Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Само ми није јасно оно убацивање Стевановића у игру у задњим секундама... Шта, опет је лопта била његова? Баста ме одушевио, док ми овај носоња Тошић још више иде на живце.

Reprezentacija koja bi pobedila  Hrvate u petak  ili izvukla bod(od pozvanih): Brkic-Ivanovic-Subotic-Nastasic-Kolarov-Kuzmanovic-Ignjovski-Djuricic-Tadic-Basta-Djurdjic!

Koji crni Brkic, videli smo ga... Duduk na golu, jajara obicna. Sastav koji bi da imamo normalnog trenera koji razmislja istrcao na Maksimiru je : Mustafa - Ivanovic - Subotic - Nastasic - Kolarov - R. Petrovic - Milivojevic - Tadic - Basta - Jankovic - Sulejmani. 

Za takve utakmice kao protiv Hrvata trebali su nam mudonje, oni koji se ne plase icega. Na sredini krljatori Petrovic i Milivojevic, onda brza cetvroka koja bi igrala jak presing na zadnju liniju Hrvata Tadic, Basta, Bosko Jankovic i Sulejmani. Brkic, Ignjovski, Zoran Tosic to su male jajarice koji se useru takve utakmice !!! Mozda bi popili i crveni karton (Milivojevic, Petrovic, Jankovic to su prljavi igraci, ali bi oni dusu ispustili u takvoj utakmici da dobiju. 

Koji crni Brkic, videli smo ga... Duduk na golu, jajara obicna. Sastav koji bi da imamo normalnog trenera koji razmislja istrcao na Maksimiru je : Mustafa - Ivanovic - Subotic - Nastasic - Kolarov - R. Petrovic - Milivojevic - Tadic - Basta - Jankovic - Sulejmani. 

Za takve utakmice kao protiv Hrvata trebali su nam mudonje, oni koji se ne plase icega. Na sredini krljatori Petrovic i Milivojevic, onda brza cetvroka koja bi igrala jak presing na zadnju liniju Hrvata Tadic, Basta, Bosko Jankovic i Sulejmani. Brkic, Ignjovski, Zoran Tosic to su male jajarice koji se useru takve utakmice !!! Mozda bi popili i crveni karton (Milivojevic, Petrovic, Jankovic to su prljavi igraci, ali bi oni dusu ispustili u takvoj utakmici da dobiju. 

Mani me krljatora kojima treba kalendar umesto stoperice kad trce na 100m... Modric i Kovacic su se setali kroz nasu sredinu jer nismo imali pravog zadnjeg veznog, poput malog Micka.

Brkic je duplo bolji od Mustafe! Onaj drugi gol Hrvata nije skroz njegova greska, nego i igraca koji su otisli svako na igraca, a nikoga na prvoj stativi...

Sulejmani jos ni jednu utakmicu nije normalno odigrao za nas!

Jeste da ne volim Stojkovica ali je za Brkica doktor. Ja ne znam jel vi gledate Italijansku ligu, pa na svakoj drugog primimo kiks gol.  Setite se reprezentacije i utakmice sa Estonijom, kiksara ispusti loptu i primimo gol, ovaj gol protiv Hrvatske je njegov milion posto, lopta putuje dugo, Ivanovic gradi igraca, imao je otvoren put prema lopti a on stoji kao ukopan, kiksara prve klase.

Brkic je duplo bolji od Mustafe! Onaj drugi gol Hrvata nije skroz njegova greska, nego i igraca koji su otisli svako na igraca, a nikoga na prvoj stativi...

Можемо ми да мрзимо Мустафу, али реално гледано, он је бољи голман од Бркића. Дечко је киксара, те му лопта испада, те погрешне процене... Други гол против Хрвата је била искључиво његова кривица, што је и сам признао.

Bitno da Mustafa ne prima golove sa 30 metara(Indjija, Braga,Estonija...ne mogu da se setim sad), ne ispada mu lopta(Francuska), ima odlicne procene...

On je bre REFLEKSAN golman, zato i brani penale i suteve 1 na 1!

Najbitnije mi je da pomenem da je Luka Milivojević odigrao sasvim solidno.

Očekivao sam da ih ranije načnemo ali dobro, solidno odigrano ukupno gledano. Jedino ne znam koliko Zoran Tošić mora loših partija da odigra da bi ispao iz tima, još kada je uvodio Đorđevića izvodi iz igre Tadića pre njega...

Bravo za Luku Milivojevica!Vidi se da on moze biti jedna od nasih malobrojnih zlatnih koka za koju mozemo uzeti lep kes,bez obzira na nepovoljan ugovor.Basta je odusevio i mogu reci da sam molio Boga da ga barbika pusti protiv hrvata ali se ovaj zaigrao i pustio Alena Stevanovica.Basti za vecersnju partiju naklon do poda.Tadic veoma dobar,Djuricic dao dva komada.Svi ostali su odigrali sasvim solidno i steta je sto nismo dobili skote tamo kod njih i makedonce,sa tih 5 bodova bi bili konkurentni do kraja kvalifikacija.A mozda ne bi izgubili ni u Zagrebu.Nadam se da ce se desiti neke promene jer dok je ova bagra u FSS-u nema nista od srpskog fudbala u celini.Sa pravim ljudima u savezu i pravim selektorom,sigurno idemo u Fra na EP.

Meni Subotic nimalo ne uliva poverenje, pa neka igra u Dortmundu i neka osvaja Bundesligu jos 10 puta. Nesto mi na terenu deluje kao da zaleti iz cista mira i onda kad se sjebe, ne zna gde je, kao da nekad nije sav svoj.

Izgleda da njega baš zeza to što ne zna naš jezik. Jedino mi to pada na pamet. Gledam ga u Dortmundu, igra odlično. On i Humels kao bedem ispred gola. Ali valjda momak ne zna ni riječi našeg jezika, vjerovatno tu ima problema. Ili ga boli patka za Srbiju, mada to teško, inače ne bi odbio Njemačku i Ameriku. 

Парла он нашки, био је интервју пре утакмице са кроасанима.

Izgleda da njega baš zeza to što ne zna naš jezik. Jedino mi to pada na pamet. Gledam ga u Dortmundu, igra odlično. On i Humels kao bedem ispred gola. Ali valjda momak ne zna ni riječi našeg jezika, vjerovatno tu ima problema. Ili ga boli patka za Srbiju, mada to teško, inače ne bi odbio Njemačku i Ameriku. 

Sve je receno boldom.

Vala Ari ni Humels nije neki svjetski stoper :).vise izigrava zadnjeg veznog,vise ide napred,vise ucestvuje u igri nesto slicno Maskeranu u Barsi,dok Subotic je klasicni stoper kao sto je u Barsi Pike,hvata duele,skok,osigurava prostor nazad,cisti itd. :).Suboticu treba neko ko ce igrati uz njega na taj nacin da mu nosi igru a on da bude onaj koji ce drzat odbranu,kao Vidara recimo,ovako Nastasic je jos mlad i nema on tu rutinu da lopta krece od njega,zato Neven malo luta ...!Nema dobre igre i dobrog rezultata reprezentacije bez Zvezdasa moze pricat ko sta hoce :),tako je vec 60 godina ;)...Onaj Tosic veze s vezom nema,al veze s vezom :facepalm: ... !

Kapone ni Belodedic ne bi bio ono sto jeste u Zvezdi da nije imao Iliju.Ili obrnuto.Jedan je imao glavu a jedan je bio radnik.I tako je Veliki Mile mogao da iznosi loptu koliko hoce kad ima stenu nazad koja ce zatvoriti..Tako se uklapaju i ova dvojica,leze jedan drugom.Sad dolazimo do toga koliko su Humels i Subotic imali utakmica zajedno a koliko Subotic i Nastasic.Znaju se u dusu ova dvojica.Secam se jednom da je Juga,dok je bio kod nas,rekao da moze zmureci da poslaje loptu jer tacno zna gde se koji igrac nalazi...Jednostavno se razumeju na terenu..

Sve je receno boldom.

Nastasić je, po meni, bolji od Humelsa. Ako ideš na to da mu je lako jer Nemac igra dobro. Grešiš. Možeš da se švecuješ uz dobrog štopera neko vrijeme, ali da igraš standardno nekoliko godina. To teško. 

A što se Nastasića tiče, više mi se svidja kako igra nego Vidić. Time sam ti sve rekao jer Nemanju više volim od pola šire familije. 

http://www.mozzartsport.com/vesti/karadzic-srbija-nema-boljeg-od-mene

:facepalm:

On se tacno sprda sa nama..Ako Srbija nema boljeg od njega, ne treba ni da postojimo kao narod, svega mi..

Hmm... Dzajic, Antic, Sekularac, Mijatovic, Jugovic, Piksi, Kralj, Petko(Sestko).... ma u stvari sta se treba nabrajati, kad je od njega i covek iz Laze bolji!