten Ivanović sedi na klupi. Jovanovića nema... Mihajlović čudno vodi selekciju, ali to je njegov stil, videćete kako će sve ispasti na kraju.

Kolumna Gojka Andrijasevica:

Nismo ni hteli na Mundijal
28.03.2013 17:39 |

Ispalo je da nismo ni hteli da idemo na Mundijal u Brazilu 2014. Čim smo videli protivnike u grupi, mi smo se posvetili stvaranju tima za 2016. i Evropsko prvenstvo u Francuskoj. Barem sam ja tako razumeo izlaganje predsednika Fudbalskog saveza Srbije.

Ono u čemu se svakako slažem sa gospodinom Karadžićem jeste da predsednik Saveza ne vodi na Mundijal i ne odgovara za rezultate utakmica, ali ako je Miroslav Đukić sa četiri vezana remija u prijateljskim mečevima dobio otkaz, ne vidim razlog da tako ne bude i s aktuelnim selektorom. Grupa u kojoj je Srbija možda jeste teška, jer nema onih totalnih autsajdera, poput Andore i San Marina, gde su bodovi osvojeni i pre utakmice. Ipak, u grupi su Belgija i Hrvatska, možda jače ekipe u ovom trenutku od naše, ali to nikako nisu timovi snage Španije ili Nemačke.

Ne pamtim kada je naša reprezentacija na pola kvalifikacionog ciklusa bila tako udaljena od plasmana na takmičenje. Čak i kada se nismo plasirali, kao na prethodni EURO, imali smo do poslednjeg kola šansu. Sada na većini utakmica reprezentacija nije u stanju da postigne ni gol. Slažem se da je podmlađivanje nacionalnog tima bilo neminovno, ali isto tako tvrdim da se izgubilo bar šest meseci u iščekivanju da Mihajlović pristane na uslove i da selektor ne zove sve najbolje igrače koje Srbija ima.

Poraz u Zagrebu je svima nama najteže pao, ali je odlazak u Brazil ispušten još ranije. Selekcija koja izgubi osam bodova u prva četiri meča ne može nikako da se vrati u igru, što se nažalost i sada pokazalo. Ko zna, možda je Tole u pravu kada kaže da će ovo biti jednog dana dobar tim, ali zabrinjava činjenica da Srbija, koja je i po klubovima i fudbalerima bila lider u vreme Jugoslavije, sada zaostaje za bivšim jugoslovenskim republikama.

I Bosna i Hrvatska i Crna Gora grabe ka Brazilu, ali zaista ne vidim da su igrački mnogo bolje od Srbije. Uostalom, Crna Gora u svojoj grupi ima Englesku i niko iz tamošnjeg Saveza nije rekao da je „nemoguća misija“ plasirati se na Mundijal. Naprotiv.

A da podsetim da će do Francuske 2016. biti mnogo lakše doći, jer će na tom Evropskom prvenstvu igrati 24 selekcije.

Михајловић је тотално полудео,па човек читаву нацију убјеђује да не гледа својим очима .

Uvlaci se volu,a i sto bi se odrekao mogucnosti da mlati ogromne pare kroz dilove sa raznim faljijima i ostalim olosem.

Кад падне Толе - пашћеш и ти, нуло од човека! Тотално си ме разочарао, нисам очекивао да ћеш постати овакав.